bugün

iki tane alana kulaklık hediye ediyorlardır.
suyun içerisine atılarak mı yoksa, yutularak mı tüketildiği merak edilen vitamin ve enerji vermesi maksadıyla kullanılan ilaçımsı.
bu ne lan orkid all day gibi amk. ped ismi gibi geliyor irite oluyorum. başka isim mi bulamamışlar.
Neye yariyo lan bu hic cozemedim. 2 tane alana cok guzel saat veriyorlardi o sebeple almistim.

Edit: bu vitamin icermiyor mu nasil enerji veriyor be.
acayip gaz yapan vitamın.

bugün dördüncü günüm ve otrduğum yerde oturtmuyor melet. ikide bir dışarı çıkıp gaz veriyorum havaya.

ayrıca yüzüme kan geldi, etkisini göstermeye başladı gibi. iştah da açıyorsa candır.
Kesinlikle iştah açan bir vitamindir.
Plasebo oldugunu dusunmekteyim ..bu kadar vitamin mneral takviyesi fake bir harkuladelik vaad eder ...
Dogal beslenmek aslolandir ama aldiris etmiyoruz o ayri.
enerjiden çok yorgunluk veren ilaç.
kilo almak isteyen arkadaşlar için iştah arttırıcı ve uyku etkisiyle on numara vitamin ilacıdır.
bir halta yaramayan multivitamin.
içinde her derde deva olduğunu söyleyen şeyin içinde bi bok yoktur. insanları iyi yiyorlar. demir kalsiyum b 123456789 c d e f g ğ her vitamin var ama boktan başka bişey yapmıyor. daha koyu sıçıyorsun o kadar.
aile hekiminin kullanma demesiyle bırakılmış şekersiz şeker.
tablet olanlardan bugün itibari ile kullanmaya başladım, etkilerini ara ara yazarım.
içme gafletinde bulunduğum sarı hap. enerji vermek bir yana kafamı hoş etti. millet yeni moda bonzai ile kafa bulur. bende bununla tövbe estağfurullah.
All day all night.
saçlara da iyi gelen cıvır hap.
Reklamdaki kadinin top oynamasi beni cezbediyor(!).
gün boyu enerjiniz için supradyn için demeye gelen süper bir reklamdır. ayrıca ilacın kutusunun üzerinde yazandır.

https://www.google.com.tr...supradyn.html%3B170%3B225
reklamındaki kadın supradyn mi almış yoksa başka bir sentetik mi kullanmış anlamadım.
çocuk top oynayalım mı? diye soruyor.
karı daha hevesli eveeettt diyor.
Iyi geldiydi bana tavsiyemdir.
çekilin abiniz denedi anlatacak.
ramazan başladığından beri kısa süredir kullanıp etkisini ciddi olarak gördğüm tadı güzel "vetamin deposu".
özellikle ramazanda kapımın önünde asılı duran "ölüm, savaş, deprem, yangın gibi sebepleriniz yoksa lütfen rahatsız etmeyin!!!" yazdığından ve sinir stres had saffada olduğundan çok yakınımın tavsiyesi ile sahurda deneyip ertesi gün meyvalarını veren über üstü vetamin deposu.

önce ilk akşam içtiğinizde bir etki yaratmıyor. bunu devamlı kullanmakta fayda var.

ben sahurdan sonra bir tableti çay bardağına(*) atıp erimesini yaklaşık 5 dakika bekleyip ardından şat yapıyorum. şu an 4-5 mi bilmiyorum lakin sinir stres, algılama problemlerim, agresifliğim ve uykusuzluğum yerine bam başka biri olarak çıktım. hatta kapımdaki yazıyı da kaldırınca buradaki mesai arkadaşlarım tören düzenledi.

Yan etkileri olarak da şunu demeliyim uykusuz kalacaksınız lakin bu yorgunluk vermeyecek. sadece 2 saat uyusanız kaldığınız yerden tertemiz kalkıp gideceksiniz.

özelikle oruç tutan arkadaşlara tavsiyem sahurdan sonra bir şat atmaları.
kullandım, bitirdim şahsen faydasını gördüm. evet bünyeden bünyeye çok fark edebilir ama benim baş ağrılarıma, yorgunluğuma ve soğuk algınlığıma çok iyi geldi. düzenli kullanmadım yanlız, bir gün aldım bir gün almadım. bu şekilde vitamin kullanımı bazı bünyeler için daha faydalı oluyor. bilginize...
çok fena kilo aldırıyor. Göt, göbek sorunu olanlar bulaşmasın.
Ne yararı olduğunu bilmediğim ancak reklamından nefret ettiğim kimyasal.
Okuyuncaz reklamlardaki kadinin sesi yankilanivermistir kulakcağızımda, bu vitamin apçığının adını. ( devrik cümlede son nokta)