bugün

6.sezonun 15. bölümünde senaristinin yaratıcılığın zirvesine çıktığı dizidir.
9.sezonda dizimag'in uçmasıydı vs. derken kaynamıştı. sezon içinde kısa bir arada verdiler yanılmıyorsam. öyle aklıma geldi bi baktım sezon finaline kadar gelmişler. gömdüm hemen arka arkaya bölümler, uzun süre tatlı yemeyip bir tencere sütlaç yemiş gibi oldum. finali muhteşemdi gerçekten.
9.sezon6. bolumunu daha yeni izledigim dizidir. baslardaki zevki vermesede konu olarak iyi diyebilirim. sebebi surekli meleklerle ugrasmalari . baslarda bisuru degisik yaratik vardi.
10. sezondan ilk bölümler comic con'dan yayınlanmıştır. 10. sezon enfes olacak.

9. sezon son bölümü izlemeyenler, linkin fotoğrafını önizleme bile yapmasınlar yani.

--spoiler--
https://www.youtube.com/watch?v=OxZFCZ7xkiM
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=7Gnl6v6I5v4

9. sezonun kamera arkası comic con'da yayınlanmış olan dizi.
10.sezon afişi yayınlanmış olan dizi. bekliyoruz.

http://galeri.uludagsozlu...om/r/supernatural-676449/
bir ayda 3 sezon bitirdiğim dizidir. Mükemmeldir. Yaklaşık bir ay önce 9. sezonun son bölümünü izlediğim ve '' oha gelmiş geçmiş en mükemmel bölüm dediğim dizidir. Gerçekten çok iyidir. Sezon finali bölümünü 6 kere izletip 10. sezonu 4 gözle beklediğim dizidir.
bu yaz tatilinde başladığım ve yaklaşık 2 hafta önce bitirdiğim dizi, bence herkesin hayran kaldığı breaking bad ve game of thrones dizilerinden daha iyidir.
--spoiler--
başlatsanıza şunu artık allahsızlar. crowley hariç.
--spoiler--
Crowley candir, gerisi heycandir. Evet.
yeni dizilerin çıkmasıyla düşüşte olan dizidir. game of thornes gibi dizilerin örnegin.
son zamanlarda da bu diziyi ergenlerden başka izleyenini görmedim.
evet çok uzadı evet kalite düştü ama supernatural gerçeği denen bir şey var. her türlü izletiyor yine kendini. dean ve sam sonuç olarak canavar avlıyor. bunu daha estetik şekilde devam ettiremiyorlar işte. beş sezon izleyen on sezonda izler kasmamak lazım.
4 ve 5. sezonlarindan sonra biraz düşüşte olabilir ama bunu 10. sezonla çok rahat kapatacaklarmis gibi gözüküyor. belkide en iyi sezonu 10. sezon diyebiliriz.
kardeşimin ısrarı ile başlayıp kısa zamanda müptelası olduğum dizidir. ama bu gidişle crowley'in müptelası olacağım o başka.
başlasın artık dediğimdir.
yeni sezonu iple çekilen dizi. ben değil de, bir arkadaş.

rock bazlı göndermeler, sezon finallerinin jeneriğinde wayward son çalması, sağlam kanlı giriş sahneleri, megatron dahil tüm dini motiflerin yer alması; sevme sebeplerinden.

kabil, cain abimiz de çok başarılı bir çalışmaydı.

bir bölümde Tanrı'nın gelerek ortalığı toplamasını bekliyorum.

düdüt : sezonun adı deanmon sanırım.
tanrı figürü olarak beni çıkartsalar da millet şölen yaşasa dediğimdir.

bilmemkaç sezon olmuş bir bölümü bile yeter lan bu ne dedirtmemiştir.

kabil karakteri ise tümzamanların en karizma karakteridir.
tanrı olarak hristiyan tanrısının kabul edildiği dizi.
bana son 12 yılı hatırlan ecnebi dizisi.
nedense?.
Ankara' dan istanbul' a döneceğim gün yeni bölümü yayınlanacak, içime dert oldu hemen izlemeliyim. Sapık gibi düzenli olarak başlığına entry giriyorum.
Long live crowley, long live demon dean.
Büyük ihtimalle bu sezon bol bol sam tribi izleyeceğiz.
-ben demiştim deaaan, normal hayat istiyoruuuam :((((
edit: yukarıdaki işaret sam' in olası bir repliğidir.
yeni sezon 2 gün sonra yani çarşamba günü yayınlanacaktır. bekliyoruz bakalım heyecanla.
10. Sezonun ilk bölümü bugün yayınlanacak dizi.

izliyor muyum Hayır.
Artık boku çıkan dizi.
bu dizi başladığında doğan çocuklar 4. sınıfa gidiyorlar şuan.
bu dizi başladığında ölen dedemin durumunda ise bir değişiklik yok.

akıcı senaryosu ve karakterleri ile kendisini izletendir.
10. sezonda the road so far' la birlikte carry on my wayward son' u duymayınca izleyesimin hiç gelmediği dizi.
önceden ilk bölümde hep tahmin ediyorduk, sam ve dean' in kimin peşine düşeceğini. şimdi olaylar nasıl gelişecek pek belli değil ama artık bu sezondan sonra bitmesi temennimdir bir spn hayranı olarak.

--spoiler--

crowley iyi hoş da bu dean sapkınlığından sıkıldık be gülüm kaç sezondur.
birkaç gün önce yaptığım sam gene ağlayacak tahmini de tutmadı, biraz daha güçlü bir sam var karşımızda ama tahminimce sezonun sonunda dean tam olarak insanın olmanın bir yolunu sam sayesinde bulacak.

o değil de nerede lan bu tanrı?

--spoiler--