bugün

yıllar önce bakkalarda külotlu çorap satıldığı gerçeğini yüzlerine vurunca, ergenler tarafından eleştirilere mazur kalmış.

sen onların kusuruna bakma bacım.

yeni nesil işte. hiç unutmam, bir keresinde (tanga yok o zaman tabi, yıl 1975) çorabım kaçmış öylece kala kalmıştım. bakkal hayrullah efendi yetişmişti imdadıma, "çorabın kaçmış parlak jojuk, al bi pariziyen külotlu verim de giy" diyerek.

sağolsun hayrullah amca, beni severdi. sonra, elleriyle değiştirdi çorabımı biliyor musun. arka tarafta. evet.
sanırım bir şeyler anlatmaya çalışan yazar.
uçakla mı uçuyormuş, hangi rol acaba?
oha, daha yeni işledik konuyu;

(bkz: nick altı uplanınca seri entry alan yazar)

bu konuda tek kriter "meme" faktörü demişlerdi bize ama.
eskiden sevmezdim artik cok seviyorum. cok incredible bir yazar.
sen o kanun adalet anlayışını iş noele gelince konuşturdun ya kendi ipini çektin len .

aziz türk milletine bidon kafalı koyun aptal diyenlere konuşturacaksın o kanunmuş adaletmiş anlayışını .

yoksa samimiyetsiz olduğunu bir kez daha meydana dökmüş oluyorsun .

vay be adam da ki adalete bak diyeceğimiz yerde sana at kafası demekten kendimizi alamıyoruz .

adalet senin işine geldiği gibi işlemez koçum bunu böyle bileceksin .
tiamat noel'in ruhuna aykırı davranıyorsun, defalarca konuştuk ama bunu.

lütfen.

bugün kırgınlık, küskünlük, kavga yok.

tekrar mutlu noeller.
tiamat cibuti saatine göre kafayı çekip erken girmiş 2019'a anlaşılan.

tanımlamak gerekirse eğlenceli bir yazar.
Usta sen bos ver o aktrolü kaliteli şeyler paylaş biz onun içinde gezdiririz.
(bkz: çarşamba günü sözlükte takılan kaçak)

Gider misin lütfen.
görsel
Ben de takibi bırakmayı düşünüyorum.
Rahatsız oldum.
Kendisini takipten çıkarmak zorunda olduğum yazar. Daima beyefendiliğini takdir etmiştim. Yukarıda bahsi geçen entryi ben de gördüm ve yakıştıramadım.
Külodunu dışa giymesine takılmayıp am göt meme demesine takılanların olduğunu gördüğümüz yazar.
o konuda benim de kırgın olduğum yazardır. takipten çıkartmıyorum çünkü her gün kendisine bu ayıbı hatırlatmayı kendime gorev edindim. super dedik man dedik bagrimiza bastik..
o artık bizim için " atını siken kovboyun atı " pozisyonuna düşmüştür.
Am göt meme yazdi diye reizi bir an da silecek degiliz.
hatta reiz biraz kadin çorabi at ortalik senlensin.
Batan gemi titaniği kurtaramayan adam uçan süperman. Ortaya karışık bir nickname oldu sanırım eved.
Sarhoştur yine muhtemelen. Kendisini tanıdığım kadarıyla ayılınca silecektir o ayıp şeyleri.*
işte bunlar hep Andropoz.
öz amcamdir.
Adam uçamıyor, superman uçuruyor.
Benim bildiğim niko bahşiş atmadan kalkmaz, o hesabı başkası ödemiş, yoksa düz 500 çek çocuğum derdi.
Büyük restorantlarda uygulanan bi yöntem volkancigim, o hesap gelmiş 20 lira da olmaz en az 50 ateşlemek lazim, en temizi yuvarlamak. 20 iyidir.

Edit: kafa kıyak, 20 veriyorum diye 200 verir, yaşlı adam, hem dedim ya olm hesabı başkası ödemiş.
herkesi kendi gibi sanan yazar.
(bkz: #40904706) yahu sen hangi başlıklarda dolaşıyorsun ki karşına hemen çıplaklı erotikli fotoğraflar çıkıyor?

ben misal uludağ sözlüğe ne zaman girsem karşıma "kuantum mekaniği" başlığı çıkıyor, ya da bir kitap üzerine tartışma başlığı çıkıyor.

bak şimdi çıkıp gireyim dedim, hoop termodinamik yasaları başlığı çıktı.
aha bak;
görsel

demek sözlük yazarların arama geçmişine göre sayfa getiriyor random olarak.
vay bu süper bir şey...
sarhoşken entry girmesin mümkünse
abi git yat.