bugün

scary movie tarzı kahramanlarla dalga geçen film.
Süper kahraman filmlerinin klişelerini ti'ye alan, eğlencelik bir film.
bu tarz filmlere sinemada gitmeme kuralımı gözlüklerimi yeni aldığımdan dolayı bir kez delerek filmi izlemeye gittim gitmez olaydım. film boyunca sadece bir kez güldüm ve lanet ettim verdim paraya. david zuckerin el attığı belki de en kötü proje. espriler berbat, konuları bu sefer bağlıcaz diye sıçmışlar. olmamış.
belki de uzun süredir gülmelik bir şeyler izlemediğimden beni baya keyiflendirmiş filmdir . bilhassa scary movie lerin ilk filmden sona doğru her film daha da kötüleşmiş olmasını hesaba katarsak , onlarla kıyasta daha komik bir film . eşle dostla karşılıklı gaz verilerek gidilirse daha iyi randıman alınır , başına öf püf diye oturmamakta fayda var. (7/10)
bakmayın pamela anderson ın oynadığına* çok sıkıcı film sinemada izlenmez vcd olarak belki (bkz: olmamış)
eğlenceli bir filmdir. fakat absürd ve amerikan tarzı espiriler yapıldığı için türkiyede pek tutulmamış filmdir. fakat cıvık ruhlu kişileri oldukça eğlendirecektir. şahsen ben bayağı keyif aldım. wolverine'nin bıçakları ile bacaklarına traş yapması, beni benden almıştır.
acayip eğlendiren filmdir. zaten amacı da budur. ayrıca bugüne kadar izlenmiş en güzel "ti filmi" denebilir. sağolsun hollywood.
"tom cruise öldü" haberi ile yaran programdır.
edit: filmdir.
scary movie ekibinin yaptığı film. scary movie serisi kadar yarmasa da kendi çapında yarma potansiyeline sahiptir.
Korkunç bir film / Scary Movie serisinin senarist ekibinde yer alan Craig Mazin'in ikinci yönetmenlik deneyimi olan ve Örümcek Adam, Superman, Batman, X-Men gibi süper kahramanlarla dalgasını geçen filmin oyuncu kadrosunda muzip insan leslie Nielsen var. Rick Riker nasıl kullanacağını bilmediği süper güçleri olan bir gençtir. Ancak kısa sürede bilinçlenmesi gerekmektedir. Zira acilen kurtarılması gereken dünyanın ona ihtiyacı vardır.

Yönetmen : Craig Mazin
Oyuncular : Drake Bell, Sara paxton, Leslie nielsen, Christopher mcdonald, Marionn ross, Pamela Anderson

2008 ABD Yapımı, 75 dakika
çok güldüren kısımları olmakla birlikte toplamda vasat çizgisinde bir film. boş zamanınız varsa biraz eğlenmek için izlenebilir.
scary movie'yi yapan elemanlardan, süper kahraman filmleri daha bu kadar yoğun değilken yapılmış, dalga geçme amaçlı bir film. Bence Süper kahraman filmleri ile dalga geçmek yerine daha ziyade Örümcek adamla dalga geçilmiş gibi; filmin geneli ve Rick Riker hep bu yönde ilerliyordu. Bir kaç orjinal espri haricinde çok iyi değildi ama fantastik dörtlünün alevlenmeyi beceremeyen elemanı iyiydi .