bugün

Üsenmeden 187 entry mi artılayan yazar.
Nickaltımı açtığı için bir ara pişman bir ara mutlu olan yazar. sanırım kafası karışık,ehehe.

her neyse klavyesine kuvvet.
Adamın dibi yazar.Tadı güzeldir.Tanımıyorum.
Vasat troll.
görsel yapma etme dedim dinletemedim. Ramazanda uzak durulması gereken yazar. Hararet yapar vallahi.
Teşekkür ederim kardeş. Bu oyların sene sonu istatistiklerde sıralama olarak geri dönecek
Sanırımsa adapazarlı bi hafızdır. Gittiği spor salonuna gitmisligim vardır.
bugünün popi yazarı. ne yaptı merak ettim nicki her yerde.
Sözlük kızlarına özelden yürüyen yüzsüz yazar.
Lookin i çaylak ettirerek ayıp etmiştir. Sevgilisinin fotolarını sözlükte paylaşandır. Kendisi g.vat mı? Bize ne kızdan? Kızlarla derdi olan bir yazardır. insan gibi olsun yeter. Sucuklu yumurta sucuğu acı olursa da yenmez
çaylaklık yemiş yazar. üzüldüm. az önce geldi bir kahve içelim diye ama fazla kalmadı.
Bir an hiç durmayacak sandım yazarı. Yüksek performnsından ötürü kendisini kutluyorum. Kondisyonluysa demek ki *
görsel
sözlügün ahlaksizlarindan.

özel mesajla taciz edengillerden.

pis herif.
keşke nicki kadar güzel olsa dediğimiz yazar.

not : kayseriden selamlar.
sucuk hiç yemem ama çok yedirmişliğim vardır, ama yumurtayı severim. *
Geldi yine tipini sevdiğim yazarı....

Tek yazdığı konu cinsel başlıklar ve milleti ifşa etmek aynı zamanda.
Tatlış bir yazar.
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
dün gece 23 sularında samsun amasya yolunda trafik kazası geçirmiş yazardır. beyin kanamasından vefat etmiştir. allah tan rahmet diliyoruz.
(#28727449)

Aferin len yumurta.
(bkz: sucuk yumurta) en güzel koalisyon.
kuyruk yagi nın feykidir.
Silebilirsiniz.
Daha bu ne ki yakalanmalarini yasayan yazar. Beni her allahin gunu modlara sikayet etmeyi kendine hobi edinmistir. Niye benle ugrastigina gelince.. (bkz: işsiz)
Edebiyatı sevmeyen yeni nesilden bir insan. Ona önyargısını atmasını tavsiye ederim. Bir büyüğü olarak.
içi boş dışı kabuklu yazar.