bugün

into eternity'nin eski vokalisti. Mart 2011 tarihi itibariyle iced Eart'un yeni vokalisti olmuş. 13 Aralık 2011 istanbul konserinde ne yazık ki Matt Barlow yerine onu dinleyeceğiz. Çok Üzücü bir durum.
matt barlow denilen dalyaraktan çok daha kaliteli bir vokalisttir. matt gibi zırt pırt sorunda çıkarmaz, gruba adapte olur. oh mis.
yıllar evvel, henüz into eternity piyasaya bir stüdyo albüm sürmemişken bir EP'de dinlemiştim zat-ı muhterem'i. çok beğenmiştim. daha sonra into eternity albümleri geldikçe, fikrim "bu adam buraya sığmaz, umarım kıyıda köşede yok olup gitmez" şekline dönüşmüştü.

sonra da öğrendim ki iced earth* stu block'u kadrosuna dahil edebilmiş. dystopia albümün adı. öyle böyle değil. adam almış götürmüş.

bir yandan iced earth'ün küllerinden doğmasına ve uzun yıllar öncesine dönmeme, bir yandan da cm de yetenekli bir genç oyuncuyu çok önceden keşfetmiş menajer hazzı yaşamama seviniyorum.

bu arada arkadaş konserlerde eski iced earth şarkılarını da yerinden oynatmış. youtube'a meraklısı bir göz atsın derim.
basçı Luke Appleton ile beraber iced earth'den ayrılmıştır.

kaliteni unutmayacağız reis.