bugün

Abuk sabuk bir şey.

Abuk sabukluğu aslında kendisinden gelmiyor, hoşuna gider çevirsin dursun. Ama ne stresi amına koyim ya? Böyle anlık hoşa giden ota boka stres x'i demekten vazgeçilsin artık piliz.
Kapitalizmin yeni para kopartma insan sikertme oyuncaklarindan biri daha. 15 liraya gidin çekirdek alıp citleyin daha çok rahatlarsiniz.
Maliyeti en fazla 1-1,5 lira olan ama 15-20 kat karla satılan kapitalizmin yeni oyuncağı. Alanlara acıyorum amk.
Sıçarım çarkınıza deme isteği uyandırıyor bende.
görsel
bi anda patlama yaptı, millete dayatıyor al al al diye.
bizim millet dangalak olduğu için her popüler şeye atlamaya meraklı tabi.
ilk okul ve lise seviyesindeki çocukların elindeki zımbırtı.
sanırım dönüyor, fotoğraflarını görmüştüm.
tıpkı denge bileklikleri gibi kısa sürede tarihe gömülecektir.
Merak ettigimdir. Nasil bir sey bu guzel mi? Guzelse alcam.
Beni beceremedikçe daha çok strese sokan, ama asıl amacı gündelik stresten beş dakikalığına da olsa uzak tutmayı amaçlayan çark.
tıpkı tangle ve denge bilekliği gibi kısa zaman sonra tarihin tozlu sayfalarına karışacak geri zekalı alet.
Bi milyoncunun önünden geçerken gördüm "stres çarkı" gelmiştir yazmışlar. O ne ki dedim. Sonra sağolsun sosyal medyada patladı zaten. Bir arada mıknatıslar vardı hatırladınız mı cııııırtttt zırrrttt diye öterdi amk. Onlar nasıl bittiyse bu da biter. Lütfen bitsin.
Bu şey değil mi ya denge bilekliği.
eskiler bilir önceleri stres bileziği vardı böyle mıknatıslı hatta bi ara gazeteler de vermişti muhtemelen bunu bulan ile o bileziği bulan aynı familyadan..
sözde stres atıldığı söylenen zımbırtı. belediye dağıtmış sanki herkesin elinde birer tane var maşallah.
(img:#1401895)
stres için bu daha ideal.
Yeni nesil tesbih.
joy stick'i elinize verdiler tuttunuz..
selfie çubuğu'nu verdiler , aldınız.
şimdi bunu veriyorlar.
mutlu musunuz?
maliyeti 1.5 lira üretim yerinde incelenmiştir. toptancıya 5 lira, bakkala 6,5 - 7 lira satış 10 lira.
10 lira ona para verip alırsam asıl o zaman ben sıkıntıya girerim.
moda oldu. enayiler 15-20 lira paraları bayılıyorlar valla.. hayır çocukların ne stresi varsa.. çıkın top oynayın saklambaç oynayın amk veletleri.
burada laf edenler sanki kendileri salakça taso maso oynamamış gibi konuşuyorlar sanki senin çocukluğun atomu bölmekle geçti.
Hahaha salakları söğüşlemek için üretilen yeni bir nesne. Bu ülkede bu kadar çok salak varken bu dolandırıcıların sırtı yere gelmez.
taso maso diyen olmuş. ulan taso en azından cipsten çıkıyordu. cips yiyorduk.
Akp döneminde ünlenmiştir.
Allah'ım ne olur kabus olsun bu ya, sokağa çıkıyorum bütün çocukların elinde bundan var.
Bunu bulanla denge bilekliğini bulan akraba galiba.