bugün

Amell defterini kapatmak istediğim tek dizi oyuncusu. Hemide tek yumrukla.
beşinci boyut salih amelin kardeşi .
TV'ye en çok yakışan erkektir belki de.

görsel
geçen yine feels geçiriyorum

görsel

yerler yerler

görsel

bakın o göbeği ısırırlar lskdgkls

görsel

işte burda ağlıyoruz

görsel

ve bugünlük amell defteriniburada kapatıyorum. anadınız di mi espriyi hani amel amell falan *
görsel
görsel

ya bunların bu kadar tatlı olması bence haksızlık *
rol yeteneğine pek dikkat edemedim. ama çizgi romandaki oliver queen karakterine göre gerçekten çok yakışıklı yapıldığını düşündüğüm adamdır. erkek olmama rağmen adamın gerçekten allah gibi çekiciliği var. özellikle arrow ve flash ın ortak bölümlerinde flash* ile yan yana gelince karizma farkı ciddi anlamda ortaya çıkıyor. ama aiiyyy ben bebii feysss seviyorum diyen kızlar varken bu seçim göreceli tabi
casey jones rolü ile megan fox'a kayması kesinleşmiş aktör.

o kaymayacak da ben mi kayacam?
görüntü var ama yetenek yok maalesef.
http://galeri12.uludagsoz.../stephen-amell_768513.jpg

bebegim buyumus de casey jones mu olmus kalp kalp kalp.

arrow'un oliver queen'i ve al sah him'i.
teenage mutant ninja turtles 2'de casey jones rolunu kapmistir. hayirli olsundur.
Arrow'dan daha iyi bir role ihtiyacı olan aktör. Uncharted'ın filminde Nathan'ı oynasa veya daha sert bir role girse sevilesi bir insan olacağından şüphe yoktur.
Arrow'un yakışıklı oyuncusu. O kaslar ne öyle ya. Mimikleri de çok iyi ayrıca. Arrowu arrow yapan adam.
toptur.
yakışıklı ama vasat bir aktör. yine de kız olsam verirdim. evet.
arrowdur.
arrow dizisinde oliver queen karakterini canlandıran rolüne cuk oturan, dublör kullanmayan, parkur yapan kanadalı oyuncu. oyunculuğunu her geçen sezon ve bölüm geliştirmesinin yanında facebook hesabından paylaştığı komik paylaşımlarla, capslerle güldüren insan canlısı gibi görünen eşcinsellere ön yargısı olmayan, kaslı müthiş bir adam.

oliver queen rolü için gerekli fiziğe zaten en baştan sahipti ama oyunculuğunu da sezonlar ilerledikçe geliştirdiğini düşünüyorum özellikle 3. sezonda tavan yaptı diyebilirim.

chelsea lately isimli amerikalı bir sunucunun "birden fazla eşcinsel karakteri canlandırdın kesinleştirmek için soruyorum eşcinsel misin? böylece gayler sana aşık olmasın." sorusuna "insanlar isterseler bana aşık olabilir." şeklinde cevap vererek hoşgörülü tavrını göstermiştir takdirimi kazandı. kanadalı olmasının bu denli özgürlükçü oluşuna katkısı vardır diye düşünüyorum zira kanada'nın justin bieber'dan sonra itibarını düzeltecek böyle adamlara ihtiyacı var.

bu da bahsettiğim programda verdiği cevabın videosu: http://youtu.be/HlsYJLeFLxs?t=17m
Kas yığını yeni idollerim arasına girmiş biridir. Bir aktör olarak çok met etmesemde gerçekten kaliteli biri. Kariyerinde başarılı bir biçimde tırmanarak bize çok güzel yapıtlar izletmesini umud ediyorum
Kendi yönettiği facebook sayfasında çok kafa, egosuz ve yardımsever biri olarak gözüken adam. Başlarda sadece sevdiğim dizinin başrol oyuncusuyken zamanla kendisine inanılmaz bir sempati beslemeye başladım, bizim evden biri olarak gördüm. Ama Hayvan gibi bir vücudu ve kızların ölüp bittiği bir yüze sahip olmasına rağmen oyunculuğu için aynısını söyleyemem. Yürüyüşü de inanılmaz kasıntı zaten.
asla bir salih amell olamayacaktır.
an itibariyle facebook sayfasından sorulara cevap veren abimiz. Severiz kendisini.
egolarından arınmış, müthiş komik ve eğlenceli bir adam. kendi facebook sayfası var ve videolar fotoğraflar paylaşıyor kendi çektiği, yorumlara dahi cevap veriyor. arrowda da güzel bir iş çıkarıyor muhterem iyi oyuncudur kendileri. severek izliyoruz reyizi.
arrow izleme sebebidir.you have failed this city derken insanı titretir. oyunculuğunu bir yana bırakırsak. çok cana yakındır. kendisine ait bir facebook sayfası vardır ve hep insanlarla iletişim halinde kalır. https://www.facebook.com/stephenamell?fref=ts
joshua jacksondan sonraki 2 numarali kanadali yakisikli oyuncudur. suanda arrowda kaslarini konusturuyor adeta.
arrow dizisinin baş rol oyuncusudur.
(bkz: green arrow)