bugün

origin'den çok çok daha sağlam oyun platformudur.
görsel
ingilizcede buhar anlamında kelime.
Steve Jobs iTunes ile milyonlarca insana müzik sattı.
Valve steam ile milyonlarca insana oyun sattı.

Bu insanların pazarlama stratejilerini çözdüğüm gün çalıştığım yerden istifa etmiştim.
age of empires 2 aşkına geri dönüş yaptığım oluşum. fm 2010'da bırakmıştım oysa.

siktiler oyunu eylediler viran. Puanlama sistemi 1 aydır çalışmıyor, paramla rezil oldum mk. millet nasılsa puan düşmüyor diye oyun başında çıkıp gidiyor. tepem atık.

age of severler bedavası ve daha iyisi için voobly deneyin.
ulan steam i hakkında bu kadar ne yazılmış olabilir ki diye bakayım dedim, yazılanları okuyup kendimden geçtim.
Sızdırılan bilgiye göre Steam yaz indirimleri 21 Haziran’da başlayacak ve 5 Temmuz saat 20.00’a kadar devam edecek.
satış politikasını anlamadığım site. bazı oyunları 200 liraya satarken bazılarını 5 liraya hatta daha ucuza satıyor sitesinden oyunun fotolarına baksanız bile internetiniz bitiyor. nitekim türkiyeye en azından bana uygun değil fakat dvd ile falan uğraşmak istemediğim için bikaç oyun indirdim buradan fakat her oyun alışımda vicdan azabı çekiyorum sanki kazıklanmışım gibi. şuan indirim olduğu halde çoğu oyunun fiyatı mağaza fiyatından pahalı.
Alınacak pek bir oyun bulamadığım site.
Kendilerinin yaptığı indirimlere nazaran e-pin sitelerinde daha da indirimli oyunlarını bulmanız mümkündür.
(bkz: )gamesatış.com
(bkz: )oyunfor.com

steamde gta5 59 tl ıken bu sitelerde 50 lira gibi bir fiyata satılmaktadır haliyle kalan 9 lira ile bir ya da iki oyun alabilmeniz mümkündür.
Gamesatış'ta ürün sayısı 50-60 iken oyunfor.com'da bu sayı 3000'e yakındır.Bilginiz olsun bu tip sitelerden satın alabilirsiniz.
Bugün beni 3 lira toplamda da 100 liradan fazla kazıklamış tehlikeli site.
222 liramı hiç çaktırmadan yemiş şirket.
hırsız ve dolandırıcı bir firma. oyun indiriyorum sadece multiplayer var yazıklar olsun size. insan yazar oraya şerefsiz.
discordile rekabete girmiş uygulamadır. yenilenen sohbet kısmı da güzel olmuş. candır, canandır. pc oyunculuğunu kurtardığı için ona hep minnettar kalacağız.
haftasonu indirimleri başlamıştır. Bu haftasonu WB oyunları indirimde, buna injustice, mortal kombat x ve madmax de dahildir efendim.

saldırınız.
her ay en az 40 dolarIMI yiyen site. helal-i hoş olsun.
Hepsi çöp.Steam EA games oyunlarını barındırmadıkca arada sırada çıkan oyunlarıyla idare ediyor.
Sonunda hayallerimi gerçekleştirip yaptığım oyunu yayınlamama vesile olan platform sana ne kadar teşekkür etsem az steam, ayrıca achievements, leaderboard, steam cloud, collection cards gibi eklentileri oyuna entegre etmek çok ta zor birşey değil, çok aman aman bir oyun değil ama nostalji severlerin yüzünü güldürebilecek retro ile modern çizginin harmanlandığı birşeyler yapmaya çalıştım. Şimdilik sadece achievements eklentisi mevcut ama ilerde leaderboard, steam cloud, collection cards gibi eklentileri de eklemeyi planlıyorum, ilgili oyunun linki aşağıdadır:

https://store.steampowere...m/app/968320/Alpha__Beta/
Kütüphanemde sadece 7 tane oyun bulunan oyun platformudur, insanlar bu kadar çok oyunu ne ara alıyor ne ara oynuyor bir türlü çözemedim, 7 tane oyunun hepsini bile oynayamadım daha. Kış indiriminde aldıklarımla sayısı 7 oldu.
oyun sayısı 30.000'e ulaşmıştır.
şu an götü başı dağıtmış uygulama.
bazı oyunları linux'ta da çalışabilecek hale getiren oyun satış platformu. steamos ve steam machine çalışmaları işe yaramış.
o kadar para verdim 26 oyuna ama sadece 5 tanesini oynadım... (3 yıl içinde)
orjinal oyun alıp steam dışındaki serverlarda oynayamamaktır. mallıktır.
an itibarı ile The Witcher 3: Wild Hunt'ın 17,99 tl'ye düştüğü platform. inanılır gibi değil. saldırınız.