bugün

istiklal caddesindeki aznavur pasajında bir şubeleri olan ingilizce kursu.
konuşulmuş ingilizce anlamına gelen cümle. kursları beğenilmemiştir tarafımdan.
Sıradışı eğitimine şahit olduktan sonra bana piyasadaki tüm ingilizce kurslarının cenaze namazını kıldırtan kurs.
Spoken english, üniversitesi öğrencileri arasında kısa zamanda önemli bir populeriteye sahip oldu. Hatta pisayadaki ingilizce kurslarına tepki olarak doğduğunu iddia edebilirim.Bize kabul ettirilen bütün tabuları yıkmak prensibi, kurs yönetiminin kuruluş felsefesi olmuş resmen. Katıldığım bir deneme dersinde duyduğum şu söz kursa kayıt olmamda baya etkili olmuştur. ”Piyasadaki ingilizce kursları size ingilizce öğretmemek için açılmış kurumlardır.” 2 yıl boyunca havaya saçılan paralar ve boşa giden zaman bunun ne kadar doğru bir tespit olduğunu gösteriyor olsa gerek
Asıl önemli özelliği ise diğer kurslarda 2 yılda verilebilen 5 kurluk eğitim burada 4-6 ay gibi kısa bir zamanda üstelik “garanti” edilerek taahhüt edilmekte. ilk duyunca ya olmaz böyle bir şey diyor insan ama kursun düzenlediği herhangi bir deneme dersine katılın dediğimi çok iyi anlayacaksınızdır. Unutmadan ekleyeyim kurs 1 hafta boyunca tanıma amaçlı ücretsiz deneme dersler veriyor. Deneme derslerine katılan 15 kişiydik 13’ümüz kursa kayıt oldu. Bu da çoğu şeyi ifade ediyor olsa sanırım
ilkokuldan bu yana bize öğretilen ingilizceyi bir kenara bırakıp kendi kodlamalarıyla orijinal bir ingilizce eğitimine şahit olduk. Memnun kaldım mı? Kesinlikle
Zamanı ve parası kıymetli olan herkesin bu kursla tanışmasını, en azından bir kere de olsa deneme dersine katılmasını şiddetle tavsiye ederim
bu arada unutmadan ekleyeyim kursun; taksim, bakırköy ve kadıköy olmak üzere 3 farklı yerde şubesi vardır. benden söylemesi..

spoken english web sitesi içinde burdan alayım:
http://www.spokenenglish.com.tr/