bugün

Böyle çok acayip adamdır bunlar. Sen finali seyretmemişsindir, bu pezevenk gelir ya bi entry girer spoiler ibaresiz, ya da açtığı başlık direk spoilerdır. amacın ne lan ?
dünya bu arkadaşın boynuzunun üstünde dönmektedir.
belki de spoilerın ne olduğun bilmeyen cahil bir yazarımızdır.
yada spoiler ibaresi koyup spoiler vermeyen öküzlerde vardır.
en sevilen, merakla izlenen dizinin yeni bölümünü henüz izlememiş olup, spoiler kısmını okumadan neler yazılmış diye incelerken okuduğun bir giriyle hayallerini yıkan kişidir. seri eksiden başka bir şey haketmiyordur.
çok nadide bir örneği the others başlığında verilen öküzlüktür efendim.

the others ı izlemediyseniz ve izlemeyi düşünüyorsanız tıklamayın.

(#792783)
Dizilerdeyse o küfürün en kalitelisi edilir.
an itibariyle de spartacus war of the damned başlığında çokça örneği görülebilen öküz türü.
Ya ingilizcesi yoktur yada kufur yemeye cok merakli bir gammazdir bir nev-i *
(bkz: #16926153)

senin ben spoiler vermeyi bilmeyen beynini zevk unsuru yapayım. seveyim, okşayayım...
Spoiler mi?

görsel
Bu sözlükte çoktur böyle öküzler.

Ben ismi lazım değil bu sözlükten böyle bir öküze filmin sonunu söyledi diye sitem etmiştim, adam da bana terslendi ben de ağzının payını verdim o günden beri bana kılmış. ah canımm kıyamam.
(bkz: sakin ol şampiy10)
sözlüğümüzde bolca bulunan öküzdür.

yapmayın efendim etmeyin.

bakın altta entry yazma yerine. Orada www yanında sp diye bir şey var. ona tıklayıp yazacaklarınızı ona yazın lütfen.

lütfen dediğime bakmayın. fena sövüyorum size. mal mısınız olm siz.
Bugün yeni izlemeye başladığım bir dizi ile ilgili entry gireyim diye başlığına girdim, hazır girmişken de bir kaç entry okuyayım dedim. Ama o da ne, spoiler! Ömrümden ömür gitti o an, allah belanı versin çalmaya başladı arka fonda ve ben yeni gol kaçırmış burak yılmaz görüntüsüne büründüm. Yapmayın be kardeşim. Çok mu zor? iki gram zevkimiz var onun da amına koymayın be. Aslında çok güzel laflar hazırlamıştım da şimdi sakinim, neyse.
Küçük bir butonu dahi gerektiği şekilde kullanamayan, sözlükte fazlaca bulunan öküzlerdir.
tekdire şayandır.

(bkz: tekdir)
(bkz: vurun kahpeye)
--spoiler--

sokon ol şompoyon

--spoiler--
Sözlükte bol miktarda bulunan öküz. Dizi başlıklarının altında küfür yemek için paylaşımlarda bulunurlar.