bugün

Çok ciddi sonuçlar dogurabilecek hareket. Kan alirlar kan.

Ülkede seferberlik ilan edilmisken herkes yazdigina çizdiğine dikkat edecek bundan sonra yok oyle pkk propagandası yapmak.

Eksilerden anlıyorum hala buralarda pkkli bikac soysuz var, bundan sonra sadece eksileyebileceksiniz zaten. Pkk ya En ufak bir övgü yaptiginizi görelim bakalim ne oluyor.
orospu çocuklarının işidir. gördüğümü siber amcalara mail atıcam.
Şimdi moda barzani.
Aklı başında vatanını seven birinin yapacağı şey değildir. Lakin;

Habur komedisi, çadır mahkemeleri, pişman değilim diyen adamların etkin pişmanlıkla serbest bırakılması ( 34 kişiden 7 si pkk giysisi giyerek ve zafer işareti yaparak çıkmıştır çadırdan.

Nevruzda apo mektubu okunması, bölücülüğü tesçilli şivan perver ile daye daye diye şarkı söylemeler.

Birçok bölgede pkknın kendi mahkemeleri, dairelerini kurması vergi toplaması.

Yol kontrolü yapmaları, ceza kesmeleri.

Kıçımızı yırttık kıçımızı, silah bırakmamış terörist ile pazarlık yapılmaz dedik, çözüm süreci dediniz, analar ağlamasın dediniz eyvallah ama yöntem bu değil. Adamların amacı bölmek, toprak istiyorlar, neyin çözümü bu, nereye kadar çözüm bu, ne sözler verdiniz dedik. Hain ilan edildik.

Evet biz hain ilan edildik.

Şehitler vardı, hasıraltı ettiniz.

Birçok kurumdan t.c ibaresini kaldırdınız.

Facebook da birçok kişi isminin başına t.c koydu.

Yine biz hain ilan edildik.

Apo önümüzü açıyor, apo politikacıdır, pkk terör örgütü değildir diyenleri baştacı ettiniz.

Biz yine hain ilan edildik.

Hain ve kahramanlar çok çabuk yer değiştiriyor bu topraklarda.

Pkk hiç değişmedi, hain ve vatansızlar.

Uzun lafın kısası, devlet sorunumuz yok bizim, hükümet ve politika sorunumuz var bizim.

Son olarak, 2002 yılında bu örgüt kendi yayınlarında bittik tükendik diyor, sahiplerine sahip çıkın diye yalvarıyorlardı.
Normalde gotu yemeyenlerin sanalda klavye delikanlıligi yapmasi. Siktiklerim hepsi de bu kadar mı çirkin olur.
(bkz: sikerler)
egm'nin uygulamasından kolayca şikayet edilebilecek kansız, korkak, köpeklerin yaptığı eylemdir.
Beyin yoksunu kimselerin farklılaşma çabasından başka bir halt değildir.
Geçen cumartesi olan Beşiktaş patlamasından sonra birçok kişinin yeni öğrendiği siber suçlar birimine milyonlarca şikayet gitmesinin sonucu sesleri biraz daha kesilmiş kitle.
artık sözlüklerede gelmesi gereken uygulama.
Affetmiyorum siber amcalara ss atıyorum denk geldikçe.
pkklıları yüzüstü yere yatıran komiser gibi hissediyorum lan, negzel bi durum *
türkün gücünü göreceksiniiiiz, ne yaptı lan bu devlet size ne yaptııııııı!!!
bakma lan nickimeeee herkes klavyesine baksınnnn..
hahahaha ne güzel lan terörist ibineler sizi.
Torbalı nın dörtte biri pkklı hangi birini atıcan içeri. (bkz: yetmez ama evet)
güncel Önemli Başlıklar