bugün

insanların inancı ile ilgili bilgi sahibi olmak için yapılan ankettir.

buyrun katılın;
http://anket.uludagsozluk.com/s/3214/
Şıklara bakınca cehaleti görebileceğiniz anket. Diğer pagan inançlarmış. Yazık.

Edit: ateizmin dini inanç olması.
an itibariyle şok sonuçları olan ankettir.

(bkz: gerçek islam bu değil)
15 göktengri inancıyla metehanın aramızda olduğu düşüncesini kuvvetlendirmiştir. eğer ordaysa ses versin.
ateistlerin yuva yaptığı ortama "dininiz nedir?" sorusunu sorup "islam, sünni" cevabı çıkmadığı için laf koyduğunu zannedenleri göstermiştir.
(bkz: hadi ateistler bunu da açıklayın)
(bkz: batıl inanç)
deizm'i sallamayan ama paganları ilgilendiren anket.
Üfff ben de diyorum neden bu kadar ateist varken neden bu kadar ateist var ?
müslümanların haberinin olmadığı anket. aleviler ve ateistler basmış. kemalistlerin ateizmi işaretlediği ankettir. pek sallamayın.
herkesin haberdar olduğu bir saat içinde 600 oy kullanılan anket.

ayrıca, ateizmin açık farkla önde götürdüğü anket.

nerede bu islamcılar? nerede bu akp'liler?

an itibariyle;

ateist: 254 oy, yüzde 43,49
sünni islam: 163 oy, yüzde 27,91
gök tengri-şamanizm: 80 oy, yüzde 13,7
diğer-pagan inançlar: 57 oy, yüzde 9,76

şeklinde devam etmektedir.
bir budizt cengaveri olarak oyumu veriğ raadladığım anket.
allah buyruğunun islam ile tamamlandığına ve en mükemmel halini aldığına inanan, ancak mezhepçiliğe büyük oranda karşı olan biri olarak oy veremediğim anket. ülkede şafi ve az da olsa hanbeli yorumlarını benimsemiş insanlarla mezhepleri doğrudan kabul etmeyen benim gibiler tamamen pas geçilmiş.

ayrıca teizm den agnostisizm e kadar pek çok şık eklenebilirdi.
deizmden haberi olmayanların hazırladığı anket. ateizm bir inanç mıdır? sordurur.*
ulan ne kadar çok ateist varmış bu sözlükte sorunsalını akla getirmiş ankettir.
sosyal medyaya güven olmadığını gösteren anket.
ateizmin dini inanç olduğua kendini inandırmış cahil yazar skandalı.
listede olmadığım inanç kavramıdır. hayır ateistim ailem alevi. ama ben aleviliğe sempati duyuyorum ama müslüman değilim.
bu kadar sığır ve bağnaz kafalı ateistin bulunduğunu tahmin etmezdim.
her inancı eklemenin mümkün olmadığı anket.

şayet şıklarda inandığınız şey yoksa, "diğer-pagan inançlar" şıkkını işaretleyiniz.
geriye kalan 120 tengrici arkadaşımla el ele vererek 'uludağ sözlük thule cemiyeti'ni kurmak fikrini aklıma düşürmüş anket.
(bkz: el ele el ele verin paganlar)
deizm ve agnostizmi dini inanç sayanları ortaya çıkaran ankettir. Budizm hakkındaki cehaleti yarına bırakıyorum. Bu sözlük adam olmaz.
saçma ankettir. mezhepsiz müslümanlar seçeneği olmaması bu anketin saçmalığını gösterir. ayrıca deist ve agnostikler de yok sayılmıştır.
sanane seçeneği koymalılar.
yuh bin kişi icinde yarısı ateist veya alevi, gercekten beni şaşırtan bir anket, kötü anlamda demiyorum..