bugün

girilen entry'deki karakter sayısı, başlıktakinden az olunca çıkan bir uyarı.

yok böyle saçma bir şey sayın seyirciler.

kısa entry girmek suç mu, ayıp mı, günah mı, yassaah mı, yoksa formata aykırı mı? hangi sorumluluk bu??? daha neler ya.
ve kaçışların en güzeli gerçekleşir. yalanın kanunda cezası yoktur çünkü.
(bkz: etmiyorum ülen)
girilen entry başlıktan kısaysa muhatap olmanız gerekendir. tik atmazsan entry girilmiyor. çok über valla ya..

-girdiğin entry başlıktan kısa .
+evet nolmuş yani ?
-ne demek ne olmuş, bunun başımıza neler getireceğinden haberin yok mu?
+yok valla
-hepimizi s.kerler olum. tüm yazarlara dokunur ucu.
+heee
-sorumluluğu kabul ediyor musun?
+ediyorum lan s.kerlerse benim yüzümden.
zall a diss atılan başlıklarda gelen uyarı kutucuğu.
başım her türlü belaya girerse ağlamayacağım, akabinde anladım ve kabul ettimin resmi dilidir.
bazen entrylerde kısa olunca çıkandır. ulan sanki sözlüğü ele geçiriyoruz ne sorumluluğu bu altı üstü entry.
amına koyuyum sanki türkiye cumhuriyetinin değişmez ana yasalarını çiğnemek üzereyim de, kutucuğa bir tik atmamı istiyor.
bazen entry girerken karşıya çıkan soru. ulan sözlük mü çökecek diye korkuyorum. evet.
Biz çok ciddi bir sözlüküz sübliminalini veren sözlük mesajı.
entry her zaman başlıktan uzun mu olur? sorusunu sorduran sözlük butonu.
dünyanın en saçma şeysi. o kadar saçma.
Akp'li yetkililer tarafından sıkça duyduğumuz cümle.
bazen durumu kurtarma adına rahatlatma cümlesi. demek kabul ediyorsun sorumluluğu. ee gereğini ne yapacaksın ?? tıss....
iç işleri bakanının türk silahlı kuvvetlerinin başındakilerin çıkıp da şu saldırılarda şehit düşen ailelere ve topluma ben sorumluluğu kabul ediyorum hepsi benim suçum deyip istifa etmesi gerekirken söylemesi gereken laf.

götleri yer mi tabiki de hayır!
geri dönüşü olmayandır. tanrı bile "oku" demiş önce.
girdiğiniz entry başlıktan daha kısa. entry'inizi kontrol edip tekrar düzenleyiniz. sorumluluğu kabul ediyorum uyarısının son cümlesidir. sorumluluğa bak alümünyum...
entry girerken karşıma çıkan hede.