bugün

gnc gibi organik besinler üreten bir şirkettir.
bitkisel tabletleri ve vitaminleri meshurdur.
http://www.solgar.com.tr
solgar ürünlerinin satıldığı size en yakın eczanelerin listesini yollamada ve ücretsiz danışma hattında ilaç kullanımı ve etkileri ile eksiksiz bilgi verme konusunda oldukça başarılı görünen bir firma.
(bkz: fitoterapi)
(bkz: canbesler)
(bkz: gnc)
(bkz: arkopharma)
yüzde yüz doğal kaynaklardan elde edilmiş besin takviyeleri.
bitkisel, organik ilaç, vitamin üreten bir firma.

faydasını görmediğini söyleyen insana rastlamadım zira çevremdeki 3 denek üzerinde uyguladığım çalışmaların hepsinden olumlu sonuç aldım. ne demişler, "doğru deneklerle doğru sonuca ulaşılabilir." ve bu 3 adamın da hepsi, hayvan, serseri, alkolik bir o kadar da tahsilli, kültürlü ve birikimli adamlar. ne alakası var? demeyin "tahsille, kültürle" çok alakası var.

yanlış deneklere uygularsanız işe yarasa bile adam gururuna yediremeyebilir sikik bir tableti düzenli aldığı için hafızasının açıldığına veya bünyesinin sağlamlaştığına.
Saç sağlığınızı ve kaş yapınızı desteklemek amacıyla Solgar Formula SNH adlı takviyeyi kullanabilirsiniz. Formula SNH adlı formulasyon içerisinde saç, deri ve tırnak sağlığına katkıda bulunabilecek C vitamini, çinko ve bakır mineralleri ile beraber, l-pirolin ve l-lizin aminoasitleri ve metil sülfonilmetan (MSM), silika yer almaktadır.Bu maddeler saç, tırnak ve cilt dokusunun temel maddelerindendir, kolajen yapımına katkıda bulunur, cilt sağlığının devamlılığına, saç ve tırnak yapısının güçlenmesine destek olmaktadırlar. Takviye içerisinde bulunan sülfür kaynağı MSM, çinko ve silika saçların daha çabuk uzamalarına, parlak ve canlı görünmelerine, varsa saçlı derideki problemlerin giderilmesine destek sağlarlar. Bu amaçla takviyeyi günde 1-2 tablet 6 aylık kürler halinde ( 6 ay kullanım 1 hafta ara ihtiyaç doğrultusunda tekrar kullanım) kullanabilirsiniz.
türkiye'de alternatif ürünler bulunmazken markalaşmıştır. şuan yerli üretim aynı kalite alternatifler bulunmasına rağmen kimse dönüp bakmamaktadır. işte bu, ülke insanının bilinçsiz yaptığı alışverişlere bir örnek teşkil etmektedir.
omega 3 hapı satan firma.

bugünkü fiyatı 44 lira içinde 30 kapsül olan bir şişesini aldım. Etkilerini belirli zaman aralıklarıyla sizlerle paylaşacağım sevgili uuserlar.
Eskiden ürünlerini çok pahalı bulurdum, burun kıvırırdım, özellikle bitkisel ürünleri için allahın otuna bu kadar para istemeleri komik derdim.

Dün ABD'de yapılan bir araştırmanın sonuçlarını okudum. Biliyorsunuz ABD'de vitamin tüketimi çılgınlık safhasında ve ortada yüzlerce firma var. Ne yazık ki yapılan bir araştırma, benim de çok güvendiğim bir markanın da aralarında bulunduğu onlarca markanın ürünlerinde, etiketlerinde yazan bitki özlerinin (örneğin ginkgo biloba alıyorsanız ginkgo biloba özütünün %24 standardize edilmiş olması ve en az %24 gingko biloba özütü içermesi gerekiyor yoksa işe yaramıyor) yer almadığını ortaya koydu. Tek Solgar ve Türkiye'de pazarlanmayan Now ve benzeri birkaç firma bu testi geçmiş.

Yani ucuz diye aldığınız vitaminlerin yüzde sekseni bildiğiniz toz. Anlaşıldığı kadarıyla ürünlerinin hakkını veren nadir markalardan biri, o yüzden pahalı mahalı deyip es geçmemek lazım.
pahalıdır çünkü güvenilirdir.
Doktora yazdırınca sigorta ödüyo mu merak ettiğim d vitami haplarından alacağım firma.
çeşitli vitamin satan firma.
gelelim anlatmak istedigim mevzuya. bilen bilir 5 aylık bebeğim var. doğumdan sonra kadının vücudu bildiğin çöküyor. bebeğim 2 aylık civarı, yataktan resmen kendimi kaziyarak kaldırıyordum. e zaten bebek bakımı, uykusuzluk yorgunluk bitkinlik sebebidir. Hayat tamamen değişiyor falan derken bu markanın kalsiyum-magnezyum-çinko olan türevini getirttim eczaneden. içinde 100 tane var. ilk günler teker teker alıyordum, sonra baktım bu böyle olmayacak hala canlı cenaze gibiyim Çifter Çifter almaya başladım. Bir sabah bir aksam. sırt ağrılarım tamamen geçmese de azaldı, kalçaM çok ağrıyordu ondan kurtuldum, sabahları eskiye nazaran daha iyi kalkıyorum yataktan. ama bende en bariz örneği el tırnaklarımda oldu. önceden dalga dalga olan tırnaklarım şimdi düzlesti. demekki vücut yıllardır bu üçünden birinin eksikliğini çekiyormus ya da tamamını artık bilemiyorum.
ama rahat 3 aydır kullanıyorum. Ayrıca magnezyum eksikliği depresyona sebep oluyormuş. kendinizı iyi hissetmiyorsanız ve genel bir Melankoli durumu varsa tavsiye ederim. Böyle maddelerin eksiklikleri akla gelmëyen rahatsızlıklara sebep oluyor.
alternatifi icin (bkz: comboutea)

http://temailac.com
dünya harikası bir şeydir, kurtarıcıdır.. rutin olanı hemoroid için birebirdir.. iyi ki varsın solgar.
vm2000 kullanıyorum içindeki pamuğu attım bozuldu mu Naptı amk eskisi gibi etkisini hissettiriyormiyor.
dünyanın en eski vitamin markası, türkiye pazarında sektöre göre erken atılımlar yapmış, güçlü stratejiler güderek ciddi yer edinmiştir.

türkiye ürün açıklamalarında günde 1, amerika açıklamalarında ürün ve servis miktarı 2-3 arasında değişiyor. bir okura göre bu sağlık bakanlığı ile ilintili bir konuymuş.

hayvan deneyi yapmayarak ciddi bir ahlak öğretisi sunan markadır aynı zamanda.

vitamin B12 ve Biotin'den sonra şimdi de FORMULA SNH'sini deneyeceğim. 'male multiple' ise formülasyon değişikliği sebebiyle piyasada yok, bekleyeceğiz bir süre.

3-4 ayrı ürününün içeriğini, tek üründe satan firmalar varmış, bu tıpkı chemical guys'ın cherry butter wax, auto finesse'nin 3 in 1 açıklaması minvalinde olmuş, bazen ödenen rakam, güvene ödenir, tabiatı ile gnc ve solgar harici bir de belki hair pharma'yı dahil edersin, hekim önerisinden muaf vitamin kullanmak, üzgünüm ama cehalettir.

Ezcümle,

Kullandığım vitaminlerden son derece memnun kaldım, sayıyı arttırıyorum, ne yazık ki amerikan ürünlerine zaafım olduğu açık.
Pahalıdır evet. Takviye edici gıda uyarisına ise kıçimla gülüyorum.

Günlük maksimum dozun yüzde 500-1000 katı üstünde vitamin yapacaksın sonra da ama bu ilaç değil diyeceksin de siktir lo.

Çok Ciddi olanların değil de orta veya hafif oranda vitamin açığı olanların kullanması gerekir diger türlü füzülidir.
vitamin b12 hapını bir iki haftadır kullanıyorum. yorgun uyanmıyorum, erken kalkabiliyorum. rüyalar hd. zaman zaman yaşadiğim zihinsel kopukluklar da geçti.

daha önce benexol den bi hayır görememiştim.
D vitamini eksikliği sadece ülkemizde değil, dünya üzerinde sık görülen yetersizliklerden biri. D vitamini eksikliğinin yol açtığı sorunlar arasında uykusuzluk, gözaltı morlukları, değişken ruh hali ve depresyon olduğu bilinmektedir. D vitamini soğuk havalarda soğuk algınlığına da çok iyi geliyor.
Solgar tüm bu sorunlarda size yardımcı olan güzel bir ürün. Tavsiye ederim.

görsel

(bkz: Solgar Vitamin D3)
bir masa başı çalışanı biliyorum, kilo vermek için uzun süre sadece bitkisel beslenmiş ve uzun zamandır yaşadığı halsizlik ve çalışırken odaklanamama şikayetlerinden ötürü bir kan vermiş görülmüş ki b12 ve d vitamini değerleri dibi görmüş ve bu firmadan ürün söylemiş.
vitamin eksikliği çekenler için gerçekten işe yarar ürünleri olan bir firma ama tabi vitaminin her türlüsü bilinçli kullanılmalı.
Fiyatlar yüksek olsa da, nerdeyse her kullananın sonuç aldığı, memnun kaldiğı, derdine derman bulduğu organik bitkisel vitamin üreten şirket.

Zaman zaman destek almaya ihtiyaç duyduğumda kullandığım markadır.
Halâ sigara içen bir mongol, kımıl zararlısı hatta bir eşşeek olmamdan dolayı, ester c takviyesiyle kendimi rahatlatmaya çalışıyorum.
Sigara içenlere günde, 500 ila 1000 mg arasında c vitamini öneriliyor.
Ester olması ise, emilimi daha iyi sağlayan etmenmiş, aklınızda olsun.