bugün

herhangi bir başlık değil bazı başlıklar için geçerlidir.

- zall ne yaptın yine emmeoğlu anlat bakam bu nedir?

edit: doğru lan hepsinde oluyor. *
sözlüğe yeni eklenmiş bir uygulamadır. çok kullanışlı olacağını düşünüyorum. helal olsun. işte yenilik budur.
sol frame'de mousenizle başlıkların üzerinde çok az duruduğunuzda kenarında kaldır işaretidir. daha tam anlayamadım. yeni bir şey olduğu kesin. keşfetmek lazım. hadi keşifçi yazarlar anlatın bakalım.
sözlüğü kısmen incileşmekten kurtaracağına inandığım yenilik.
ben seçici bir yazarım diyen tık tık temizlik yapacak.
(bkz: oh be)
bi an için lan mod mu oldum acaba temalı heyecan dolu dakikalar yaşamaya sebep olan olay.
merak edilen nokta şudur.

"kaldırma" işlemi gerçekleşince sadece bizim gözümüzün önünden mi uçup gitmektedir bu istenilmeyen başlıklar *? eğer öyleyse başımızı kuma gömmek olmuyor mu bu?

bir bilene danışıldıktan sonraki edit;

evet arkadaşlar işin özü çözülmüştür, bu kaldırma işlemi sadece kişinin gözü önünden çekmekten ibarettir.

yani "lan nolur nolmaz ben bi yanlışlık yapıp gaza gelirim yazarım filan şu başlığa en iyi kaldırayım da kilerde dursun" diyen yazarlara hitap eden uygulamadır. zira iradesi olan adam istemediği başlığa yazmaz. kalksa ne olur kalkmasa ne olur...

(bkz: tavşan dağa küsmüş dağ gitmiş özür dilemiş)

hani derler ya hep;

-"başkası görmese de allah görüyor." diye

bu da ona benzedi;

-"başlığı sen görmesen de bütün sözlük görüyor müdür, ne değişti şimdi. daha mı mutlusun ?"
sözlükteki bir yeniliktir. çok da güzel olmuştur.
rastgele varken gereksizdir.
güzel yeniliktir. fakat başlığın sol tarafında olsa daha iyi olur. böyle biraz karışık gibi duruyor.
mahallede yeni olduğumuzdan olsa gerek, oynamamıza izin verilmeyen, gözükmeyen ve de gösterilmeyen akraksiyondur.

işte mahalle baskısı budur hocam!

düt: 3 saniye değil, 33 saniye tuttum sonuç dobrovski. ie 8'den midir acaba, solda gazoz.js hatası almaktayım üzerine gelince. bu da moderasyonun yeni yazarların gazozuna ilaç attığının göstergesidir. içmeyin abiler, ablalar...

dütdürü: gece ne olduysa olmuş, artık benim de sol frameden uçur şeysim var. teşekkürler türkiye!
bir an kendimin moderasyona terfi ettiğimi sanmamı sağlayan hede.
(bkz: bir an için heyecanlandın itiraf et)
bende orataya çıkmayan uygulamadır.
an itibari ile görülmüştür ki sadece yazar için geçerlidir yani bir başlığı kaldırırsan sadece sen görmüyorsun. kaldırdıktan sonra tekrar geri alına biliyor.

(bkz: kurcalaya kurcalaya öğrenmek)
en kısa zamanda sol framede başlık filan kalmamasının gerçekleşeceğini müjdeleyen teknoloji harikası...
bilgi entry lerini eksileyenlerin çoklukla bulunduğu hazımsız bir ortamda süper özellik.

(bkz: kontrolsüz güç güç değildir)
künefe tadında uygulama olmuş, hoşuma kaçtı. misal futbol sevmeyen bir insan, maç günlerinde iyice kahvehaneye dönen sözlüğün bu durumundan kurtulmak için futbolla alakalı başlıkları uçurup keyfine bakabilir. hala farkedemeyen vatandaşlar imleçi sol bölümdeki herhangi bir başlığın üzerinde 2-3 saniye beklettiği zaman yanda çıkan çarpıyı görecektir.
başlık üzerinde mouse bekletildiğinde o çarpılar çıkıyorya hani sonra da gitmiyorlar,

tam bir eğlence kaynağı oldu şu moralsiz bünyeye.
sol frame de akan başlıkları yanlarında çıkan "x" işaretiyle kaldırmaktır. kaldırdığını geri alabiliyormuşsun. ilginç.
bir gittim geldim www ile kaldır butonu eklenmiş..son model nesil olmama rağmen, bu hıza yetişemiyorum üstadım..zall'ı öldür hakkını yeme şimdi..* * * emeğe saygı..
süper buluş tebrikler.. ama amaa ben bunu düşünmüştüm.. *
(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum dostum)
kaldırmadan mouse'yi geri çekersen. kaldırma işareti de orada kalıyor. daha da ilginçleşti ortalık.
yeni buluş.
beğenmediğimiz başlığı sol frameden kaldırınca ortalık süt liman olacak desenize.
''sözlükteki başlıklar çok kaka ya'' diyip sözlüğe hiçbir şey yazmayanların bahanesini ortadan kaldıran yeni özellik.
çaylak olduğunu unutan çaylaklara, çaylak olduklarını hatırlatan ve çaylakların faydalanamadığı yeni bir uygulama.

edit: kara göründü (x)
firefox kullandığımdan dolayımıdır nedir hala bende gerçekleşmeyen hede.
sözlüğün en iyi hizmetlerinden biridir. zamanla sözlüğün ne demek olduğunu bilmeyenlerde uçurulur yani umarım.