bugün

gece gece çiftleşip duruyorlar. inleme sesleri geliyor. mahallenin ahlakını bozuyor. anamız var bacımız var ayıp oluyor.
Bu ülkede doğmaları büyük şanssızlıktır.
Foça, kim kime dumduma. https://galeri14.uludagso...ak-kedileri_2236287_m.jpg
Sabahları beni işe uğurlayandır.
Cok uzuldugum kedilerdir. Cok yabani ve urkek oluyorlar..
Anî bastıran sıcaklarda, uygun yerlere su konularak, gözetilmesi gereken, sevimli varlıklar.
kedisin sen kendine gel.

görsel
Bu güzel hayvancıklar bu sıcaklarda susuz kalmasın bir kap su koyun en azından mama alacak durumunuz yoksa...
çok saldırgan ve tehlikeli olabiliyor.
kızları sosyal ve sevecen erkekleri odun olandır.
2 paket(kilosunu bilmiyorum) mama aldım biri bitmeden sıkıldılar.

Nasıl sinir oldum amk evin önüne koyuyorum hiçbiri yemiyor yanında geçiyorlar. ilk başlarda anında bitiyordu.

Orsbu çocukları. Sizin amk.

Bundan sonra sadece su için ibneler değerimi anlayın.
iki kez pirelenmiş biri olarak artık temkinli yaklaşıyorum. Kedilerden pire bulasmaz diyenler yanılıyor. iki kere bulastı.eve de bulastı. Evi 4-5 kez ilaçlamak zorunda kaldık.
% 5 i evcil, % 20 si yarı evcil, geriye kalan kısmı ise, tamami ile psikopattır. Hepsi sevilesicedir.
erkekleri yabanidir kaçar insandan. dişileri ise miyavlıyarak tepki ölçerler. ilgilenirseniz 2. miyav ; mama ver anlamınadır.
son derece çirkin olmaları, yabani olmaları, mikroplu ve pis olmaları gibi sebeplerle hoşlanmadığım hayvanlardır.

bir adet scottish fold'um var o bana yetiyor bunlar uzak olsun.
bu ülkede kediye para veren net süzme salaktır. su bile paralı kedi beleş tut ensesinden al eve götür senin olsun.
kendileri yaşama daha pozitif bakmama ve yaşama sevinciyle dolmama sebebtir.
lütfen hayvanlara kötü davranmayın sevmiyorsanız en azından zarar vermeyin.
Dikkat ederseniz sadece oturdukları yerde hiç sıkılmadan etrafını izleyen ve kendi kendine yetebilen hayvanlardır sokak kedileri. Sanki hayatı izliyorlar hayvanlar. Bi'de bunu farkedip kendime dönüp baktığımda her yere sırtımda götürdüğüm yüklerden başka bir şey göremiyorum. Hayvanları sevin.
Kediler süt içer konusu bir efsane olduğu için yeni doğanlar dışında kedilere süt vermek yerine marketlerde sokak hayvanları için satılan uygun fiyatlı mamalardan almanızı tavsiye ederim.
iş yok, para kazanmak yok, sigorta yok, evlenmek yok, sorumluluk yok, akşama kadar kaypak kaypak dolaşıyorlar. Ohh ne güzel yaratık lan bunlar.
zat-ı al'ileri sosyal medyada karı/kız düşürmeye çalışan çokoprens cengaverlerin, geçmişten bugüne oyuncakları olmuştur.
Yogidir pisi deyince hepsi sana da selam der gibidir en son birinin başını okşayacaktım yanımdan sanki beşlik çaktı geçti onlar karşılıksız sevgidir bir saygı fırsatıdır kendime dair.
şekerdirler.
görsel
Az evvel arabadan inip bakkala girecekken bir tanesi yanıma geldi ve kendini inanılmaz sevdirdi. Yavrum benim... Girdim bakkala süt de aldım ama çıktıgımda yoktu. En az 15 dakika aradım yok. Olsaydı alacaktım eve. inşallah yine karşıma çıkarsın... Zira sana da bana da biraz şefkat gerek...
görsel
bakmayın tasması olmasına, o tasma esnaf hediyesi, kendisi sokakların efendisidir.
görsel