bugün

Üzerinden kamyon geçmiş mevsiminde domates ezikliğindeyim şu an.

Nereye salça olsam dedirten eziklik.
snap kullanmak için fazla iyidir.
Yaygin Ergen uygulamasını bi halt sanan sözlük ergeninin çıkışı.
Büyüyünce geçer çok da sıkıntı yapmamak lazım.
olmayan eziklik.
twitter, instagram, snapchat kullanmam. facebook'ta sadece birkaç sayfayı takip ederim. her daim fotoğraf paylaşmayı gereksiz olarak görüyorum ve bunları kullanmamaktan kaynaklanan bir eziklik hissetmiyorum kendimde.
yediği her yemeği instagram'a koyan,hashtag'de yazacağı şeyi google translate üzerinden çevirip öyle yazan insandan daha ezik değildir.evet.
snapchati elestirip bütün gün kim ne paylasmis acaba diye nöbet tutan tipler var.
bunu test ettim onayliyorum.
hic paylasim yapmadan sadece sinsi sinsi snapleri izleyen bir güruh var. iste bunlar hakikaten ezik.

kullanmiyorsan izlemek icin de kullanmazsin.
eminim hepsinde yüklüdür uygulama.
Cok ilginctir, kedisini köpegini kullananlardan iyi biliyorlar.
ortamlarda kullanmiyorum dersin kim bilecek?
Bende öyle diyordum bir kız arkadaşın gönderdiği verimli videolar sayesinde öğrendim sonra herkesin o amaçla kullanmadığını öğrendim.
Sürekli etrafına kendini kanıtlamaya çalışan insan ezikliğinden daha fazla ezik olmayan ezikliktir.
Baya ezikmiş... Am göt meme kovalama ihtiyacı olmadığını verdiği bu cevapla anlamış olduğum bir abiyle tanıştım geçen, ezik falan değil. Kendimizi kandırmayalım.
Bunu söyleyen bi çok arkadaşım sonradan snapchati aktif bi şekilde kullanmaya başladı. Bu da demek oluyor ki kullanmayı becerememiş salaklar.
mesajlaşıyormuşsun
görüntü gönderiyormuşsun
video gönderiyormuşsun

bunların hepsini zaten whatsapp te, onu da geçtim facebook messenger da bile yapıyorsun. snapchat altı üstü bir trend çocuğum çok abartmayın.

90 altı nesilde kullanan zar zor bulursunuz, trend olduğu için yeni nesil kullanıyor, hali hazırda whatsapp varken ne diye tuttuğunu anlamış değilim. (eklenti, ıvır zıvır sonradan çıktı, onlar yokken de tutmuştu..)