bugün

beşiktaş'ın aradığı kan olabilir bu adam. oyun sistemi ve gençlere bakış açısı hakkında daha çok bilmeliyiz yalnız.
onun beşiktaş'a beşiktaş'ın ona çok yakışacağını düşünüyorum. tadı kaçmış ligimize renk getirir umarım.
Lokomotiv moskova dan ayrildigini ögrendigim anda besiktas a gelse ya biz bu adami istemiyormuyduk gecen sene dedigim teknik direktördür.

Besiktas a fazlasiyla uyan üstüne besiktas a gelmesini en cok isteyecegim teknik direktör modelidir. (önder özen teknik direktor yabanci olacak dediginden beri)
Kartalız biz yemeyiz piliç,
Sen gibi karizma görmedik hiç,
Kahretsin bu adam tam bir piç,
Hosgeldin Şanlı Slaven Bilic!

dörtlüsü ile hoşgeldin dileklerimi sunduğum, beşiktaşımın yeni teknik direktörü.
galatasaraya ve fenerbahçe derbilerinde rakibin tek kale oynamasına neden olacak sevgili teknik direktör. defans meraklısı, futbol ona göre büyük takımlara karşı , kale önünde direnmek ve gol attırmamaktır.
çok iyi bir kariyeri olmasa da özellikle eski bir savunma oyuncusu olarak Beşiktaş ın aksayan savunmasına belli oranda çözüm getirebileceğine inandığım teknik direktör. ayrıca Galatasaray maçında daha önce* ayarı aldığı fatih terim ile tekrar karşılacak olması benim açımdan güzel bir olay. hayırlı uğurlu olsun diyorum, umarım takımı bu sene Avrupa da iyi bir yere getirebilir.

her türlü çakarız orası ayrı...

zöge: çaktık da zaten ama adam west ham united da estiriyor şimdi.
yıllık 1.7 milyon euro alacağı söyleniyor. eğer gerçekse bence fazla.

bir de işallah taraftarımız havalimanına gitmez karşılamaya. biz samimi taraftarız ama şımartmamak lazım.
Tribünde sol yumruğunu havaya kaldırıp gündoğdu söylese sırıtmaz. Öyle bir adam.
http://galeri3.uludagsozl...7/slaven-bilic_245179.jpg
çarşı gurubunun duruşuna yakışan bir teknik dirktördür.
bir liverpool fc taraftarı olarak beşiktaş takımında başarılı olmasını gönülden istiyorum. beşiktaş taraftarı da artık beddua etmeyi bıraksın bizim takıma. nasıl ettiyseniz beddua belimiz doğrulmadı lan. umarım başarılı olur ve bence olacaktır.
"Paramı yoksullarla paylaşmadığım gün insanlıktan yoksun olduğum gündür" sözünün sahibi güzel insan. tam bir beşiktaş'lı.
beşiktaşın çocuğu biliçtir ve beşiktaşımıza hayırlı olacak antrenördür. samet'i çekmiş çileli bir taraftarız biz.
aynı zamanda hukuk profesörüdür. *
ayrıca ordinaryustur. bm genel sekreteri olacakken vaz geçmiş beşiktaş'ın başına geçmiştir.
En sevdiği yemek Menemenmiş.
"bir başarısı yok" denilen teknik direktör.

eee arkadaş fatih terim galatasaray'a ilk geldiğinde şampiyonlar ligi'ni mi kazanıp gelmişti? milli takımı euro 96'ya götürdü o kadar. sonra galatasaray'da neler yaptığı ortada.

slaven bilic'te hırvat milli takımı ile güzel başarılara imza attı. bence beşiktaş'ta çok sağlam işler yapacaktır. kimse lokomotif moskova kariyerine takılmasın. lokomotif moskova ne lan? kadrosunda hangi oyuncu var onu bile bilmiyorum dandik bir takım.

not: adettendir galatasaraylıyım.
bunda böyle çarşı'dan ibne hakem tezahüratlarının gelmesine engel olabilecek teknik adam.
ben hakem olsam anons yaptırırım: Siz önce teknik direktörünüze bakın!*
bir de futbol dışında her bokun konuşulduğu futbol programı formatlarını düşünün... rok'un daha ilk günde "ne konuşacağım elin ibnesinin çalıştırdığı takımı" diyeceğine adım gibi eminim. kaldı ki daha ahmet çakar var. şansal büyüka'nın erman toroğlu'na aman hocam yalvarışları şimdiden kulağıma geliyor.

büyük kumar!
--spoiler--
Bir defa karşımızda, gitar çalan, biraz serseri, isyankar, asi yürekli ve karizmatik bir teknik adam var. Böyle adamların belli bir çizgileri vardır.
--spoiler--

(bkz: turgay demir)
hırvatistan milli takımını çalıştırırken fenerbahçe' nin başında görmeyi arzuladığım teknik adam. genç, dinamik, hırslı. beşiktaşa çok şey katacaktır, hayırlı olsun.
hasretle beklediğimizdi, geliyor. bu vesileyle geçen sene aldığım hırvatistan formasının arkasına "slaven" yazdırırım artık, dortmund formasına "klopp" yazdırdığım gibi...
--spoiler--
Beşiktaş macerasındaysa Bilic’i seveceği türden bir oyuncu grubu bekliyor; hücumu düşünen, savaşçı ve kendi gücünü keşfetmekte olan…Böyle bir kadroyla başarı yakalayabilecek hoca tipinin de Guus Hiddink (veya Trapattoni, Mustafa Denizli) gibi “öğreten hoca” değil, Jürgen Klopp, Slaven Bilic gibi “ateşleyen, dinamik figür” olduğu açık. Önder Özen’le uyumlu çalışıp kadroyu istediği şekle sokabilirse güzel futboluyla Beşiktaş ligin parlayan yıldızı olabilir.
--spoiler--
http://www.fourfourtwo.co...rock-donemi-slaven-bilic/
umutlu olduğum adamdır.türkiye de 4 dil bilen,hukuk mezunu kaç teknik direktör var? önce bu soruya cevap verin sonra eleştirin.
iyi teknik direktör olup olmamanın dil bilme ile alakalı olduğunu düşünen insanların memleketine hoşgelmiş hırslı adam.
--spoiler--
kadınlara olan büyük saygıma rağmen şunu söylemeliyim ki futbol dünyadaki en güzel şey.
--spoiler--
Türkiye'deki ilk rock çalışması merakla beklenilen über sempatik kişi.
slavenin a'sı çarşının a'sıdır.