bugün

mateo kovacic, dino spehar'ı da beraberinde getirmesini istediğim teknik direktör.
beşiktaşa ve taraftarına en uygun teknik direktördür. bence yakışır.
beşiktaşta görev alabileceğini açıklamış teknik direktör.
seneye büyük ihtimal takımın başında göreceğiz.
http://www.kartalbakisi.c...alistirmak-isterim/11799/
beşiktas'a gelmesi büyük bir hata olur. çünkü, türkiye ligi 'ni tanımadan gelip hocalık yapanların sonları iyi olmuyor.
2012 avrupa futbol şampiyonası sonrası görevini bırakıcağını açıklamış, bu demek oluyor ki...
http://www.sporx.com/futb...r-birakiyorSXHBQ279462SXQ
eğer gerçekten maceraperest, isyankar ve zoru seven biriyse, en önemlisi eğer gerçekten deliyse beşiktaş'a gelmesi gereken teknik direktördür.

o deli, biz ondan deli. denemeye dener.
adamdır. umarım kartalımıza gelir. siker atarız ortalığı.
ergenlerce beşiktaş'a yakıştırılan adam. beşiktaş'ı bi adım bile ileriye taşıyacak kapasitesi yok. tayfur'dan tek farkı gitar çalıp küpe takması. sizin bu yarrrak kürek romatikliğinizi sikeyim ben. evet.
lokomotiv moskova ile anlaşarak beşiktaşlıları üzen ikon teknik direktör.
lokomotiv moskova ile anlaşarak beni tanrının varlığına bir kez daha inandıran hırvat teknik direktör.

yaşa, varol bilic.
beşiktaş ile anlaşmaya çok yaklaşan teknik direktör.
senelrdir sünepelerden muzdarip olmuş beşiktaşıma ilaç gibi gelecek hırslı teknik adam.

futbolcuyken de çok iyi stoperdi.
gram sevilmeyen çirkeflikte bir numara teknik direktör. sonra yok beşiktaş'a geldi yok ona geldi öyle oldu demeyin amk. adamı hırvatistan maçından beri sevmiyorum.
Beşiktaş a gelirse Fatih terim le iyi kapışırlar kenarda.
ntvspor a göre bjk nin yeni teknik direktörü olabilirmiş.
hırvatistan ın maçlarını izlediğim kadarıyla savunma yapmayı seven bir oyun kurgusu hoşuna gidiyor herhalde bil`in. beşiktaşla şu aralar arasındaki ilişki ne durumda bu da merak konusu.
yüzde 90 ihtimalle beşiktaş'ın yeni hocası. yöneticiler transferi bitirmek için gitmişler iyi haberlerle dönerler umarım. peşinden koştuğumuz prosinecki bu adamın yardımcısıydı. şunu da unutmamak lazım ki bilic in rusya macerası tam anlamıyla rezalet türkiye de ne yapar soru işareti.
Beşiktaş yeni teknik direktörü.
herhangi bi başarısı yokken fikretin teknik adam bulamaması sebebiyle takımın başına getirmeye çalıştığı başarısız. işte vizyon. evet.
hırvatistan milli takımı dışında iş yapamamış boş adam. umarım beşiktaş'a yararı dokunur.
ntvspor'a göre iki yıllığına beşiktaş ile anlaşmıştır.

düzeltme: anlaşma 3 yıllıkmış. ben ntvspor'un yalancısıyım, ilk başta haberi iki yıllık anlaştı olarak sundular.
beşiktaş'a yakışabilecek antrenörler listesinde 1.sıradadır. ağır solcudur kendisi. çok isterdim tuttuğumun takıma gelmesini.

görsel
şu dönemde beşiktaş'a gelebilecek en iyi teknik direktör. bir de taraftar mutlu olmamış.

olum ben galatasaraylıyım ama, sizi geçen sene samet aybaba, ondan önce de carlos carvalhal, tayfur havutçu filan çalıştırıyordu farkındasınız di mi?
artık beşiktaş'ın teknik patronudur.

görsel
beşiktaş'ın yeni antrenörü.
hayırlı olsun.
sağlam adamdır.
bateri neyim çalar, küpe takar.. bilmiyorum artık bazı eziklere kapak olur mu olmaz mı. *