bugün

iyidir, hoştur. severek kullanırız kendisini.
Görüntülü sesli ve yazışmalı konuşulabilecek harika bir program.
Online olarak chat tarzında sohbet etmeye ve görüntülü konuşmaya;ama bunların yanı sıra çok güzel bir özellik olarak dilediğiniz telefon numarasını belirli ücretler karşılığında aramaya yarayan msn'nin bir üst versiyonu online gelişmiş sohbet programı.
Sevmediğim bir program hele ki android versiyonu tam bir rezalet.
android uygulamasını çoluk çocuğa yaptırdığını düşündüğüm güya dev bir iletişim programı.
Bilgisayarda kapan dedin mi kapanmayan, muhtesem program.
Bilgisayarda kapan dedin mi kapanmayan, muhtesem program.
bazıları şirkette çalışanların telefon olayını bedavaya getirmek için bunu kullanır. bazıları da karı kız avlamak için kullanıyormuş öyle duyuyoruz yoksa nerden bilecez. işi gücü olmamak ne güzel şey kimbilir...
msn'in yerini asla tutamayacak sohbet programı. msn'den farklı olarak yurt içi ve yurt dışı telefon numaralarını da arayarak görüşme yapabiliyorsunuz.
Ne zaman Microsoft o pis elini bulaştırdı o gün bugündür zırvalamaya başladı. 5 yıllık kullanıcıyım, Microsoft alana kadar bir kez bile kopmuşluğu, geç bağlanmışlığı, saalerce bağlanamama sorunu olmamıştır. Ne zaman satıldı, Bill Gates kendi suratına benzetti.
guzel program ama google hangout daha guzel. niye mi? cunku param yok ve arkadaslarimla grup video chat yapmak istiyorum. skype baba sana sesleniyorum, coklu konusmalari beles yap nioluur
kayboluyor.

açılmıyor bildiğin.
embesil program. süper hızlı internetiniz bile olsa kamera kapanır, ses kesilir, özellikle cep telefonunda yazı yazmak dışında bir halt yapamazsınız.
uzak ara ilişkilerin gayri resmi sponsoru..
bir msn değildir.
Uzaktaki insanlarla fantastik ilişki kurmanın en güzel yolu, programı. Envai çeşit fantezi ürünlerle kamera karşısındaki partnerinizi çıldırtabilirsiniz. Ama gelip geçici bir hevesle tabi.
ikiside internet uzerinden olmak uzere bilgisayardan telefonu yada telefondan bilgisayari aradigimda sorunsuzca arayip cagriyi kabul ettigimde cagri basarisiz mesaji aldigim program. cozumu bilen mesaj atarsa bahtiyar olurum.
adroid telefonlar yaygınlaşmadan önce yurt dışını ucuza arama ve ücretsiz mesajlaşma programı olarak kullanılan efsane.
Şimdi viber, tango, whatsapp ve bilimum program var fakat hala yurt dışı aramaları için skype kullanıyorum. ilk göz ağrısı işte yeri dolmuyor, ayrıca msn gibi bir anlık ileti programıdır ve görüntü ses konferans özelliği msn ve yahoodan yüksektir. Tabi bağlantı hızına göre kalite otomatik değişiverir. Sizin bağlantınız yüksek karşı taraf düşükse düşük kalitede bir görüşme sağlanır ki ne yazıkki ttnen denen başbelasıyla yüksek performanslı bir görüşme yaptığımı hiç hatırlamıyorum.
sikimdeeğrivar diye okunur.
skype n var mı sorusuna maruz bıraktıran, msn gibi birşeydir.
radyo uludağ'da dj'lerin konuklarını yayına bağlamak için kullandıkları görüntülü veya görüntüsüz konuşmaya olanak sağlayan program.
Aile ve arkadaşlar ile internet bağlantısı aracılığıyla sesli/sessiz görüntülü veya sesli/sessiz görüntülü yazılı, sesli veya yazılı ya da sesli ve yazılı görüşmeye olanak veren Microsoft geliştiriciliğinde güncellemeleri sürdürülen görüşme programı.
burası kasıyor skype ye geçelim kalıbı tutmaz. kasmaların ilacı msn dir.
eskiden türlü toplantıların yapıldığı şimdilerde msn programının yerini bıraktığı görüntülü konuşma yazılımı

bazen çok sık bazen arada lazım olan program.
kapatılması belalı program.

siktir git istemiyorum lan! kaç kez tıklamak lazım senden kurtulmak için.