bugün

Düdüklü tencere gibidir, ne versen alır içine.
Yollu falan değil. Bu kadın hamile haliyle, engelli oğluyla ve kanser kocasının derdiyle kahırlanmaktan mahvetti kendini, kocası denen Walter White beyefendileri karısına destek olacağına gittikçe uzaklaştı.
O kadın bunları hak etmiyordu be!

Kadını rahatlatacağına, yanında olacağına daha fazla uzaklaşarak gizli kapalı işler çevirip eşini şüpheler ve korkular içinde bıraktı.
Bence biraz da walter'ın şerefsizliğini konuşalım.
Walter'ın götünü kasa kasa kazandığı parasını almış yattığı adama vermiş bu mallar da hala skyler savunuyor. Malsınız aq kabul edin. Aşk-ı memnu'da da bihter savunuyor bu gerizekalılar. Bizden de bunlara aşkım falan dememizi bekliyorlar bi de.
amerika da orospu demekmiş.
Sadece yollu demek yetmez kendisine haksızlık olur. Bencil, ukala, karaktersiz falan gibi sıfatlara da tam uymaktadır. Ted çok kıymatliyken kendi netice korkusundan sadece ted ölmedi diye üzülecek hale geldi, ortağını bariz öldürmesini istedi. Walter ölmek üzereyken bile buna teselli verdi. Heeee şimdi Walter ne kadar şerefli onu da bi ayrıca konuşmak lazım. Sanırım tencere kapak durumu zor zamanda belli etti kendisini.
Ben de çok büyük kahpelik yaptığını düşünüyorum ama...

Şimdi bakış açımızı değiştirip başka bir açıdan bakalım;

Aslında skyler’da bu işlere ortak olacak kahpelik varmış. Walter uzak tutacağına “ sen de az oruspu değilsin” deyip karısını ortak edemez miydi?

Skyler kralını yapardı bu met işinin, yeter ki öğret...
insanlar walter'la çok büyük bir bağ kurduğu için kadının açısından bakılmıyor walter ondan gizli işler çeviriyor, eve geç geliyor, bazen günlerce gelmiyor, gizli telefonlar kullanıyor, bir yandan hamile ilgi bekliyor ilgisizlikle yalnız hissediyor, güvensiz, parasız bir yandan ergen oğlu, bir yandan bozulan psikolojisi vs vs. aldatmasını savunmuyorum ama kadın kendince kocasını böyle cezalandırıyor yalnızlığını böyle gideriyor, ana karakterle güçlü bağ kurunca insanlar walter'la empati yapıyor skyler'a yükleniyor. neyse yüklenmekte haklılar ne demek aldatmak.
Buraya bir orospu bırakalım.
Kocasının pis işlerini öğrenip onunla arası daha bozulmadan önce patronuna gevşemeye başlamıştı bile.
Aylar geçsede, yıllar geçsede, bir ömür böyle sürsede sklyer sen bir orospusun!

tanım: bir dizi karakteri.
uzunca bir süre orospu olduğunu düşünmüştüm. tüm seriyi baştan sona sakin kafayla ve ön yargısız bir kez daha izleyince aslında orospunun önde gideni olduğuna karar verdim.
bu kadın kadar s*rtüğü var mıdır bilemiyorum. ama bence çok ama çok seksi bir kadın.
walter ın yüzüne bakarak ted le sikiştim dediği sahnede ne kadar kaltak olduğunu öğrenmiş olduk. mr. white adam olsa orada pata küte döver evden atardı.
güzelliği beş para etmez walter white'taki bu aşk olmasa.
-i fucked TED.
+ i fucked money.
Orospudur ve hep orospu kalacaktır.
sevimsiz kari.kazulet bir tipi vardi oglu da embesilin tekiydi.ana ogul iq dusuklugu vardi.

walter kulubeden arayip skylerin taklitini yapmisti.

aptal.
yattı ama bi sor niye yattı? walter evden çıkmıyo. esas skyler ted'in altından çıkmıyor. hadi ted'le yattın walter evden gitmiyor diye. be ırısbı, ted'e niye 600 bin dolares veriyon? kocana kızıyosun meth üretiyor diye ama sen de evrakta sahtecilikten geri durmuyorsun. yok savunayım dedim ama olmuyor. kadın hakkaten ırıspı.
kocasının paralarını aldattığı adama verip (ted beneke miydi neydi allahın serserisi) bi de bunu kocasına söyleyip adama sinir krizi geçirtmişti. sevmeyiz.
Paraları tede verene kadar eh işteydi. Sonra kaşarlığı tescillendi.
Kırk orospu bir araya gelip orospular federasyonu kursa gene böyle bir orospu doğuramaz. Orospuluğun kitabını yazmıştır, kaliteli orul orul orospu çocuğudur.
Sakinim
3 sezon 3 bölüm orospu skyler.
Tarihin en büyük or*spusu olan breaking bad karakteri. Koskoca Walter White'in başını yemiştir bu Nemrut kadın. Benden uzak olsun, cehenneme yakın denilesi bir karakterdir. Skyler White yazılır, or*spu diye okunur.

(bkz: i fucked ted)
(bkz: skyler white a orospu diyen karşısında beni bulur)
Tokmakcisina servet gibi parayi hibe eden agir bir kevasedir. Orospu cok daha namuslu bir seks iscisidir.