bugün

1992 doğumlu ileride çıkış yaşayacağını düşündüğüm amerikalı şarkıcı. everything is embarrassing şarkısı güzeldir.
Çok guzel kız. Maşallah.
night time, my time şarkısına çektiği kliple fahişe duruşunu fazlasıyla kullanmış şarkıcı.
Eskiden harcanir lan bu kiz demistim bakin dedigim tutmus. Cok tatlidir sevimlidir sarkilari pek ona yakismiyor gerci 2 sarkisini severim. Suan Miley ve Taylor Swift kankalariyla popi olmaya calismakta
yaklaşık 2 sene önce tumblr'da fotoğrafını görüp, şu sözleri söylememe neden olan kadın; ''ulan evleneceksem böyle bi' kızla evleneceğim...''

aradan birkaç ay geçti, tumblr'ı bıraktım. bir süre sonra tekrar döndüğümde bunu görüp; ''ulan bu o kııııııız'' dedim. hemen araştırmaya koyuldum. ulan yok! bulamıyorum kızın ismini. sırf denk gelip, alt bilgide kızın ismini görürüm umuduyla bütüüün ''pale blog'', ''grunge blog''ları takip ettim. tumblr pano'm bu kızın fotoğraflarıyla doldu. ama hiçbirinde isim yazmıyor... talihimi sikeyim...

kız; ''abi yok böyle bir şey''di. tarz, saç, baş, tip, amına koyayım bunu kim yaratmıştı? bu beyni, bu görüşü, bu mizacı ona kim vermişti? işte o zaman allah'a inanır gibi oldum. sonra ''yok ya o kadar da değil amk'' dedim ve kafirliğe geri döndüm. neyse;

kızın saçları her fotoğrafta farklı renk amk! tam benlikti... bi' bakmışım pastel mor, bi' bakmışım pastel pembe, bi' bakmışım turkuaz... kız sanki benimle taşak geçiyordu. şarkıcı olduğunu bilmiyordum. henüz bugün öğrendim. ben fotomodel zannediyordum kızcağızı... takriben 1 sene aradım ismini.

ulan ben de ne cahilmişim. görsel aramada bulunuyormuş kızın ismi... bu mallığımı tarihe yazıyorum. bugün 28 kasım 2014 ve ''hayatımın kadını'' modelinin ismini öğrendiğim ve bir mallığıma şahit olduğum gün.

--not--
eklemeden edemeyeceğim; urangu'ya sordum; ''adını biliyor musun?'' diye. anında yapıştırdı wikipedia sayfasını...

helal olsun. özelden teşekkür yetmez diye düşündüm. buradan şükranlarımı iletiyorum.

şükran iletmek de ne boktan laf amk. neyse. ben şimdi bütün şarkılarını indirip, kendime arşiv yapıyorum. kliplerini de indiririm oh oh oh...
ben sevdim eller aldı.
görsel
bang bang cover'ı kesinlikle dinlenmesi gereken şarkıcı.
https://www.youtube.com/watch?v=vvyW96akH6U
Gothic, dark pale ve grunge bir tarzı olan aşırı güzel şarkıcı hatun.
(d. 8 Temmuz 1992) Amerikalı şarkıcı, şarkı sözü yazarı, model ve aktris.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Sky_Ferreira