bugün

9 kasım'da sona eren "eps nordic iii" turnuvasında bekleneni veremeyen ve topladığı 18 puanla 5. olan isveçli cs takımı.
elektronik sporlarda barındırdığı takımlarıyla dünyanın bir numarasıdır.
en son iem new york'da, league of legends oyununda 2.lik kazanmıştır.
hala devam eden iem 6 turnuvasında dün oynadığı grup maçlarında, tek malubiyetle grubu lider tamamlayan, isveçli, benim nazarımda dünyanın en iyi counter strike takımı.

(bkz: hltv org)
Şu aralar zorno diyebileceğimiz tarzda videoların yüklendiği portal, bu videoları yükleyenlerde maalesef Türktür. Oyun videolarını izlemek için siteyi açan ve henüz ergenlik çağına bile girmeyen çocukların pikolojisinin bozulacağı aşikar. Sırf bu sebepten dolayı 10 a yakın conter strike tk moviemi sildirttim. Gözümden düşmekle beraber biz playerların bu siteyle artık işimiz olmaması gerektiği kanısındayım.
counter strike takımının en önemli 3 oyuncusu get_righ, f0rest ve robban takımdan ayrılmıştır. çoğu kişiye göre sk gaming counter strike takımını kapatıyor.
gün itibari ile counter strike takımını kapattığını bildiren elektronik sports takımı. bir efsane tarih oldu. gg sk.
çoğu oyunda profesyonel oyuncusu olan gaming şirketi.
league of legends turnuvalarında, kazanılan maç başına, her oyuncusuna 750 dolar ödeyen şirkettir aynı zamanda. gerçi takımı sadece "ocelote" götürüyor ve birçok oyuncusu da ayrıldı. counter strike'ta çok çok efsaneydiler, kapandığını okuduğumda üzüldüm..
cs: go çıkması ile birlikte cs 1.6 takımını kapatan elektronik spor takımı.

(bkz: counter strike global offensive)
(bkz: counter strike 1 6)