bugün

uçan canlılar arasında , buna kargada dahildir , en iğrenç sesli olanıdır . gel istediğin kadar em , ısır , somur ama bir sus kardeşim ya bir sussss...
Her akşam kafama gelip uyutmayandır. ilaçta fayda etmiyor.
türkiye'dekilerin pilotaj eğitimini türk hava kuvvetlerinden almış olması muhtemel küçük mig-29lar. gerçekten it dalaşı kabiliyetleri çok yüksek. o değil stealth* teknolojileri var. siz özenip bezenip terlikleri çıkar, popoyu kaldır, it dalaşına giriyosunuz. sinek saat 12 yönünde, takibe almışsınız. bir anda kayboluyor hayvan*. sonra ara ki bulasın. üstelik stratejik üslere iniş yapıyor bu zilliler. ha bazen depoyu full doldurmuşlarsa anlamsız yerlere iniş yapma mecburiyetinde kalıyolar.

örneğin az önce burnumun dibinde kıpkırmızı götüyle* duran birtanesine terliği 10 cm'den indirmeme rağmen sadece beni dumura uğratarak 5 dakika kazanmış bir yaratık bu. öyle ki uçan hayvan yükselir gider diye insanca* düşünürken, o çoktan masanın altına doğru tereddütsüz manevrasını yapar bile. ulan koca göt, hiç mi demiyorsun karnımda 874954 galon kan var, uçmayı beceremiyorum, allaha dua edip kurtulayım. demiyor sayın sözlükçüler demiyor. kendisine (daha doğrusu yokluğuna, çünkü kendisi masa altı karanlıklarında stealth modunda romantik uçuşlar yapmaktadır muhtemelen) yaptığım kimyasal saldırıya* ise tahmin ediyorum *kıçıyla gülmüştür.

şimdi, "ooolum ankara'nın sivri sineğinden olsa olsa nolur allasen" diyeceklere de haklısınız diyelim. aldığım istihbaratlara göre adanadakiler çatır çutur ses çıkarıyormuş ezildiğinde*. alt sınıf b-52 sayılır onlar. bunca hayvanlığı da incirlikte öğrenmiş olmaları olası tabii. ama yine de sivri türk sivrisidir; boyu, işlevi farketmez amacı bellidir. sırtım da kaşınmaya başladı an itibariyle. israil mi saldı bunları nedir..

hazır israil demişken... tucimania sağolsun odadaki sivri sinek için israil'e haber vermeyi teklif etti. ama olmaz dedik. maazallah bütün ankarayı falan bombalarlar şimdi. "ben yakalarım onu kıllı kollarımın cazibesiyle" dedik geçtik.

"hasar?" derseniz... sol bacak diz altı bölgesinin alt epidermisinden* bir miktar kan emmiş olduğunu acılar içinde öğrenmiş bulunmaktayım. sağ baldırımdaki kaşıntının ise yağmur duasına çıkan pirelerim olmasını umuyorum.

hepinize sivrisineksiz geceler, ali kırcanın beline sağlık, minicik* sivri sineği isviçreli bilim adamlarının aşkıyla analiz eden kendime de akıl fikir diliyorum.
(bkz: en piç hayvan)
o bir kâbus,
o bir felaket,
hayır hayır o bir canavar..

gecelerin avcısı,
uykuların ise bir numaralı düşmanı..

sesi en korkunç çin işkencesinden daha korkunç,
ısırığı ise mikroplarla dolu bir şeytan,

o kan emen bir vampir..

tanım : geceleri zehir eden psikopat bir canlı ..
Yatarken kulağın dibine kadar gelip sesiyle uyutmayan haşarat. Ulan git ısırcaksan ısır, dibimize niye geliyorsun.

Eksileyen arkadaş çok seviyor heralde sivrisinekleri, kendisine sivrisinek ile mutluluklar dilerim. *
sivrisinek hayvan aleminin en güçsüz yaratığı olmakla beraber kureyş kabilesinin ağzına edebilecek kapasiteye sahiptir.Aslında sessiz uçan ve iyi saklanan bir mahlukat olmakla beraber emdiği kanı taşıyabilmek için kıpraşan kanatlar içtikçe ses çıkarır helikopter sesini aratmaz.bunların erkekleri bitki özleri ile beslenip kimseye yamuk yapmazken dişilerine kısaca *denir. Maksat üremek gibi kutsal bir görev iken bunu yapmak için gereken insan kanı bu hayvana saygı duymak yerine hayvandan iğrenmeyi kaçınılmaz kılar.
laf aramızda lezzetlidir. *.*...*
Dipterler (sinek, sivrisinek gibi çifte kanatlı böcekler) gerçek birer hava akrobatıdırlar. Olağanüstü hızlı çarpan iki küçük kanatlarıyla (küçük sineklerde saniyede 1000 çırpma) her türlü hareketi yapabilirler. Örneğin havada hareketsiz bir şekilde dengede durabilirler ya da bir daire çizecek şekilde hava hareketi yapabilirler, havada taklalar atarlar ya da bir şeyi havada yakalayabilirler. Bu böceklerdeki en ufak bir dış etkiye ve hız artışına karşı çok hassas olan orijinal dış kanatlar, böceğe, uçuşunun tüm aşamalarında kesintisiz olarak ayarlamalar yapma imkanı sağlamaktadır.
Kulak fetişisti hayvanlardır. ısırılacak bölge kalmayınca, iç organlara kulağa girerek ulaşmaya çalışırlar.
kanımı emmekten uçamıyorsun, kendini taşımak için sarfettiğin enerji ile normal kanat sesinin en az 4 katı yüksek ses çıkarıyorsun ve sesin odanın her yerine yayılıyor. buna rağmen sana sabır gösterip gitmeni bekliyorum, fakat sen hala kulağımdan silme geçip, benimle oyun oynuyorsun. senin için üzgünüm istediğim sadece beslenip gitmendi, yolun açık olsun bro. beni çok kızdırdın.
Tam bir kan emici pisliktir lakin kesinlikle işini bilen ve sevgiyle(!) icra edendir. o kulak tırmalayıcı bozuk akordlu sesi yetmiyormuş gibi ısırmak/sokmak için genellikle en kalın, sert yüzeyli ve abuk bölgelerinizi seçer. bu özelliğe en uygun yer olan ayak tabanınızı hallettikten sonra kaşıntı kolay kolay geçmeyeceği için yaşattığı sinir harbinin dozunun ne kadar yükseldiğinin bilincindedir. bir de yetmiyormuş gibi sizi o tatlı uykunuzdan edip kaşıntılarla cebelleşmenize neden olmuşsa eğer, bulunduğunuz odanın akla hayale gelmeyecek ücra köşelerinde gizlenip sinir krizleri geçirmenizi doyasıya seyrederek zevkten dört köşe olmaması için hiçbir neden yoktur. şiddete hayır kabul ama sivrisinekler hariç. Senin başkalarından aldığın o pis mikrobunu taşımak istemiyoruz!
O da birsey mi gecen gece sag goz kapagimi bile isirmislardi.
Ama tebrik ediyorum onları onlar icin ten olmasi yeterli yeterki soksunlar.
Yanagimda actiklari derin kuyudan hic bahsetmiyorum.
kulak fetişisti uçan memesiz hayvan grubundandır.aynı zamanda aslan,kaplan,kurt gibi yırtıcı hayvanlarında önün gelen bir insan avcısıdır.
biraz aptal hayvan.

hareket etmeden bekleyin, üstünüze gelincede öldürün. bu kadar basit. keriz.
afedersiniz anasını sikmemek için kendimi zor tutuğum hayvan. hayvan değil lan bunlar, orospu çocuğu.

ben bu lavuğa beni yediği için sinirli değilim yesin amk. ama ibnelik yapmasın. biraz önce birisi geldi dolanıyor. ellemedim, baktım ne yapacak. dolandı dolandı geldi q harfinin üstüne kondu. sayın orospu çocuğu ordan yavaş yavaş sırasıyla a s d f derken ç harfinin üzerinde ki parmağıma iş attı. bende tuttum yatırdım v harfinin üstüne bastım tokadı.

ulan ibneler! gelin konuşup anlaşalım ben size arazi vereyim bacağımın arka tarafından gel somur git.

kış günü bari rahat bırakın lan.