bugün

Allah aşkına biri söylesin psikolojimi çökertti bunlar benim, kullanmadığım ilaç kalmadı ne iğrenç bişeymiş bu ya.
iki baş parmak tırnağı arası....

Fışşkırtttt !

Aynanın önüne geç, yere de kağıt havlu ser..

Ortalığa bulaşmasın...

Kokuyo !!!
Sivilceyi sıkıp kolonya ile sivilceye bastır gider.
ilaç kullanmayın, hastalık değil ki bu karaciğeri aşırı yoran ilaçlar bunlar. Yüzünüzü sürekli yıkayın, yağlanmasını engelleyin. Neutrogena nın cildi kurutan güzel maskeleri deneyin. ilaç son seçeneğiniz olsun.
yüzünü yıkamayı bilmeyen insanları göstermiştir. arkadaşlar bakın açıklıyorum yüzünüz yağlanmayacak, saçlarınız alnınıza değiyorsa ona bi çözüm bulmalısınız son olarak ise hiç bir sabun bakterileri öldürmez sabun sadece kayganlaştırır bakteriler suyun altında akıp gider hal böyle olunca protex gibi pahalı ürünlere ihtiyaç kalmıyor, ben 5 lt sabun alıyorum elime bolca sıkıp bol suyla yüzümü yıkıyorum sabunu durulayınca bu sefer sabunsuz yapıyorum. bu anlattığım sivilce oluşumunu en aza indirir tabi her gün cips yemiyorsanız, yüzünün bir yerinde sivilcesi olan var ise mesaj atsın kendimce yöntemlerim var.
Limon suyunu sıkıp icine pudrayi karıştırıp pamuğu karisima bandirip sivilcenin oldugu bolgeye sür ve 10 dakka sonra yuzunu yıka iyi geliyor.
spermin iyi geldiği söyleniyordu bir ara, ama sen yine de bir düşün istersen.
Eğer hastalıkla ilgisi yoksa sıkmayın kendiliğinden geçiyor iz bırakmadan 1-2 haftada
Sıkarsanız bide kalan izle uğraşmak daha beter.