bugün

baı entrylerine (bkz: yuh ebenin amı ali sami)dedirten yazar.
ingiliz bir anglo-sakson beyfendisi. tanrı nın bu nicki alıp sozluge girdiginde supheleniyorum.
nickinin altına yazılan entrylerinin neredeyse yarısını kendi doldurmuş yazar. ayrıca tanrıya hakaret ediyor. biz kullar ilahi adaletten yanayız. mesela klavyenin başında yine tanrıya hakaret ederken bu yazarın parmaklarının kör düğüm olması gibi şeyler işte.
hakkındaki ilk entrysi yeterince açıklayıcıdır, nettir.

(bkz: #2109875)
bluevelve'nin veliahtıdır kendisi.

görüdüğüm kadarıyla allah inancı olmayan, pkk sempatizanı yazarlar grubundadır. ne desek boş. en iyisi "allah akıl fikir versin" demek.
manisa da bir kardeşimiz daha varmış yazarı. her ne kadar bluevelve nin kayınçosu modunda olsa da ncldlbz evlat ile birlikte en kısa sürede hizmet meslek yüksek okulu na kaydını yapacağız. *
diğer tarafta bol bol tanrıyla bol bol görüşme imkanı bulacak olan yazar. artık sorarsın nerdeydin diye ? *
yalnız kendi nick altında 10 tane entrysi bulunan, reel hayatta tanrıya hakaret edemediği için sanal alemin esnekliğinden dolayı tanrıya,kutsal kitaplara sövmek istediğini ve sövdüğünü belirten ve sözlükte hoşgörü olmaması gerektiğini savunan yazar. * * her ne kadar onu tanıdığımızda sevmek isteyeceğimizi düşünsede, kendisini tanımak ve sevmek istemem. çünkü düşüncelerimiz hiç uyuşmuyor.

tefsir alimi olduğunu yeni öğrendiğimiz yazar. sayın hocam başka ne yorumlarınız var ? hangi ilahiyat fakültesinden mezunsunuz ?
insanların inanışlarıyla açık açık dalga geçip ''eheh siz saygılı olun şey ımmm''' diyen garip kişi. şimdi aslan eger varsa yazma kabiliyetin yazarsın bir kutsal kitap olur müridlerin paraya da para demezsin. sen bu kutsal kitapların ne kadar kişi tarafından okundugunu bilmiyorsan arastırma yapmadıysan ne kadar cok kişi inanıyor bilmiyorsan yazma bir şey. bu dünyada ki herkes manyak bir sen akıllı zaten. vay anasını sayın seyirciler vay. yaz da gorelim bir kitap yaz 2 milyar kişinin haberdar oldugu 1400 sene sonra hatırlanacak en çok ezberlenecek kitap yaz görelim. beyinli arkadas.
--spoiler--
bana yazarlığı öğreten, bunu yaparken de aklı sıra ayar vermeye çalışan kişi.

3 cümle yazı yazmış, içinde 10 tane yazım hatası var. noktalama yanlışlarını söylemiyorum bile.
--spoiler--

bana bu satırlarla ayar vermiş kişi. oysa bilmiyor ki ben burda kutsal kitap yazmıyorum. ayrıca verilen ayara da ''seeeaannn yazmayıiii bilmiyoreeee noktalarııı yanlısss yapıyoreeeee'' diyerek savusturdugunu sanan zeki insan. yirim. biz onları ilk okulda yapıyorduk. daha somut ayarlar bekliyoruz kendinden. biliyorum şu sıralar ayar almakla mesgul verecek zamanı yok. zira teneke boş olunca ses cok cıkıyoreeeeeee...
'ilahi sör, sen beni güldürdün allahta seni napmasın(!)' dediğim yazardır.
cem yılmazın tahtında gözü vardır.
sözlükte "ben farklıyım, ben sisteme karşıyım, ben eksileri severim, isteyen beğenir kardeşim" havası vermeye çalışan trollerden biri daha. neyse çaylak olmuş zaten, bekliyodum bunu. gerçi fake hesap alıp gelebilir, farketmez. ben yazayım da. sevmiyorum lan işte böyle tipleri! ne işiniz var burda?!
darwinist yazar.
(bkz: troll lan bu) **
yeni bir yazarım fakat entrylerini takip ettiğim kadarıyla kendisi temel değerlere 3720458 seri numaralı numunesinde çemkirmiş yazardır. Hem Kürt Ayrılıkçı Tezleri (böyle bir ad yok ayrılıkçı politikalara verdiğim bir isim) 'ne çok destek veren, hem de ermeni tezine destek veren insandır. Kendisi ya neye hizmet ettiğini bilmemektedir, ya da Ukrayna, Gürcistan gibi eski Sovyetik ülkeleri Sovyetler 'den ayırarak SSCB 'yi yıkan (Renkli Devrimler yoluyla;misal Turuncu Devrim)ABD destekli ajan kılıklı bölücülerden biridir. Amacı zarar vermektir, kendi içinde çelişkilere düşmesi an meselesi olan yazardır. Kendisine aynı numaranın burada işlemeyeceğini hatırlatmak isterim yazardır. Özgürlük demek temel değerlere çemkirebilmek değildir. Bu olay olsa olsa "Halkı din ve ırk ayrımı gözeterek kin ve düşmanlığa sevk etmek" olabilir. (yanlış yazdıysam düzeltiniz)
troll avcısı insan evladı. bluevelve nin bıraktığı yerden bayrağı teslim almış yoluna devam ediyor.
genelleme yapmasını istemediğim yazar.

başlık; akp ye oy vermeyen musluman
entry; #4787147

akp'yi, müslümanlık partisi olarak değerlendirmiyorum, elhamdülillah müslümanım demek istedğim yazar.
(#4786966) nolu entrisinden dolayı provakatör bulduğum yazardır.
lafını esirgemez bir insan olup şaşım şaşım şaşırtır bazen. özünde iyi dışında iyi ile kötü arasında bir ikilem yaşatandır. burdan selam ettiğim sabırlı olmasını istediğim genç insan.
(bkz: toplum için tehlike arzeden kuran ı kerim ayetleri)
aferin çok iyi düşünmüşsün evladım.
(#4926464) listesindekilerin son nefeslerinde su isteyecekleri yazar.
saka

ne kadar sekerata düşen insan varsa yardımlarına bu koşar.
(#4926301) Ölen bir insanın arkasında bile hala ben haklıyım ayaklarına yatan yazar.
edit: Entry'i silinmiştir.
modların durmak bilmeden saçma sapan, akıl dışı sebeplerle çaylak etmesinden sıkılan yazar. bu yüzden sevdiği bir oluşum olan uludağ sözlükten soğuya, sözlüğe darılan yazardır ayrıca.

2 ay kafa izni almak kendisi için iyi olacaktır.