bugün

seri katil profili çizen çatlak.
Benim o galiba.
Neremiz manyak anlamadım.
Sinirlenince sağı solu döküp kırmak manyaklık olmuyor da 32 diş sırıtmak mı manyaklık oluyor ?
Doğrudur harbiden manyaktır. sinirlenince tebessüm eden insandanda uzak durulması gerekiyor.
tehlikeli adamdır, acımasız psikopattır. uzak durmalı!
Karşısındaki insana acıdığını belirtmenin senin için yapıcağım hiç bişey yok demenin en tatlı yolu.
Takriben 5 saniye sonra hayatınızı karartacak manyaktır.

Önce tebessüm ederek sizden gelen saçmalıkları absorbe etmeye çalışır.

Baktı ki siz hala saçma atağınıza devam ediyorsunuz.

O tebessüm yerine

- eaahhh! Silkerim yeter lan artık

Nidasına bırakır ki artık kaçmak için çok geçtir.

Tebessüm ederken susacaktın uzatmayacaktın işte*
çok tanıdık ve yüzleri çok aşina gelen manyaklardır..
Sinirlenince tebessüm etmek karşıdakine; Bana geliyorlar sen yavaştan git istersen demektir.

Gayet güzel bir kendini ifade ediş biçimidir.
Bizzat kendimde oyleyim karsinuzdaki kiside psikolojik baski kuruyosunuz.
Kendimden biliyorum sinirlendiysem ve gülmeye ve başladıysam biraz daha üstüme gelinirse karşımda ki açısından kötü sonuçları olacak anlamına gelir.
Bağırmam çağırmam sesimi yükseltmem aksine gülümserim tüm sinirimi depolarım son noktasına getirirse sinirimi kesinlikle kaçmasında yarar var.

Aslında psikopat değiliz sadece sinir hastasıyız bu tepkiyi veren çoğu kişi sinir hastası tedavisi olmuş insanlardır. Çünkü sinirlenmemek için özel bir çaba sarf ederiz aklımıza komik başka olaylar getirip kendimizi yumuşatmaya çalışırız ama karşımızda ki kişi bunu fark etmeyip çok üstümüze gelmeye başlarsa eyvahlar olsun.
benimdir.

yüzüm hiç asılmaz. hemen tebessüme geçerim. kaslar ister istemez yapıyor elimde değil. tartışma sırasında bunu yapınca karşıdaki da epey bir şaşırıyor aslında.
Mafya filmlerinde sıkça görülen avanedir.
Adam gülümseyerek, müşfik bir ses tonuyla öyle güzel konuşur ki, " herhalde adamı bağışlayacak" dersiniz. Sonra birden booom!
Manyaktır bunlar!
Psikopattir. O an kacin saklanin.