bugün

vardır böyle insanlar, gidip ağızlarına ne gelirse söylemek isterler ama kelimler ağızlarında düğümlenip kalır. patladıklarında ise daha komik bir şeyle karşılaşırsınız. anlamsız konuşmaya başlamışlardır.
-çıkısıpısıpısıpıla hasipisipifişi
gibi.
(bkz: şerif ıssı)
sahip olunan en kötü özelliklerden biri olmaya aday özelliktir. yüzü de kızarır böylelerinin, acı çektiği, sinirlendiği bellidir her hallerinden, ama ne kendilerini ifade edebilirler, ne de bi cümle söyleyebilirler. akıllarından bi ton cümle geçer, hangisini seçeceklerine karar veremezler. sonunda birinin başını, diğerinin sonunu alır ve şuna benzer bi cümle* kurarlar:
-yarın gelmedim diyorum, ama anlamazsın sen!.. *
en sevdiğim kadın tipidir. denk gelenlerin çoğu bıdı bıdı eden taraftan olduğundan, bu modeller ilgimi çekmeye devam etmektedir.
sinirli, deli kahkahalar atmaya başlayan insan olabilir.
yazıyordur sanırım.(imza siniir)
sinirinden sacmaladigini anlayinca, icindekileri oldugu gibi argoya dokuveren insandir..
sinirden kilitlenip kısa devre yapan insandır.
sinir anında geri alamayacağı sözler söylemektense kilitlenip kalsın daha hayırlıdır.
konuşamadığı için daha da sinirlenen insandır. kendimden biliyorum, o an o kadar çok şey geçer ki kafasından ama hiçbirini kelimeler dökemez, kızarır, el-kol hareketleriyle bir şeyler anlatmaya çalışır, daha da üstüne gidilirse dövmeye yeltenir ve benzeri.
düşüncelerin hızı karşısında dilin kifayetsiz kalmasıdır.
haybeden gerçeküstü aşk oyununda kadının düştüğü durum.. demet akbağ'ın oyunu eline aldığı anlardan bir tanesi.. süper..
Gece yatarken ne söyleyeceğini ayarlamasına rağmen söyleyemeyen ve gece yine plan yapmaya devam eden insandır.
içinde bulunduğum insan topluluğu. ne dediğimi sonradan hatırlamıyorum. hatırlasam da yazmazdım zaten. şimdi kişisel olduğu için silinme ihtimali olan entryime biraz genelleme katalım. efendim bu insanların çoğu çabuk sinirlenip çabuk sakinleşen insanlardır. aynı zamanda sinirlerini haddinden fazla yoğun yaşarlar. * kişilerde boyun damarlarının şişmesi, yüzün kızarması gibi fizyolojik belirtiler olabilir. (bkz: ne demek istediğini kendisi de anlamayan yazar)
kendini tanıyan insandır. ağzıdan çıkan kelmelerin suskunluğuna olan kızgınlığın kinden daha fazla zarar vereceğini bilir. ama öfkesi ne denli çabuk geçer bilinmez.bir erkekte rutin olarak gördümsede bir kadında
çok rastlanmaz eğer rastladınızsa yandınız demektir .
ağzından kötü şeyler çıkacağını bilen insandır.
normal insandır.
buraya yazanların tamamının yaşadığı depreşik bir psikolojik durum.
Keşke ben olsaydım. Tam tersine laf sokucam, küçük düşürücem diye aralıksız konuşuyorum.
konuşmamayı tercih eden insandır. kendimden biliyorum.
Sonrasında ağlama olayı gerçekleştirmesi muhtemel insanlardır.
Soguk kanli sakin bir sekilde konusurum ama konusmam can alici olur karsimda kim olursa olsun ezerim iste.
Benim bu insan. Konuşunca olay oluyor çünkü. Evet.
bu benimdir.sinirlenince dilim tutulur beynime ağrı girer sindirim sistemim çöker.
iyi yapıyordur, olmak istediğim insandır. Ne demişler? Öfkeyle kalkan zararla oturur.
Ben sinirlenince ilk anda ortamı terkeder aglarim sakinlesince tekrar karsıma çıkacak insansa eğer bayagi kötü konuşurum yerin dibine sokar çıkarırım canimi yakani daha kötü yakarım ama uzaktan bir insansa direkt keserim konuşmam tek kelime bile etmem her yerden engellerim.