bugün

iyi bir dost.
yetenekli ve çalışkan.
hayat öylesine solumak ki
aldıgın nefesi
hep bir arada yasayabilmek herseyi
iyiyi kötüyü
derdi kederi
ve son olarak
daima
hatırlayacagım seni.

gece gece adına siir yazdıgım o tatlı insan.
çikin ördek yavrusu kalimero.
entarileri okunası, takip edilesi yazar. Yok lan şaka şaka ne takip edeceğim, zaten kırkta yılda bi giriyoruz sözlüğe onda da yazar takip edip gezmeyiz.*
(bkz: çirkin ördek yavrusu)* *
çekici hatun insanı.
bazen gölde yüzüp bazen uçan rain. ismini çok seviyorum. yani rain'i. ankaraya geldigimde lunaparka götürecegim kendisini.umarım yağmur'lu olur.
Derhall faca atmayi birakip bana yazmasini istedigim degerli yazar. Yoksa dersinden cekilicem habein ola ogrencisiz kalirsin.
adamın hası yazardır. eksik olmasındır.
kanımın ısındığı ender rastlanan yazarlardan. ama bu yazar nedense daha bi candır, sağ olsun, var olsun.
memnun olduğum yazar.
kendisi bugün elmalı kurabiye yapmış. elmalı kurabiye.
gece gece bana korkunç korkunç şeyler anlattıran, şimdi de beni korkutan yazar. ama can yazar, en iyi yazar. *
sarı laci yazar. entry'leri, sabah kahvaltısından sonra kahve eşliğinde okunmalıdır.
sözlük yazarı. severiz kendilerini. başkentlidir.
Aynı fakültede eğitim gördüğüm fakat henüz tanışamadığım yazar.
canım cicim yazar. bidenem nurdenem çogsefyom onu. *
Gazili olmak ayrıcalıktır diyen tatlı yazar. Biraz korkuları da var gibi gibi derslerden.

Biz bayrağı onlara devrettik. Anfi 1'e iyi bakın diyorum.*
En son konusmamizim hos olmadigini bende hatirliyorum yazari. Ondan sonra bir ozur dilemek icin yazicagimda ulasamamam kendisine ayri bir konu. Ama kendisine karsi bir kirginligim yoktur. Eger gercekten isterse mesaj atacagina sonuna kadar inanmaktayim.
eminem'in sing for the moment şarkısını oldukça seven başkentli yazar. hatta o kadar sever ki, kendisi, ilgili şarkının klibinde eminem sahneye gelirken onu görünce çılgın gibi çığlık atan kızdır.

sonuç olarak, eminem sever. he bi de yaz tatilinde bursa'da konaklayacak olan yazardır.
otomatik portakal filminde yada kitabında alex'in söylediği şarkı.

i am singing in the rain...
basketbol izlemeyi seven tanıdığım nadir kızlardan biri. Koyu fenerli. Cinim arkadaşım.
Yanında huzur bulduğunum nadir insanlardan.
Güzel bir şarkıdır. Hani kült filmlerde filan geçer.
doğum günüsü kutlu olsun yazarıdır, hepi börtdey tu yu.**