bugün

en son sırlı bir dizide oynayan sarışın.
arda turan'ın sağ eli.
Yengemiz.
hayır güzel kızım, ben sana oyunculuk yapma demiyorum. hobi olarak gene yap da... ya ama nedir o surat ifadeleri ya!

edit: ayrıca selena'daki oyunculuğu daha güzel olan insandır.
kendi kendine öpüşme yasağı getiren ve yönetmenlerden tepki alan oyuncu.
türkiye'den neden dünya çapında bir oyuncu çıkamayacağının ispatı. sinem kobal rol yapmak için neden çalışsın, didinsin, kendini yorsun ki gezip tozacağına; zaten başrol oynuyor amnskym. senin benim bir senede kazandığımı o bir haftada kazanabiliyor, küpünü doldurabiliyor yalnız ve güzel ülkemde. La Vie En Rose filmini izleyen bilir, Marion Cotillard nasıl bir oyunculuk sergilemiş yani gel de ondan sonra sinem kobal'ın oynadığı bir yapımı izle, ya da sittin senedir bu işi yapan ama hala daha iki mimikle oynayan beren saat'i. ben şahsen göz ve akıl sağlığım için ikisini de izlemiyorum hee bir de kulak sağlığım için.
hayır abi o değilde bir bakışı var evlere şenlik. hani nasıl anlatsam böyle mal gibi böyle sanki bön bön bakar ya bazı insanlar heh işte aynen öyle!
selena'da bi sezon daha oynasa kendi kendine konuşmaktan şizofren olacaktı.
flash tv'deki dizi oyuncularının bile kendisinden iyi rol yaptığı, ekranda görmek istemediğimiz meşe odunu.
sana aşığım derken bile kuscakmış gibi bakan kız.
bu kadar çok entry girilince öldü zannedilen kişimsi.
yaklaşık 1000 kişi daha 'rol yapamıyor, yeteneksiz, oyunculuğu hobi olarak yap' falan derse ortadan 16'ya bölünüp yok olacakmış. hadi ha gayret.

işiniz gücünüz yok mu başka arkadaş.
Arda sayesinde memlekette reytingini arttırmayı başarmış kişi.
oyunculuk konusunda yerlerde sürünen bağyan.
küçük sırlar dizisinde neden ve nasıl başrol oyuncusu seçildiğini bi türlü anlamadığım, anlayamadığım kadın oyuncu.

hadi yediniz bi bok, bari seslendirmesini bi başkası yapsın. hayır diziyi izlerken insanın karnına sancı giriyo yemin ederim. kulağımı nasılll tırmalıyor, nasıll cırmalıyor o ses. hele bi babaaağğne deyişi var anlatamam görmeniz lazım. kelimeler kifayetsiz kalır.

bu kız gelip bana seni seviyorum desin, 10 yıl kendime gelemem. sinsi yaklaşıyo önce bi, o boru gibi sesiyle seni seviyorum diyor kocaman gözlerini devirerek. yeterrrrrrrr duymak istemiyorummmm! ayrıca da demesin ya, kızlara karşı ilgi duymuyorum abicim erkek severim ben.

olmadı işte olm, bu kız başrole yakışmadı. he bana sorarsan ( sor sor, ben sordun sayıyorum ) figüranın f'sinin ortadaki kısa çizgisinin çeyreği bile olamaz. ee nooolur? valla olsa olsa arda turan'ın sevgilisi olur. başkaca bi cacık olmaz. ben oldurmam şahsen.

ya hadi hepsini geçtim, ulan bu kızın dizide kimle ne bok yediğini gayet iyi görüyoruz. bu kızdan masum olmaz ki. iyi aile kızı hiç olmaz. ayşegül en azından bu konuda samimi, ne istediğini biliyor, açık ve net. ya bu? sinsi yılan.

oha çok dolmuşum. döverim lan ben bunu.
arda turan sayesinde sıkı bir galatasaray taraftarı olmuştur. ama keşke forma giyeydin be güzelim.
merve boluğur gibi bir kadınla aynı dizide oynaması onun adına büyük talihsizlik. güya başrol oynadığı dizide merve boluğur'un perfonmansı karşısında fazlasıyla sönük kalıyor.
yeteneksizlik timsali. bu kadar mı kötü oyunculuk olur ya pınar altuğ bir bu iki.
her şey bir yana, öyle bir geçer zaman ki osman 'ı izliyorsa eğer, kendi oyunculuğu hakkında neler düşündüğünü çok merak ediyorum.
slm ben sinem kobal, bunlar da sexy gözlerim (o) - (0)
bilmiyorum kaç dizi veya kaç filmde rol aldı.
ama bildiğim tek gerçek ver her nerede oynarsa oynasın aynı rolü yapan bayan. dadı'daki kız ile, küçük sırlar'daki kızın tek farkı yaşı. asla bir karakter oyuncusu olamayacağını düşünüyorum.
recep ivedik in dediği gibi; "şu saça başa bak , bir havalardasın, ben iyi pilotum ben cins pilotum"
bir benzerinide ben söylemek istiyorum bu zoortangera ya
türkiye'nin en güzel hatunları listesinde ilk 5'e girecek hatun, tatlılık abidesi.

evet oyunculuk yapamıyor doğrudur kankuliler, ama 5000 kişi de 'bu nası oyuncu yea, sıçsam daha iyi oynar yea, hobi olarak yap yea' demesin aq. hep aynı giriler dolmuş taşmış başlığa.
çok yapabiliyorsanız kendiniz çıkıp oynayın. artistcanlar sizi.
hayatımda bu kadar çirkin bir kadın görmedim.
yılın en kötü kadın oyuncusu.