bugün

türkiye de boylu poslu bir erkek ol birazda tipin olsun paranda varsa sanat camiasında istediğin şeyi olursun. ister şarkıcı, ister oyuncu. sinan akçıl işte bunun en büyük örneklerinden biridir. ses namına hiçbir şey barındırmayan bir besteci, dur lan iki kuplede ben söyleyim diyerek dikiş tutturmuştur. aynı zamanda güzel göğüs ve kalçalara sahip olan bir kadın da sanat camiasında kendine 1 dakikada yer bulabilir. böyle örneklerde mevcuttur.

düzeltiyorum o zaman aq. sinirlendim resmen
bak ne demişim. ''biraz da tipin olsun''. adamı kıvanç ya da burak özçivit ilan etmedik heralde. liseli kızlar bu adamı yakışıklı bulurmu? buluyo zaten olay kapanmıştır. şimdi sie. niye bu kadar sinirlendim anlamadım. boyuda türkiye ortalamasına göre uzun boylu erkek kategorisine girer ayrıca.
bu adam mı boylu poslu tipi yerinde allah aşkına . şarkılarını dinlerken çizik cd dinliyormuş gibi hissediyorum kendimi.
At suratlı. Bir insanın bu kadar itici olabileceğini düşünmezdim ama olabiliyormuş.
Anılaaar.

Arkadaşlar aradan çok sular aktı. Öyle şeyler yaptı ki ona olan sevgim eridi bitti. Bunu yapmicaktın sinan. Yazık...
türkiye'nin en iyi pop şarkıcılarından.
çoğu klipleri izlerim, hatta yeni çıkan saçma sapanları bile.

hani bu adamın klipleri nasıl bu kadar fazla izleniyorum şaşırıyorum.dikkatli dinlerseniz, sesinde o kadar efekt var ki, çok düz ve tek ses geliyor *

müzikle karışık , detonesiz sese kanmayın.
en kıl olduğum ünlüler klasmanında son zamanlarda en yukarda olanlardan.

rasim ozan ile yarışıyor kendisi!
ilk olarak atma atma şarkısıyla (işkence) hayatımıza giren şanatçımsı. adam bir 5 10 yola şarkı sözlerinden dolayı değilde sesinden dolayı serdar ortaç konumuna geçecek. işin garip tarafı serdarda sesinden değil garip şarkı sözlerinden dolayı bu konumda.
Ülkemizin yetiştirdiği en saygın ve yetenekli müzisyenidir tabi tabi şarkısıyla 148 ülkede top 10'a girmiştir.
saç uzatınca daha da tipsiz olan boru-karga karışımı sesli kıl herif.
hayranları genelde 10-12 yaşındaki çocuklar olan şarkıcı gibi bir şey. .
o da fenerbahçelidir.

görsel
görsel

--spoiler--

01: Fenerbahçe, gerçek anlamda bir Cumhuriyet ve bu Cumhuriyetin de bir başkanı var. Örneğin, Simon Kjaer de benim için Fenerbahçe Cumhuriyeti Savunma Bakanı’dır. Elimizdeki bu gücün ve değerin farkında olarak takımımızı destekleyelim. Hiçbir zaman bu destekten vazgeçmeyelim. Takımımıza sahip çıkıp, alkışlayalım. Yaptığımız şeyin bir spor olduğunun bilincinde olarak sadece keyif almaya bakalım. Sarı lacivertli renkleri bizden sonraki kuşaklara da pozitif duygularla aktaralım. Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’a da çok teşekkür ederim. Fenerbahçe’ye bir ömür boyu sahip çıkmasını diliyorum.

02: Saint Benoit Fransız Lisesi’ne girmemde ve bitirmemde ve oraya girmemde, renklerin önemi çoktur. Çünkü Saint Michel, Saint Joseph ve Saint Benoit arasında karar vermeye çalışırken, annem bir gün bana Saint Benoit’dan bir kalem getirdi ve renkleri de sarı lacivert idi, çünkü bu renkler okulun renkleriydi. O zamanlar da Fenerbahçe tutkusu olduğu için tabir-i caizse vurulmuştum. Aslında bu Fenerbahçelilik ailemde en başta da dedemden geliyor.
--spoiler--
Koskoca 33 yaşında ki adam 20li delikanlı justin bibier a özenmektedir efenim. Gerçi ikisinden de nefret ederim lakin biraz orijinal olun lan. Sesine hiç değinmek istemem ayrıca. Allah belasını vermiştir. O nasi ses lan bi de bunun hayranları var te Allahım ya.( Kezban sürüsü).
yeni imajı;

görsel
zorlama insan...
ne sesi ne de yeteneği var.
tiple para kazanan bi varlık.
kerimcan denen yaratıktan pek bi farkı yok.
Önce izel'i,sonra hadise'yi ,en sonunda da ebru şallı' yı tavlamıştır. Şimdi ise okeye 4. aramaktadır.
(bkz: hıyar)
(bkz: salatalık)
(bkz: cucumber)

Yahu kaç yaşına gelmişsin hala elin ergeninin şeklinde takılıyorsun.
kesinlikle saksocu.
ses tellerine kadar inmişler.
bu sene yeni bir şarkı çıkararak psikolojik işkenceye devam eden tipsiz herif. bıyık bırakınca daha da tipsiz olmuş.
http://www.sozcu.com.tr/h...larin-lens-mi-diye-sordu/
tipe bak! evlat olsa eldivenle bile sevilmez.
bir insan tipsiz, karaktersiz, itici, antipatik, kötü ses gibi özellikleri bir arada bulundurarak nasıl zirvede olur?
neden bu kadar sevilmedigini anlamadığım.
kimsenin tavuğuna kışt demişliği yok.
ama evet ebru şallı denen kezbaniceyle birlikte olması yanlış olan kişi.
son şarkısının ismi ne hatırlamadım ama ismail yk tayfasının eseri gibi olmuş.
arkası babadan sağlamdır. (bkz: saim akçıl)
sattğı besteleri allah için iyi.güzel şarkılarını başkaları,berbat şarkılarını ise kendi söylüyor.sesi ise oldukça irrite edici.
yeni imajı kerimcan durmaz gibi olmuş şarkıcı besteci.
Şarttır şarttır şarkısı ismail yk nın çattır çuttur beni ye şarkısına benzeyen şarkıcı.

Ya bu arada ismail yk nın öyle bir şarkısı vardı dimi? Ben yanlış hatırlamıyorum yani?
Sinan Akçıl = kırmızı pantolon .