bugün

Liseliler bilmez klişesine canı gönülden bağlı yazar.
Beni imla saldırısı yağmuruna tutmuş yazar. "De ayrı, ta ayrı, nokta eksik, virgül fazla." Yedi bitirdi beni.
Kurtulamadım kendisinden.
Son savunmayı yapıyorum;
Ben karadenizliyim, olacak o kadar daaaa.*
bizimle aynı toplumda yaşamadığına inandığım yazar yoksa halen toplumda kızlık zarı iki damla kanın cinayetlere sebep olmasını 100 yıl öncesinde kaldı bu düşünce diye eleştirmez.
istediğini takip eder, sonra bırakır, sonra yine takip eder yazarı. hiç sıkıntınız yok galiba bunlarla uğraştığınıza göre.

bu arada beni bir takip etti, bir daha bırakmadı sağolsun. *
+1

Takip ediyor sonra bırakıyor sonra yine takip ediyor. Anlamıyorum bir kusur mu işledim, neden unfollow canısı.

Bir yazar.
aynı şekilde yukarıdaki arkadaşların görüşlerine katıldığım yazardır kendisi.
anlamlandıramadığım şekilde takipçi kasmaya çalışan yazar. hergün takip edip bırakıyor. etmiyorum arkadaş zorlama.
beni de takip etmeye başlamış yazar, donanımlıymış.
kültürlüdür.
Eğlenceli birine benzeyen ve konuskan yazar.
Kombolama entry lerimi beğenmiş yazar. Şu an fark ettim ki herkesinkini beğeniyormuş. Ulan kendimi bi an özel hissetmiştim ha.
Yaşadığı şeyleri -anladığım kadarıyla- içine atmaktan hoşlanan, ağlamaya kendisini odaklamış olmasından kaynaklanıyor olacak ki bir türlü ağlayamayan ve bundan dolayı yakınan yazar. bir de iki nokta takıntısı var sanırım, şimdilik aktaracaklarım bu kadar sözlük. hoşçakal.
entrylerinden karakter analizi yapılabilen yazar kişi, kibirli insan.
düşük kaliteli trollümsü.
biz şehrin monotonluğuyla boğuşurken güneye inmiş kıskanılası yazar. Ehe.
ameledir. ama bilmiyor ki seri $ukunun dereceye etkisi olmadigini. made in.
sürekli beni seri $ekilde $ukela oylayan yazar. adam olmazsa $ikayet edeceğim. ayağını denk al!
yazdıklarımı okuyor, aynı zamanda beğeniyor, bana hayran olduğu duyumlarınıda aldım, yüz vermedim kendisine, asılmadı bana zaten ki.
neyse ceketimi ilikliyorum efem karşınızda.
işte aradığımız seri artı oy veren melek bu arkadaş. seviyoruz seni simetro!
Açık oylama yapan yazar. Seri artılıyor. Okuyarak oylamıyorsun sen yav.
beni korkutan yazar.
seri beğeniyor.. karmam 10 puan arttı sayesinde.
bütün yazarlara sarmıştır kendisi.

önüne geleni artılıyor efenim durduramıyoruz.
oylamada sıralamaya girmek için sürekli artı oy veren yazardır. neyin kafası hacı bu. bunca yıldır koko çekiyorum böyle bir kafa görmedim.
bende sadece ikimiz sanıyordum oysa herkese aynıymış bu meşrep inceden avuntu olmuştum he *

sağolsun yinede, ihtiyacım var bunlara.

hepimiz onaylanma bağımlısı keşleriz - fight club.