bugün

Bir türlü fnoa nın ak partili olduğuna inanmayan, ona karşı ağır ithamlarda bulunmuş yazar.
inşallah daha ak partili olur. Ne diyeyim.
pedofilinin bir cinsel tercih olması

"cinsel tercihler ve özgürlükler meselesi
gündemdeyken ve ne hikmetse bu
konudaki aktiviteler ramazan'da
yapılıyorken, akla gelen bir başka
meseledir. özgürlük biçimleri kişiden
kişiye özgü olmakla birlikte, freud 'a göre
çocukların da cinsel dürtülerinin olması
meseleyi kilitleyen noktadır. bir yetişkin,
çocuğun da rızasıyla cinsel ilişkiye girerse
bu bir özgürlük meselesi olabilir mi,
cevabı bilinmemektedir. 'cinsel tercih'e
bağlı özgürlüklerin sınırlarının nerelere
dayanabileceği bilinmemektedir.
eşcinselliğin insan varoluşu ile ilgili bir
normallik olmasının dayanağı, doğal
referanslardan ziyade 'tercih' meselesiyken
ve bu konuda toplumsal düzenlemeler
yapılması bekleniyorken, pedofil lerin
cinsel özgürlük istemleri nasıl olacaktır ve
kimler tarafından desteklenecektir, merak
konusudur."

laf ebesi olarak tanımlamak yerinde olur, bu şeyi(insan demek yersiz.). yazının temiz anlatımı ve masumane cümleleri etkileyebilir. tabi ki bizim ilgi alanımız, onun güzelliği arkasında sakladığı kirli amacı...

1)savunduğu olayı güçlendirme çabası;

" cinsel tercihler ve özgürlükler meselesi gündemdeyken ve ne hikmetse bu konudaki aktiviteler ramazan'da yapılıyorken"

dini hassasiyetleri olan insanlara,"bakın bu cinsellik vs. konuları hep ramazanda özellikle yapılıyor." demek istiyor. bunun adı; ateşleme, gaz verme, provakasyon, istediğinizi seçip kullanabilir ya da yenisini ekleyebilirsiniz.

2)hakimiyeti kaybetmeden, ünlü bir düşünür araya koyarak, gerçek amacının rengini belli ediyor;

" özgürlük biçimleri kişiden kişiye özgü olmakla birlikte, freud'a göre çocukların da cinsel dürtülerinin olması meseleyi kilitleyen noktadır"

tabi ki freud'un bahsettiği normal bir cinsellik değil, haz veren, mutlu eden bir nesne ya da bir durum olarak meseleyi genişletmiş ve ancak öyle çocuklara indirgemiş.(oyuncak vs.)ama yazarımız bunu anlamamış veya kendi amacına yönelik kullanmak için durumu kitlemiş.

3)geliyoruz en can alıcı noktaya! yazarımız sapkın düşüncelerini(burdan sonra bunu söylemekte bi' sakınca görmüyorum.) freud ve din kalkanının arkasına alarak açıklıyor.

" bir yetişkin, çocuğun da rızasıyla cinsel ilişkiye girerse bu bir özgürlük meselesi olabilir mi, cevabı bilinmemektedir."

18 yaşından küçük bir çocuk ile cinsel ilişkiye girmek, çok net suçtur. ne din, ne kanun, ne vicdan bunu kabul eder. bu çok net bilinir. tartışılamaz. yobaz, kara cahil, ve dini kullanan insanlar tarafından yapılan ve mide bulandırıcı harekettir.

4) son nokta, olayı normal gösterme çabası ve karşı tarafın savunacağı bir durumu ortaya atarak "bunlar daha sapık bakin, bakin "deme kurnazlığı.

"eşcinselliğin insan varoluşu ile ilgili bir normallik olmasının dayanağı, doğal referanslardan ziyade 'tercih' meselesiyken ve bu konuda toplumsal düzenlemeler yapılması bekleniyorken, pedofillerin cinsel özgürlük istemleri nasıl olacaktır ve kimler tarafından desteklenecektir, merak konusudur."

4 başlıkta laf ebeliğiyle cinsel istismarı afişe etmek.

bir çok entrysinde aynı kurnazlık göze çarpmakla beraber, sanki cok yüce bir amacı savunur şekilde gösterme çabası insanı ister istemez şu sözü hatırlatır."bu kadar mı vicdansız oldunuz. bu kadar mı vicdansızız!"
insanları cinsel başlık açmakla itham eden ve kendi düşüncesi dışında herhangi bir düşünceye tahamülsüz oluşu ve hakaret etmesi sık rastladığımız alışkanlıklarındadır. olayları kendi lehine çevirme çabalarını acıları kıyaslaması kimin kulu(netice kılı) olduğunu da rahatça gözler önüne sermektedir.

emelindeki sapkın amaçları ve dolayısıyla 10 parmak klavye kullanarak acizliğini kelimelerle saklamak bir başka başlığın konusudur...
(#23993865)
(#23994116)(#23993750)
Entryleriyle ego tatmini yapan yeni suser.

Iyi bir erasmusa gitmiş ne diyelim. Kendini neden bütün erasmus öğrencilerinden üstün görüyorsun anlamadım. Hayır yani hayatında ilk defa yurt dışına çıktın götü başı dağıttın şimdi de millete laf soktuğunu sanarak mı ego tatmini yapıyorsun. Ne çeşit bir ergensin?

Tipik türk kızı ben mükemmellim ben en iyi en güzelim herşeyin iyisini ben bilirim gerisi kezban zavallı ezik.

Not: beyler gelin tespit sıçtım. Size yeni kanlı canlı bağyan yazar buldum,saldırın!
(#24034430)

Kurtlar Vadisi izleyerek siyaset uzmanı olan yazar. Ulan adamların çaldığı paraların hesabı sorulmak istenmiş, hâlâ darbe girişimi diyorsunuz. Zaten yandaş medya haberine göre RTE bugün 37264821. Suikasti atlattı. Size kalsa bütün dünya RTE düşmanı, Herkes RTE yi öldürmeye çalışıyor.

(bkz: yandaş medya izleyerek akp li olmak)
uçaktan yeni inmiş aklındayken sözlüğü gittiği, gördüğü yerler hakkında bilgilendirmeye çalışıyor sanki. sabahın bu saatinde bu ne şevk arkadaş?
yeni tasarım kullansaydım da takip etseydim yazarı, yeni tasarım ise bir başka başlığın konusudur.
Sağlam yazarlardan biri.
akp li olan yazardir.
iyidir özlü sözlü nickaltı pek yapmam ama. yakıştırıyorum kendi stilini kendisine sevdim az çok.
tamam anladık, italya'ya gitmiş yazar. bokunu da çıkarıyor an itibariyle.
(#24072570) lozan rezilliğinden bahsetmiş yazar.

lozan rezilliği...
lozan, rezillik...
adam iyi yazıyor.
iyiki doğdun yazarı.
hoş gelmiş çıtır yazar. inşallah kızdır, troll değildir, eskilerdendir...
(#25597343)
laflara bak laflara sanırsın ki oxford mezunu laf ebeliği yapıp paragraf döşemiş bi de neyse yeni gelmiş belli yazıktır hevesini alsın baari.