bugün

silik, yazarın kamçısıdır.
çok şükür ekranı daha net görmemize yarayan, sürekli yanan mükemmel bi buton. harika bi aparat. icat edenin tipini si*eyim. süper bi şey.
an itibari ile sözlük içinde sayısı 40.703'e ulaşmış kalabalık grub.
ne kadar hoş bir şey. hep yanıyor, sönüyor. sensörlü maşallah. eksik etme yarabbim.
yakında olacağım durumdur. kendinize iyi bakın a dostlar.
noktalama işaretlerini doğru kullanmadığım için dolan bir nevi sanal çöp kutusu.
moderasyonun isteyince ne kadar hızlı çalışabildiğini gösteren çöp kutusu.

bdv butonundada aynı reaksiyonu alabilsek on numara olacak ama...
sürekli yanan buton. la yazık fazla enerji israfı yazıktır günahtır.
eften püften bahanelerle birer birer eritilen eşşiz bilgilerdir. sansürdür.
hizmetleriyle yazarı ipten aldıran mesajdır şöyle der. 'bu entry yazarı yasal yönden zor durumda bırakabilir.'
bir yazarın kendi dileği ile ya da başka sebeplerden sözlükten gitmesidir. herhalde öyledir.
hiç sönmeyen butondur. silen muhteremlere buradan selam çakarım. *
yazarı ilgilendiren derecede subjektif yazdığımdan silik olmuşum.
(bkz: aslında öyle değil)
çaylak olarak heyecanlı bir bekleyiş içindeyken, 3 entry'in silindiğini görüp sükut-u hayale uğratan, sonrasında olsun en azından birileri okuyormuş diyerek pollyannacılık oynatan bölüm.
aaaaaaaaaaa yeter ama artık dedirten çöplüktür.

saçma sapan nedenlerle silme arkadaşım. iyi çalışıyoruz mesajı vermek için sapla samanı ayırmamazlık etme.

moderatörler, silerken biraz dikkatli olun. sabah sabah adamın asabını bozmayın ya.

en son silik nedenim: üstteki entryleri refere eden entryler girilmemelidir. abicim kimi refere ettiğimi de yazacaksın o zaman. ben baktım göremedim kimi refere ettiğimi!!!!!!!
ilk defa bir entry ağır argo ve küfürden silik oldu. gücünüze mi gitti diyesim geliyor. *
silik ışığı yandığında entrylerinizin silindiği anlamına gelir. silinmesinin birçok nedeni vardır; içerik başlıkla uyumsuz, cevap niteliğinde vs vs bakıyorumda açılan başlıklar olsun girilen entryler hepsi çok muazzam. (!) benimkiler hariç.
moderatörler bana mı çalışıyor acaba diye düşündüren kutu.
Moderatörün bu kararı neye göre verdiğini anlayamadığım durum.

''Türk ırkı üstün bir ırk'' diye başlık açan adama haklı olarak adolf hitler benzetmesi yapmanın nesi uygunsuz?
bende ilk defa yanan buton. ''nedeni: . ''
neye göre silindiklerini anlamadığım olay millet küfür'ün dibine vuruyor çıt yok,utanmasalar klavyeyi ele geçirip kendileri yazacaklar yapacağınız işi deyip defolup gidiyorum.

evet silinmesi yakındır.
yasal yönden zor durumda kalmamı istemeyen iyi kalpli moderatörün eksik olmasın sildiği entry'lerimi tanımlar.
sözlüğün kalitesi çok yüksekmiş gibi birde otu boku silen moderatörlerin en çok sevdiği şey. ulan ekşide bile normal olan şeyler burda yasak, olacak şey değil gerçekten. millet üstteki entrylerde formatın içine ediyor, bununla ilgili bkz verdiğiniz zaman siliniyor. ben sizin yapacağınız işe tüküreyim.
(bkz: entry girilir girilmez silik yemek) (bkz: ben) eliniz delete de beni mi bekliyordunuz, gece gece hayret doğrusu!
birilerinin kafasına göre sildiği entriler.