bugün

faydalı bir site.
şikayet oluştururken 250 karakter doldurma zorunluluğu çok saçma.
Gereksizdir.
play store'da uygulaması yer almayan, apk dosyaları da çalışmayan şikayet platformu.
iyisin, güzelsin, hoşsun dedik dedik tepemize çıktı bu da.. yazdığım şikayeti günlerce yayınlamadı heeh tamam 48 saatim doldu artık yayınlanır diyorum bir bakıyorum kronometre 1 saat ek süre daha eklemiş 1 saatlik süre bittikten sonra tamam şimdi yayınlanır diyorum sonra bir daha bakıyorum 45 dk daha eklemiş sonra 45 dk lık süre dolduktan sonra bir daha bakıyorum 30 dk daha eklemiş 30 dk lık süre dolduktan sonra artık herhalde bu sefer olur diyorum sonra bir daha bakıyorum kronometreye 1 saat daha eklenmiş böyle böyle nereye kadar gideceğiz bakalım enteresan gerçekten.
gülmek istediğimde burada sigortam.net diye bir şey var

onun şikayetlerini okuyorum. bu kadar rezil bir şirket

dünya da bir daha varmıdır. gülmekten yerlere yatıyorum.
çözülmeyen şikayetleri çözülmüş gibi de gösteren site. neymiş aramış bilgi vermişler gülücük.
Şikayetlerin yerini bulduğu tek site sanırım. Gerçektende ilgileniliyor bu konuda.
Diğerlerini bilmiyorum ancak bir ay önce turkcell ve iki yıl önce hsbc hakkında yazdığım şikayetlere her iki firma da geri döndü.

Kesin bilgi, yayalım.
bir Müşteri olarak alacağım herhangi bir şeyin kronik sorunları var mı, servisin tutumu nasıl gibisinden araştırdığım site.

Yalnız bazı şikayetler gerçekten asılsız gibi. Bu yönden sanki biraz suistimal ediliyor.
Tüketici düşmanı site.
Büyük firmaların, bankaların sıkıca takip ettiği platformdur. Ayrıca hakkında yapılan şikayetlere cevap yazabilmeleri için ücret ödemeleri gerekiyor diye biliyorum. Şikayet beleş tabi. Patates edin kamilleri.
Benim bir işime yaramamış bir sitedir. Belki de vintek servisi ve lg türkiye kaşarlanmıştır bu konuda.

Uzun Alternatif : tüketici hakem heyeti.
iyi ki var olan site..
buraya yazılan şikayetleri genel olarak herkes okuduğu için firmalar çok çekiniyor ve hemen ilgileniyorlar..
aynı şekilde o firmayı arayıp şikayetini bildirsen yüzüne kapatırlar telefonu, ya da telefonu açmazlar, ya da kendi sitesine yazsan yine ilgilenmezler nasıl olsa şikayeti gören bir tek kendileri..
iyi ki varsın şikayetvar sayende adam yerine koyuluyoruz.
kim düşündü ise güzel düşünmüş dediğim, şikayetçi ile firmayı buluşturan, bunu da açık ve herkesin okuyabileceği şekilde yapan, bu sayede de müşterinin adam yerine konma olasılığını yükselten platform.
oldukça etkili bir platformdur firmalar burada yayınlanan şikayetlere anında aksiyon gerçekleştiriyor.
Ruh hastalarının yeni ağlama duvarı. Normalde gerçekten güzel bir denetim mekanizması olması gerekirken Türk insanının yavşaklığı ve riyakarlığı sayesinde boku çıktı.

Art niyetli pisliklerin tüketici maskesiyle firmalara bok atma platformu oldu.
kimsenin yanında olmayan site.

şikayet paylaşım platformudur, ceza verme platformu değildir o nedenle firma ya da şahıs birilerinin yanında olması bir anlam ifade etmez.
tüketicilerin değil firmaların yanında olan site.

internetten 3 5 şey alanlara göre kimsenin yanında gibi gelmeyebilir. Lakin hayatı firmalarla geçen insanlar bana hak verecektir.
alışveriş yapmadan önce firma hakkında mutlaka deneyim yaşamış olan müşterilerinin şikayetlerine baktığım site, şikayet yazmanız için sms doğrulaması istenmekte. şikayetin düzgün bir türkçe ile yazılması gerektiğini vurgular yazılmadığı taktirde şikayet doğal olarak onaylamıyor. zaman zaman firmaların kendileri hakkında şikayet oluşturulunca hızlı bir şekilde çözüme kavuşması için ellerinden geleni yaptıkları görünüyor bunun nedeni ise şikayetin herkez tarafından görünebilmesi.

firmalar kurumsal üyelik için para ödemek zorundadır kurumsal üye olmadıkları taktirde kendileri hakkında açılan şikayetlere cevap verememektedir.
Sorunlar karşısında bi çare içimizi döktüğümüz ve sonuç aradığımız Platform. Çoğunlukla işe yarıyor. Garanti mağduru olarak dün şikayetimi kaydetmiştim aylardır düzelmeyen sorunum bu sabah halloldu. Güzellikle olmuyormuş. Arayıp özür diledi samimiyetsizler.
Bazı firmalar o kadar kaşarlaşmış ki artık o kalıp cümlelerin olduğu cevapları bile yazmaya tenezzül etmiyorlar.
bi sikime yaramayan site zamanınızı boşa harcamayın.
sadece cok büyük ve kurumsallasmis sirketleri sikayet ettiginiz zaman sonuca ulasilabilen site.
valla on numara şirket sikme sitesi. mağduriyetlerimi dobra dobra yazdığımdan beri, bütün kurumsal şirketlerle yaşadığım sıkıntıları hallediyorum.