bugün

Sigara sizi bırakmadan siz sigarayı bırakın lütfen.
Aç kalın. Açken insanın pek canı istemiyor.
Sigara içmeyen arkadaş ve aile fertleriyle zaman geçirmek.
adres vereyim bana bırakın.
Canin istemiyorsa içmeyi bırakırsın. içinde icme isteği ağır basiyorsa uğraşma ki hüsran yaşama.
çok basit. tamamen irade meselesi. yok vücudun nikotine ihtiyacı var, yok içmessem başım ağrıyor hepsi hikaye.

sağlam bir irade ve beslenme düzenine bakıyor bu işler.
bırakmak istiyorum filmini izleyin mutlaka, şiddetle tavsiye ediyorum. pişman olmazsınız.
Hasta degilsen birakma ya sigara içmesende ölecen zaten.
nargilenin tadını daha iyi almak istiyorsanız kesinlikle bırakmalısınız.
Sigara bırakılmaz, ara verilir. Ne kadar ara verirseniz o kadar iyidir.
Sevdiğim insanların sigara içmesine gönlüm el vermiyor, bir şey de yapamıyorum, klasik şeyleri onlara söylesem de bırakmayacaklarını biliyorum. Allen Carr'ın Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu kitabını dinlemenizi veya okumanızı tavsiye ediyorum. dinlerken okuya da bilirsiniz. Bu konuda yapmış olduğu belgesel de çok etkileyici. Umarım bir kişiye bile faydam olur bu konuda. Ailenizden içen varsa onlara da okutabilirsiniz, dilerim her şey sizin için çok güzel olur. Yolunuz açık olsun. Saygılarımı sunuyorum.
Belgesel: https://www.youtube.com/watch?v=_PYeoWSrlUY
Sesli kitap: https://www.youtube.com/watch?v=UJZ5KKvohJQ
klasik, her gün sigayara verdiğiniz parayı bir yıl boyunca kumbaraya atın.
bir yılın sonunda içini açın, hem güzel paranız olur hemde sigarayı bırakmış olursunuz.
klasik, her gün sigayara verdiğiniz parayı bir yıl boyunca kumbaraya atın.
bir yılın sonunda içini açın, hem güzel paranız olur hemde sigarayı bırakmış olursunuz.
ayda bir paket falan için zevkine tabi kronik bir rahatsızlığı olmayanlar için söylüyorum bunu. yoksa deli misiniz niye tamamen bırakıyorsunuz.
görsel

Kafada bitirenler için takviye edici Faydalı bir bilgi..
Evet, insan gibi tavsiyelerde bulunacak olan yeşillendirsin mesaj kutusunu.

Boş yapmayın yeterli.

Yok içmesen araban olurdu bilmem ne falan demeyin yani hiç..
iradesiz fakirler ya. Al daha bugün karar verdim ve bıraktım.
Başlarken nerdeydiniz amın doğurdukları.
sakız hiç bir işe yaramıyor arkadaşlar kulaktan dolma tavsiyeler boş kalıyor. Nikotin sakızı veya pastili denemeye değer, henüz denemedim.bir de takım elbise giymeyin ben takım elbise giydiğimde direk bir sigara yakıp içesim geliyor amk.
Sigarayi biraktim , günde 4-5 joint e basladim güzel oldu .
Birakmayin.
yılbaşını bekleyin. gelen zamla birlikte hepimiz beraber bırakırız. grup terapisi de yaparım size.

zira bu yılbaşında üç lira kadar abartılı bir zam bekliyorum sigaraya. at fava bekle. jcma demişti dersin.
16- 26 yaş grubu devrimsel kararları almak için ideal yaşlardır.
Yeni alışkanlıklar kazanmak, zararlı alışkanlıklardan kurtulmak için de 16-26 yaş iyidir...
36 yaşına gelip hayatınızın 19 yılını paylaştığınız Acıda sevinçte yanınızda olan
Yegane sırdaş
biricik yoldaş
Sigarayı bırakmak
Zor ve yanlış bir karar !
Ama dönmek yok !
Kullanmaya devam eden dostlarıma önerim
"La içmeyen de ölüyor. Bi zevkiniz sigara için sakın benim yaptığımı yapmayın"
Hiçbir şeyi sigaranın yerine koymaya çalışmayın.
Sakız, abur-cubur vb. Bu işinizi zorlaştıracak, kilo aldıracaktır.

1 hafta içmeyip, eksiğiniz olan birseyi alırken "en iyisini hakediyorum" diye kendinizi ödüllendirmeye kalkmayın. Bi süre sonra en büyük ödülü sigara olarak görürsünüz.

Biliyorum çok zor oluyor, ama "bir tane içsem rahatlayacağım" derken sakın yakmayın. Vücut zehri tanıdığı anda, yeniden alışıyor.

Ve gerçekten kararliysaniz yapın. aklınızda hala soru işaretleriniz varsa, etrafınızda kimsenin kalmadığını göreceksiniz.
Allah aşkına şu sözde bitkisel ilaclara bulaşmayın.