bugün

görsel
gidin iki bucuk liraya tutun alin ya da bir vaper alin daha hesapli.
Ölümü satın alıyordur. Ömürlük taksit. Günde 12 liraya siz de mükemmel bir ölüme sahip olabilirsiniz. Ölene kadar günde 12 lira ile bi boka yaramayan şu mereti içerek sadece bize katkı sağlarsınız. Kendiniz için ise anca ölürsünüz başka bir olayı yok.
ilerki yıllarda bu paranın bin mislini doktora verecek, "allah kurtarsın" denilesi bir insandır.
sigara içmeyin, bırakamıyorsanız da yerli tütün için, istediğiniz tütünü seçin, paket, 2.5 liraya sarıp veriyorlar kaç karton isterseniz,

o da zararlıdır ama sigara daha zararlı, diğeri saf tütün, hem gavura para kazandırmamış olursunuz,

sigarada ise; fare zehri, tiner, solvent, mazot ve daha yüzlerce kimyasal var, sigaradan kesinlikle uzak durun,

bunlar sizin psikolojinizden tutun da hücre yapınıza kadar etki eden biyolojik silahlardır,

hem daha az para vermiş hem de saf tütün içmiş olursunuz(tekrar söylüyorum asıl olan hiç içmemektir)

şekersiz çay içmeye başlamak gibi, tütün içmeye başlamak.
Sigaraya başlamama sebebimdir. Ben o paraya neler alırım diye diye yaş otuz oldu.
ona verdiğin parayı köşeye koysan araba alırdın söylemlerine maruz kalandır.
Sigara tiryakisi olmayanların yorumlaması sacma olan olay.

Ama cebinde cay param yok diye ağlayıp 12 tlyi hergun buluyorsa da biraz yazık oluyor. Ben tütün içiyorum ve bu tip insanlar bana tutunu birak ya icilir mi ya diyor. Hazırını alarak bile ben onlara gore 250 tl kardayım. Onu yapip aglayana da güler geçerim.
Sigarayı seven insansa gayet normal olandır. Sigaradan hoşlanmasam da insanın sevdiği bir şeye maddi durumu iyi olmasa bile para vermesini mantıklı buluyorum. Sanki sevmiyor, içmek istemiyor olsa niye alsın.
zehire yatırım yapan aciz insandır.
Insan midir?
tartışılır.
Her ay cugaraya verecek 360 tl si her yıl 4000 tl si olduğunu gösterir. Vay amk!
daha yararlı veya güzel olan şeylere bir 10 tl'yi çok gören ama s*gara denen boku 12 tl ye alabilen insandır. bu tipleri anlamıyorum. gerizekalı olduğu kesindir. açık ve net.
10 veriyorum kafa rahat.
Karnını tütün ile doyuruyordur.
Sigaraya 12 TL vermek saçma git onun yerine yemek al.
görsel
sigara neden içersiniz anlamıyorum hem para kaybı hem sağlık boşu boşuna içiyorsunuz şu zıkkımı .
bir süre sonra 5 parasız kalacağını bilmesi gereken insandır.
Zengindir amk size ne.
Ayda 360 lirayı sokağa atan insana denktir.
Hıyar insan.

3.5 tlye murad alemdar çıkmış, git ondan al aq.
Bir yıl boyunca düzenli ASELSAN hissesi alsa şimdi altına sıfır araba çekmişti insanıdır.

Edit: yatırım tavsiyesi değildir.
sol zihniyetli biridir. yazık..
pişman bir bağımlıdır.

kendimden biliyorum.
Para vererek günden güne kendini öldüren insandır.içmeyin,içtirmeyin.