bugün

Kokuyor yani sirf kokusu yeter. Bir kadin güzel kokmalı.
ya sigara içen erkek itici olmuyor da sigara içen kız neden itici oluyor gerçekten mantıksız. Gereksiz önyargı.
Bazen haklı oluyosunuz. Leş gibi kokmak ne bi kıza nede erkeğe yakışıyor. Ama arada arkadaş ortamında tek tük içip, ağız bakımına dikkat edilirse hem sağlık hem bakım ve görüntü açısından zarar oluşturacağını düşünmüyorum kimseye.
her şeyden önce sağlığına dikkat etmeyen kızdır.
Çok değil iki ay öncesine kadar bendim. Sonra ne bok yedim bilmiyorum bırakma kararı aldım.

görsel
iticidir, nefesi ve saçları kül tablası gibi kokar.
Kıllı kızdır. Bizzat en az 10 kızda şahit oldum.
Öpüşene kadar tutkuyu derinleştiren sonrasında ise tövbe ettiren kızdır.
Eskiden çekici gelirdi ama sigarayı bırakınca o parfümle sigara kokusunun karışımından ortaya çıkan leş koku, itici olmalarına sebep oldu.
Oha. Sigarayı bırakıyorum arkadaşlar bir an ben bile kendimden iğrendim.

(bkz: tenks yu may firends)
bence insanları rahatsız etmediği sürece kimseyi ilgilendirmemeli. benim sigara içtiğimi elimde paket gördüklerinde fark eden insanlar oldu mesea, haliyle koku olayinin da herkeste gecerli olmadığı görülüyor.
muhtelemen sigaraya üniversitede başlamıştır. üniversitenin ilk günü bizim sınıftaki kızların % 90 ı sigara içmiyordu. bugün gelinen noktada ise salakların % 90 ı sigara içiyor ve çoğuda psikolojik. sırf elde sigara olsun arkadaş ortamında bende içiyirim yhi s. s. ya bu tipler harbien gerizekalı. muhtemelen tatilde ağızlarına sigara sürmeyecekler. sırf var ya bunların alayı şekilci instegrama sigara içerken foto atsın yeter. her ne kadar sigara bağımlı yapsa da sigaranın temelleri ergenlikte atılır 13-14 yaşında sigaraya başlayan kolay kolay sigarayı bırakamaz toplumun büyük çoğunluğu da bu yaşlarda başlamıştır sigaraya ama 20 yaşına kadar ağzına sürmemişsin sırf arkadaşlara ayak uydurmak için içmek nedir yahu bir tutuşları bir içişleri var cool hareketlere bürünmeler falan. ağızlarına tepik atasım geliyor. ne var ki sigarayı bırakmaları daha kolay olacaktır. aynı şey erkekler içinde geçerli ama sürü psikolojisine uyma konusunda erkeklerin sayısı kızlardan oldukça az. kızlar her konuda kıyaslama, rekabet, eksiklik duygusu içinde oldukça her boku içerler de tadarlar da.
kimbilir neden içiyordur, hep stres bu sigarayı içirten.
sigara içen erkekten farkı yoktur. zararı kendinedir. gönül ister ki kimse içmesin ama sigara içen kız iticiliği gibi şeyler söylemek saçmalıktır. erkeği kızı olmaz sigara içmenin.
Scarlett Johansson olsun öpmem o ağızdan. iğrenç kül tablası pislik.
camel soft içiyorsa candır (:
görsel

almansa benim için oluru var ama türk ise bir ömür o koku çekilmez ark.
Sigara içen kızla öpüşmekten daha kötü değil.
istemiştir, içiyordur. ister, içer. istemez, içmez. tercih de hayatta ona ait.
Ağzına kürekle çakılır... ehehe şaka şaka. Sigara içen kızdır.
Tercih hakkını kullanan hiç bir kendini bilmez tarafından yargılanmayacak kızdır.
Igrendigim kizdir. Kendim gibi sigara icmeyen bir hatun sokacagim hayatima en buyuk şartim bu.
Kendi ciğeri kendi kararıdır. Yargılamak hiç kimseye düşmez. Ancak naçizane tavsiyem içme canım benim.
Rahat bırakın aq, kızları
sigara içmeyen erkek için problemdir. ha sigara içen kızı öpmüşsün ha küllüğü fark etmeyecek durumdur.