bugün

görsel
almanyadan türkiyeye tatile geldiğimize giderdik. yıl 2000-2008 arası.
yaz aşklarımı dersin,o yaşlarda bile ne kızlarla takılırdım.çoğunlukla side kumköyde : side sun diye bir hotel var oraya giderdik ailecek.her milletten insan vardı.çok güzeldi. lakin geçen sene gittim.nerede döküntü varsa hepsi side de bom boş amk.ama iyi oluyor esnafı tam bir piç.turistlere iteleyen iteleyene.
Turizmde hızla gelişen (bkz: manavgat) ilçesine bağlı yarımada üzerine kurulu bir mahalle. Ayrıca Side kelimesi antik side dilinde nar anlamına gelmektedir bu yüzden buranın narı meşhurdur.

(bkz: side müzesi) (bkz: side antik şehri) (bkz: side tiyatrosu) (bkz: Side Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali).
Buralardayım. Sözlükten yakın olan varsa mesaj kutusunu yeşillendirebilir...
--spoiler--
(bkz: left side) or (bkz: right side) ?
--spoiler--
Ege' den ve bi çok yerden sonra tercih edilmesi gereken tatil beldesi. yer olarak güzel olsa da esnafı yapışkan, yerlisi yabancısı dışardan geleni zikmeye and içmiş türden bi yer. Özetle 1 gününüzü heba edip sürratle uzaklaşın.
Ulkenin en guzel kumsallarina ev sahipligi yapan guzide tatil bolgemiz. Fakat bu bolgenin yerel halki denize girmez pis bulur. Cok sayida otel vardir civar köylulerin buyuk kismi tarlayi sapani birakmis bu otellerde calismaktadirlar. Guzelim kumsallarin keyfini ise işsizlik maasiyla tatil yapmaya gelen almanlar,hersey dahilde kalip sabahlara kadar bagira cagira icen varoş sınif ruslar cikartmaktadir. .
sezonda sokaklarında Türk'ten çok ecnebilerin bulunduğu Manavgat'a bağlı turizm beldesi. Son yıllarda avrupalı turistten çok ucuz rus turistlerin istilasına uğramıştır.
rus kızların sayıca fazlaca bulunduğu yer... plajları semtin her yeri rus kaynıyor boşta çok kız var yani değerlendirin * .
Son 2 yıldır Antik Side içerisinde köklü değişimle çok başka bir hava kazanmış, kazanmaya devam etmektedir.
Giriş sorunsalı çözülmesini umuyorum.
Korkarım bütün sosyete bu güzide beldemizi yeni Çeşme, Bodrum , Alaçatı yapacaktır aman diyeyim ..
tarihi bakımdan anadolu'nun en ilginç yerlerinden biridir.
artık her bir şeyin euro üzerinden fiyatlandığı antalya diyarı.