bugün

amerikan kökenli güzel bir gruptur. tarzları interpole biraz fazla benzese de tear you apart, these things, disconnect gibi keyifle dinlenesi şarkıları mevcuttur...http://www.shewantsrevenge.com
ceviz ağacından düşen iyi bir grup (sağolsun). oldukça yeniler.

tarzları depeche mode, death cab for cutie'ye benziyor. sözler baskın, ama müziğe gömülüyor. ortam/ambient tarzına da bu şekilde varıyorlar.

bir de bu arkadaşları dinlerken kendime "neye benziyor bunlar" diye sorduğumda üsttekilere ek olarak "deep purple" demek geldi içimden. açıkçası tam olarak nedenini çıkartamıyorum, ama hala deep diyesim geliyor.

we are scientists diye beğenmediğim ama bir şekilde aklımda kalan grupla da bir çağrışımları yok değil.

var.

grubun these things ep'Sinden black liner run akılda kalan oldukça iyi bir parça. diğer parçaları kötü demek değil bu, daha elimi yeni attım, içinden çıkartmaya değer bir şeyler buldukça yazılır ötesi berisi.
Kill Bill filminde esas kızımızın içinde olduğu durum.
The Bride seeks revenge.
(bkz: monologue)
Amerikalı müzik grubu amma velakin vokallerinin sesi aşırı derecede Interpol'e benziyor, tarzlarıda sanki ama herşeye rağmen güzel gruptur, candır, kandır.
bana kalırsa en güzel şarkısı tear you apart* olan grup. shirley manson'la düet yapmış bir gruptur ayrıca. solistlerinin sesi de hafif ürkünçtür... tabi yine bana kalırsa. *
the number 23 sayesinde tanıdığım şahane grup.
joy divison'dan etkilenmiş gruptur.
timbaland ile yaptıkları time adlı şarkılarıyla bizim bu diyarlarda da duyulmuş grup. adı gibi trip dolu bir müzikleri var. yine de dinlenilebilir..
intikam isteyen bir bayan için söylenebilecek ingilizce cümle.
geçen kış kadıköyde bir barda duymuştum kendilerini. The Strokes sanmıştım. Uzun süre dinlediğim o şarkıyı aradım. Ancak kim olduklarını bile bilmediğim için bulamadım. Bir kaç gün önce yine o bardaydım. ve yine o grubun çaldığını fark ettim. bu sefer gidip sordum. çalan şarkı Written In Blood idi. Şu an diskografilerini inceliyorum. Hala dinlediğim o şarkıyı bulmuş değilim ama kulağıma çarpan bir çok şarkı oldu. Gerçekten çok sağlam bir grup.