bugün

He-Man karakterinin kızkardeşidir. Başka bir gezegende yaşar çünkü bunları bebekken iskeletor bulmasın diye ayırmışlardır
bir de bu she ra'nın iri gögüsleri vardı. dekolte giyerdi. beyaz bir atı vardı. küçüktük o zamanlar aklımda bunlar kalmış sadece. *
dişi çizgi film kahraman ı
(bkz: she wolf)*
gölgelerin gücü adına der miydi hatırlamıyorum ama belirli bir yaşa kadar bunları sevgili diye düşünmüştüm.ne bileyim kardeş olsalardı isimleri she ra, he ra olurdu.türk mantığı işte ne yaparsan yap kurtulamazsın.
filmin bir karesine saklanmis bir karakter vardi. filmin sonunda "beni bulabildiniz mi?" derdi. filmi seyretmekten cok o yaratigin nerede oldugunu arardik.
hastasıydım ben bunun ya çok işveli cilveli kaltak bişeydi.
he man'le aralarında aşk dedikoduları çıkan ama çizgisini hiç bozmayan kahraman.
şöyle bir şeydi.
http://www.animated-news.com/archives/She-Ra.jpg
artık böyle
http://www.ozcot.com/images/gal_she.jpg
yüce ruhun şerefi adına,adım şiğraaaa diye bağırır,bi afetten öbürüne dönüşürdü.
yüce ruh kim,ne şerefi şeklinde sorular, yer buluyordu bunu izleyen küçük bünyelerde.kuzeni he-man ise ''gölgelerin gücü adınaaaaa'' diye çığırırdı he-man olmak için.
bir de herkes donla geziyordu.demirçene,iskeletor,prens adam,he-man,kral...

voltran vardı bi de.onun kılıcı ve voltran'ın ''t''si haç şeklinde yapılmıştı.

nerden baksan bir karmaşa yaratıyordu bunlar o zamanlar hepimizin akıllarında.
he-man amcanın kız kardeşi sanırım. en az abisi kadar kudretlidir bu hatun da...
bacakları taş gibi olan zeyna.
seksapeli 5 yaşındaki çocuğu erekte edebilecek ilahe. özellikle uzun bacakları çok çekicidir.
bacakları ve kalçaları dikkat çekerdi. mayo gibi birşey giyinirdi. tv de she ra kadar seksi giyinen yoktu o zaman.
kılıcı da yakışırdı eline. ama o bıyıklı adam yerine yakışıklı birini bulsalarmış derdim hep.
travesti he-man. ne o kaslı maslı öyle..
zamanında izlerken she la zannedilen çizgi film karakteridir.
Küçüklüğümde bakıp osbir çektiğim he man reyizin kevase kiz kardeşi.

görsel
he-man'ın bacısı olan çizgi karakter.

açık saçık kıyafetleriyle dikkat çekerdi.

görsel
he-man'in kız kardeşi. bir çocuğun sahip olduğu belki de ilk fantezinin öznesi.
hayvan adam'ın transfer olması gereken çizgi film. he man'de hep arka planda kalıp bir de dayak yiyerek gümbürtüye gidiyordu. she ra'nın daha naif ortamında çılgın atıp zirveye oynar muhtemelen.