bugün

güzel dizidir. sadece rossum için bile izlenilebilir.
uzun süredir gülmek kafa dağıtmak ve gülmek için izlediğim dizi iken, 10 ve 11. bölüm itibariyle insandan bir şeyler koparıp götüren bir dizi oldu. ayrıca diziye dahil olan sarışınların hepsi kaşar, hepsi dengesiz.
az önce us versiyonunun sezon finalini izlediğim komedi,drama dizisi. lip reyiz adamsın.
an itibariyle ikinci sezonunu bitirdiğim mükemmel dizi.
içimi acıtan bir iki nokta var sayın okuyucular, ulan allahsız yapımcılar bir sezonda 12 bölüm ne lan?? böyle bi diziye bu yapılır mı yaa.. bizim gallagherlara daha çok ihtiyacımız var amk duyun sesimizi. la bari yirmi bölüm felan olsa ya la.
böyle bi dizinin iki sezonda sadece yirmi dört bölüm olması içime dokunuyor sayın sözlük. yani türkün uzayla imtihanının bile daha çok bölümü yayınlamıştır belki de. oturup ağlıycam çaresizlikten ha. şimdi bekle ki ocak gelsin oy dağlar.

--spoiler--
ikinci sezon finalinde her şey iyi güzel hoştu.
özellikle estefania ile lip çok şükela oldu. kurtarsa kendisini şu karendan reis de, bi kendine gelse.
steve fiona falan normale döndü iyi.
jody ile sheila takılıyorlar, gayet hoş.
milkovichler zaten her zamanki gibi kendi alemlerinde.
kevle veronica desen aynı tas aynı hamam, tamam.
ufaklıklardan bahsetmiyorum zaten kedi canlarını onların.
amaaaa...
dizideki favori karakterim olan ian gallaghera söyleyecek iki çift lafım var. la olum ya hu bir kere gitsen şöyle kendine teenage çıtır bir one night stand bulsan; eğlensen, zaman geçirsen sonra da konu kapansa, yeni limanlara yelken açsan olmuyor değil mi? olmuyor arkadaş. nerede aile trajedisi, nerede belalı adamlar, nerede aşk üçgenleri, nerede evli çocuklu adamlar sen oradasın arkadaş yeter amk ya. önce evli çocuklu müslüman kash, sonra kız arkadaşının abisi, belalı, hapse girip çıkmayı alışkanlık haline getirmiş mickey, şimdi de stevein babası. höst lan. hayır nereden buluyorsun bu tipleri onu da anlamış değilim. cenabet misin nesin diyecem.. e öylesin de, hep o yüzden oluyor bak bunlar. bi toparlan bi kendine gel bir çekidüzen ver kendine kardeşim ya. ama yine de sevgimiz sonsuz ian reyiz. daha neler göreceğiz senden merakla bekliyoruz valla.
--spoiler--
amerika'nın çökmekte olan aile kurumunu, ahlak yapısını ve tüketim toplumunun sunduğu lüks amerikan rüyasının arka planında bulunan, varoş diyebileceğimiz kesimleri biraz mizahi de olsa başarılı şekilde anlatan tv dizisi.
başlasın artık, hayata isyan ettirdi.
izlenme rekorları kıran dizi ... izlemeyen bizden değildir ...
Eglenceli kafa dagitmalik citir cerez dizi. Evet baslasin artik efem!
ailemden sıkılmama sebep olan dizidir.
skins in yaratıcısının elinden çıktığını ilk bölümde tahmin ettiğim dizi.* tıpkı skins gibi absürd olaylar ama harika ve gerçekçi karakterler yaratılmış.frank in lip in muhteşem oyunculuğundan bahsetmiyorum dahi.
Türkiye'de taklidinin yapılamayacağı için gönül rahatlığıyla izlenebilecek harika dizi.
desperate housewives'ın 'umutsuz evkadınları' olarak hilkat garibesine dönüşmesinden sonra bu konu daha da önem kazandı.

Ayrıca iki günde iki sezon izletebilir eğer kota problemi varsa dikkatli olun.
bünyeye her gün ''artık üçüncü sezon başlaasııaaağğğnnnn!!!'' nidaları attıran dizidir.
yeni sezon için büyük bir sabırsızlıkla gün saymaktayım efenim. hayır ciddi anlamda sayıyorum.
an itibariyle seksen üç gün kaldı. bunu da buradan duyurmuş olayım.
ilaç gibi dizi. izleyin, izlettirin. lan vakit bulamıyorum yatıyor harddiskte kuzu kuzu.
üçüncü sezon çekimleri tamamlanmış, premieri on üç ocak 2013 tarihinde yayınlanacak olan dizidir.
hani böyle çok sıkışmışsındır ama tuvalet bulamıyorsundur ya öyle bir ruh hali içindeyim sözlük. on üç ocak da işte en nihayetinde tuvalete kavuşma hissi gibi bir şey işte. öyle.
sadece steve ile fiona nın sevişme sahneleri için bile izlenebilecek dizi.
fiona'nın birebir sevişmelerde ne kadar etkili olduğunu gördüğümüz dizidir. benim için tracy spiridakos'tan sonra en taş hatunlardan biridir.

(bkz: tracy spiridakos)
3. sezon 13 ocak 2013 tarihinde başlayacaktır. *
http://www.sho.com/sho/shameless/home
eşi benzeri bir daha yapılamayacak derecede içten ve samimi yapım. ilk iki sezonu efsaneydi. üçü de sabırsızlıkla beklemekteyiz.
ne zaman frank' i görsem charles bukowski gelir aklıma nedendir bilmem. dizi gerçekten izlenilebilir başlamak isteyen arkadaşlar mümkünse ailevi ortamda izlemesin güzel yaramazlıklar var, ayrıca izledikten sonra gaza gelip ot içmek isteyen arkadaşlar için irtibat numaram ; 053........

(bkz: hassiktir lan)
shameless'ı shemales diye algılayıp başlamadığım, uzak durduğum 2 ay kadar bi süre var. yalan olmasın.
william h macy'e olan hayranlığımı daha da pekiştirmiş olan amerikan dizisi. ahlaksızdır ve harikadır.
aylardır beklediğim yeni sezonun vizelerimle beraber başlayacağını öğrendiğim dizi.
13 ocak 2013'te başlayacakmış efendim.
en son yayınlanan fragmanı keyiften dört köşe olmama, boktan bir moddayken kahkaha atmama, moralimin tavan yapmasına sebebiyet vermiştir. müthiş.
nullhttp://www.youtube.com/watch?v=BoXd92vmkBw&feature=youtu.be
0.45 koptuğum andır.
+what the fuck are you lookin' at?
-nothing.
dün ilk bölüme bakayım demekle 3 bölümü yemiş yutturmuş dizidir. aha gece oldu doğruu 4. bölüme.
UK versiyonu sıçmış, usa versiyonu yardırmış dizi.
güler, ağlatır, her bölümde en az bi' kez "yuh" dedirten olaylar yaşanır. kevin ve veronica hırt diye yenir ayrıca.

3. sezon 13 ocakta geliyor haydi bakalım.