bugün

Seçemediğim ders. Klasik gtar yaptım kursum yarım kaldı diye ama mesleğe tiyatro şart e resim var yeteneği köreltmek olmaz fotoğrafçılık desen farz zaten. Pek karışığım sözlük.
ibranice olarak seçtiğim derstir.
Genellikle önceden seçilmiş sizin bir imzanız gereklidir. Her ne hikmetse o imzayı da kolaylıkla alırlar.
seçmek ya da seçmemek işte tüm mesele bu dedirten derstir.
Genellikle önceden seçilmiş sizin bir imzanız gereklidir. Her ne hikmetse o imzayı da kolaylıkla alırlar.
(bkz: kontenjan)
iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi öğrencilerine seçim esnasında eziyet veren derslerdir . Özellikle nokta otomasyon sistemini kullanan üniversiteler için daha da eziyet vericidir . Almayı planladığınız seçmeli derslerin kontenjanının dolmuş olması ise tam bir cinnet sebebidir .
eğitim sistemi içinde iktidarların silahı haline gelmiş ders sistemi.

gidişat kötü.
bugün çeşitli isimlerde dersler açılıyor ve devamında bu derslere kadrolu öğretmenler atanıyor.

iki gün sonra yeni iktidar gelecek bu dersler gidecek ve bu öğretmenler en yakın branşa aktarılacaktır. iyice karışacak hersey.
bir ara 4 seçmeli ders alma hakkım vardı, 4 tane de seçebileceğim ders. işte o zaman anladım ki, bu ülkede hiçbir anlamı yok.
zorunlu ders olarak verilen din kültürü ve ahlak bilgisi gibi derslerin girmesi gerektiği kapsam. bugünlerde konuşulan osmanlıca da zorunlu değil ''seçmeli'' kapsamına girmelidir. tabi ülke olarak baskı ve fişlenmenin iliğimize kadar hissedildiği böylesine bir dönemde herkesin osmanlıca seçerken kürtçe seçim yapan öğrencinin de vay haline.
Bizde zorunlu seçmeliydi.
Seçmeyeni kıstırıyorlardı.
Lisede zorunlu olandır. Sebebi öğretmen yeterliliği alakalı. 3 öğrenci başka 5 öğrenci başka seçerse ders programı nasıl ayarlanacak? Ondan zorunlu yani idare belirler. Evet.
bir tanesini john freely'den almışlığım vakidir.
Böyle baslik mı olur amk.neden acilir bu baslik, ne amaçlanır?bu haliyle uludağ sözlük eksi sözlüğün 1999 yılındaki kalitesindesir.net.
Seçmeli demişsiniz ama bildiğin zorunlu ders bu.
Genelde, adı seçmeli olsa da seçmeli olmayan derslerdir. Zorunlu dersten farkı yoktur.
lisede adı seçmeli olup aslında okulun kendi seçtiği derstir.
üniversitede kolay yahut ilgi odağı olduğu için çokça rağbet gören ders için kontejyan dolması, cinnet sebebi olabilir.
transkriptimde ortalama düşüren unsur olarak arz-ı endam eder.
Abi tavsiyesi olarak notu en bol olan hocanın dersini seçin, almak istediğiniz derse hobi olarak girin madem ilgiliyseniz. Sırf sınıf ortalaması düşük diye can egrisini düşürmek için AA notum ba ya düşürülmüştü , sevdiğiniz şey her zaman doğru olan değildir.
lisede seçmeli dersimiz vardı okul müdürü seçerdi mecburen okurduk o dersi biz de. sonra vay efendim türk halkı sorgulamıyor.