bugün

an itibariyle beşiktaş yönetimi dahil her küfürüne ortak olduğum.
tüm tespitleri son derece doğru olan beşiktaşlı yazar. severek okuyor, artısını basıyoruz. arkanda biz varız, seri eksi oy makinası galatasaray taraftarına seni ezdirmeyiz. devam.
biz seni sevinmek icin sevmedik sözünü en uygun yerde söyleyen yazardır. inönü'nün ve uludağ radyonun vazgeçilmezidir. o derece. *
kardeş yaşta, beşiktaş fanatiği yazar herhal sanırsam.
aynı anda 24 kişiye özel mesajla siyah ulan deyip ilk beyaz ulan demeyi başaran yazardır. yani ilk özel mesajımı aldıgım yazardır.*
muhabbetlerde seçtigi kelimelerle beni koparan yazar. zirveye de gizli gizli gelip bizi onore etmiştir. 10'a kadar saydıgımda eski haline dönebilme yetisine sahiptir.

ayrıca;

(bkz: siyah ulan)
caylakliğima en cok sevnmi$, en fazla feyz'i almi$, pc arkasinda kis kis gülmü$ olan über ki$ilik. cok sevinme bebeğğim bak geldim. senin icin destanvari icerikli entry girmek icin kollarimi sivamaliyim.
sanırım bir yerlerden tanıyorum yazarı...
beynelmilel münasebet yazarı.
neden, nicin, nasil silik oldugunu merak ettiğim, merak ettiğim kadar üzüldüğüm kaliteli silik.

en acilin olanindan kendisinden bir aciklama bekliyoruz.
ama ama diyorum, kendileri kaybolmuş gitmiş, entryleri kalmış geriye. hem ondan önce silik olurum diyordum, borcumu ödememek için*. mutlu yıllar!

hem bölümümü paylaşıcam söz bak.

geri gelmiş nan yebba, amorti parası henüz bitmiş sanırım, ehe!
sözlükten gitmiş kuzen yazar. akşam bize gelin bari. *
kapıdan kovsanız bacadan girer yazarı. pek bir yüzsüz, ukala, "nedir bu illa sözlüğü mü kapatalım senden kurtulmak için" yazarı. *
iyi ki gelmiş lan yazarı. ailecek hayranıyız. gelsin, bize doğaçlama hikayeler anlatsın anımızı güzelleştirsin yazarıdır ayrıca.

hoş geldin tekrardan hacı. *
gittiğine üzülürken tekrar geldiğini sonra sonralardan öğrendiğim, gelmesi ile beni kaplumbaganin yari$ta tav$ani yendiği zaman ki sevinci gibi sevindirmi$ yazar.

neyse cok sacmaladim.
gece gece vista'nın açıklarını kapatacak yamalar yazmama neden olmuştur. temennileri gerçekleşirse ohooo. *
en az benim kadar harbici yazar. bizim gibi insanların (yani futbol ve beşiktaş sevdalıların) ortak bir sorusu vardır. hangi takımlısın ? cevabı eğer ki beşiktaş ise hiç tanımadığın kişiyi bile çok seversin kanın kaynar çünkü ortak bir aşka sahipsinizdir. o da beşiktaşk.
ulusozlugun atesli taraftari, reklamcisi, pazarlamacisi, sahibi gibi kisi. (bkz: derin sozluk)
hakkinda girilen entarileri begenmeyen vurdumduymaz, banadokunmayanyilanbinyilyasasinci, maymun istahli, komik yazar.
beni olumle tehdit eden dovmeli kodes arkadasim.
ulusozluge yazmam icin para teklif eden lebron james
saolsun varolsun yazarı.
lucescuyu tekrar takimin basinda gormek istedigini aciklayan hincal uluc
geçen gün gördüğüm insan.

(bkz: bir ebe vardı canı sıkılan)
hakkında saniye başı 3 entry girilen sözlük şöhreti. Tevatürlerin ardı arkası kesilmeyeceğe benziyor.