bugün

sevişmenin kendiliğinden oluşmasının dadından yinmeyeceğini ifade eden beyandır.

böyle sevgilinizle mutfakta veya salonda oynaşırken, kankinizle ders çalışırken, hiç tanımadığınız kadınla bir anda tutuşup köşeye bucağa çekilirken, şeytanın bir anda dürtüklemesi ile haldır huldur sevişmeye başlayıp inim inim inlersiniz ya, ondan bahsediyorum.

yok öyle feysten, sözlükten karı kaldır, ertesi gün buluş, hadi oldu akşama yatağa at.... bir gün geçer üstünden beee. araya moral bozucu atraksiyonlar girer, iş çıkar, güç çıkar, memleketten teyze geliir....

off çok ikircikli bu işler çok.
bilinen gerçeğin birkez daha sözlükte vurgulandığı cümlemsi.
(bkz: laf söyledi balkabağı)
hayır mutlaka aylar öncesinden kararlaştırılıp her detay, saati, giriş, gelişme ve sonuç ve dahi kostüm bir köşeye yazılmalı ve plana mutlaka sadık kalınmalıdır, sonra saat kurulup vakti saati geldi mi 10dan geriye sayarak direk girişilmelidir,
en güzeli elbette budur.

hey gidi.
gayette gündüzden sözleşilip* akşama mükemmel şekilde yaşanılabilirdir. çift eğer çift ise aşk her türlü güzel...
hayat paylaşınca güzel sloganı gibi olmamış mı?
Hiç unutmuyorum kız arkadaşımın evindeyim. Hararetli şekilde ders çalışıyoruz. Çok da seviyorum o zamanlar, o da beni. bir iki saat geçtikten sonra annesi evden ayrıldı ve sadece kızkardeşi kaldı. Ama ders çalışırken bi birbirimizin üstüne çıkmadığımız kaldı. Tabi okşamalar, etmeler gırla. En sonunda dayanamadım kızkardeşini bakkala yollattım ve yaşadığımız 10 dakikalık ilişki hayatımın en güzel org. ile sonuçlandı. Bundan sonra herhangi biriyle bu kadar tutkulu sevişebilir miyim bilmem. Kendisiyle şerefsiz annesi yüzünden ayrıldık. Umarım mutlu olur ve kendisi gibi güzel kızlar yetiştirir.
(bkz: sevişmenin oluşması)
aksine yapılacaklar planlaması ayrı bir keyif ve haz verir.

sex sırasında yapılacakların konuşulması ikili arasındaki monotonluğu engeller.
Hiç oralı değilken, ortada sevişmenin "s" si yokken, bir anda, hayvani güdülerle, böyle bağıra bağıra...
sizin sevişmeler nasıl oluyor bebeklerim? suyu ısıt geliyorum mu diyorsunuz? akşama pompiş var kıps mı diyorsunuz?

sevişme dediğiniz hani açık alanda ya da ne bileyim otoparkta fantezi yapmıyorsanız gayet spontane gelişen, tutkulu birşeydir.

çok şaşırtıyorsunuz beni. gerçekten.