bugün

sevişmek isteyen karısı değilse çok normaldir ama karısıysa artık cinsel organını sadece boşaltım organı olarak kullanıyordur.
sevişmek zorundamıdır.
evli olmak şart mı? sorusunu akla getirir.
şüphesiz ki maldır.
adam gibi adamdır , nesli tükenmiştir .
karısına çok benzediği için hayır demiş olabilir.
hiçbir sağlık problemi (fiziksel veya psikolojik) olmadan, sex yapmasına hiç bir mani olmadığı halde, bir kadına hayır diyen adam, erkekliğin everestine tırmanmış, oradan aşağıya doğru: mutlu, mesut, aşkın, relax, ve dingin bir ruh haliyle bakmaktadır. o bilirki verdiği "hayır" cevabı dişinin tüm hücrelerini alev alev yakarak, beyninin ve ruhunun kilitlenmesine sebeb olmuştur ve dişi onu, şimdi duyduğu cevaptan önceki halinden on kat daha fazla arzulamaktadır...
gerçek erkek.

sadakatin vücut bulmuş hali.
Belki başı ağrıyordur.
babamdır. evlenmeden önce sevgilisine ara sıra takılacağı sinyalini vermiş ama anneme aşık olunca kadının teklifini reddetmiş. oluyo yani.
gerçekliğine inanmadığım adamdır. yada kadın çok çirkindir.
allahım bana böyle koca nasip et!
diye söyleten adamdır.
adamın dibidir, hasıdır. helal olsun valla.
alnından öpülesi adamdır ama öptürmez. aferim.
karısına aşıktır, gözü ondan başkasını görmüyordur. ya da zaten gerek yoktur karısı gerekli doyuma ulaştırıyordur.
kadın tipi değildir, * net...
buyrun benim. Sorularinizi alayim. (SAKA LAN SAKA YUKLENMEYIN)
bu kadar bayanın seveceği erkek tipi bu ise ben değişmeye hazırım sözlük !!!
Ne için yaptıysa onu kazanmıştır.
Henüz dünyaya gelmemiş olan adamdır.
götlük olsun diye yapılabilecek eylemdir. zaten seviştiği biri olduğunu gösterir.
sevişmek isteyen kadına hayır, diyebilen adam çok az çıkar.

taktir edilecek bir davranış şekli. günümüzde bu tür teklife çoğu erkek balıklama atlar. fakat bu insan eşini çok sevdiğinden, dolayı ihaneti asla aklından geçirmemiş. eşine tutkulu bir derecede bağlı lakin, bu tip insanlar günümüzde nesli çok azaldığı için koruma altına alınmıştır.
nasıl ki kadın istemezse, erkeğin de istememe hakkı olabilir. eğer bunu önemsemeyip o anki faaliyetime devam edersem o zaman erkeğin de ben istemediğim zaman bana baskı uygulamasına ön ayak olurum. "gönüllü kulluk"a da hayır!