bugün

karşı cinsle ten uyumunun olup olmadığını anlamadan, seni tatmin edip edemeyeceğini bilmeden lades demektir.
kadın ve erkeğin birbirlerini cinsel meta olmaktan öte görüp, evliliğin kutsiyetinin farkında olarak sevişmeyi evlilikten sonraya bırakma durumudur.
ilişkide birbirine güvenin en masum halidir. ürünü denemeden almak gibi bir şey değildir. bunu dusunen varsa aptalin da tekidir.

sevgi duygusal bir bagdir, evlilikte severek evlenenler için nitekim öyle. evlenecek kisi sevgilisinin nasil sevisecegini önemsemez, onu seviyordur. ha sen sevgilin birden kör oldu diye terk eden şerefsizlerdensen git seviş öyle evlen o senin gorgusuzlugun.
Eksik sevişmiş olur.
Tanışmadan evlenmek gibidir görücü usulünün hala yaygın olduğu ülkemizde pek yadırganmaz.
cevaba göre ya kezban olursun ya da kevaşe ülkemiz gerçekleri.
(bkz: risk budur)
önemsiz bir konudur.

üzerine tartışmak bile yersizdir. evlenme eylemini gerçekleştirdikten sonra hiçbirisinin önemi yoktur.
(bkz: gözleriyle yemek)
mümkün değildir bana göre, sikerim toplumun tabularını bir ömür yaşayacağım kişiyi her yönden seçebilmek için bu gereklidir. çok sekse karşıysa o zaman sadece bakmakla da yetinebilirim, o da bana baksın beğenmezse kendimi geri iade ederim.

ancak bu saçma bir şey değildir, bir ömür geçireceğin biri, bir ömür, ya tatminsizse, ben elim sikimde mi gezeceğim?

yok her şey seks değilmiş, sevgi önemliymiş.

ikisi de önemli, seversin birlikte olursun sonra uymazsa değiştirirsin diye bir şey yok, belki sen ona uymadın?

ama toplum kadınla erkeği eşit statüye koymadığı için bu kadın için korkunç bir hal alıyor. hani almayacaksan kurcalama gibi.
Sevisin verin,verin,verin her şeyi gorun yapın. Hahaha bamyayla hayat mi geçer diye başlık altına yazın.

Birbirini keşfeden ilkleri birbirinde yaşayan insan nasıl olur da soğur. Bir kıyas mercii yoktur. Kiyaslamayi yapabilmek için çok tecrübe sahibi olmak gerekir. Edinilen tecrubelerde başlık altlarına yazılır. Yazılır ki birbirimizle sevisin, sevisin olmadı ayrılır en iyi seviseni bulursunuz diye. Bir de cinsel soğukluk diye zirvalayan kişiler esinizi baştan çıkartma yolunu bekar olarak ben mi ogreteyim, al karşına konuş hiçbir şey yapamiyorsan. Buralarda gezinme binecegin veya girecegin yeri arayarak kocanla karınla paylaş mutlu ol. ilk defa cinsel bir başlığa yazıyorum bundan sonra daha da sertlerini yazacagim.

Edit: imla önemli.
Ülkemin haline bak yazarın derdine bak.
Anlıyoruz ki aman bol dua edin gençler yoksa mazallah en ufak sıkıntıda ülkeyi sevişerek kurtaracagini sanan bir toplum mevcut zira.
aman aman görüyorum ki Suriye ye laf atan sözüm ona gençler önce derdini vatanı ni ülkesini iyice ogrensin de öyle gelsin.
uzaaaaaa.
Bence yapılmaması gereken hata. Ne kadar aklın uyumu varsa, ten uyumu denen şeyin de olması gerekir. Mutlu bir evlilik için. Kendinizi kandırmayın.
Evlenilecek insan açısından zaten olması gereken budur. Masumiyet bunu gerektirir. Kim ki sadece cinsellik üzerine kurulu bir evlilik istiyorsa gitsin sevişerek evlensin. Ondan sonra biraz kilo alınca boşanırlar zaten.
Her yasak kendi serdar Ortaç ını doğurur cumlesinden hareket edersek aslında çok normal olan bir ihtiyaç baskılar sonucu çok değişik şeylere yol açabilir.
kadın için en güzeli. evlendikten sonra tüm marifetler sunulur * * *
Bizim milletimize ne yedirdiler ne içirdiler de acaba bu kadar dejenere oldu?
Kızımı da bu konuda desteklerim, evet. Neymiş dürüstlük gösterecekmişiz bu şekilde, çakma modernize falan filan...

Kardeşim "her şey sevişmek değil!" diyorsun, eyvallah ama canlıların temel ihtiyaçlarına, hangi durumların eksikliğinde sitrese girdiklerine bakarsan karşına şu tablo çıkar:

1) beslenmek
2) üremek
3) güvenlik/barınmak

Evlilikte çok önemli bir kısım da sekse aittir. Sonra mutsuz evlilikler, aldatmalar, boşanmalar neden bu kadar fazla diyoruz.
(bkz: görücü usulü evlenmek)
Çok göreceli bir kavramdır ben bir şey demem isteyen istediğini yapsın ama benim için evlilikte öncelik aşk ve sevgidir aşık adam zaten ufak pürüzlere takılmaz sen o adama burclariniz su su sebepten uyusmuyor de adam kendini degistirir gelmis ten uyumu falan diyoruz adam seviyor ölüyor gönül görüp göz sevmeli göz severse mantık evliliği olur yani yok şu uyumu söyle olsun yok şu evi söyle mesleği şöyle gözleri olsun yok çilek gihi gözüksün ama karanlıkta muz tadı versin bu biraz ironik yani her insan farklıdır her insan özeldir özel yapım insanlara gerek yok dediğim gibi farklilik zaten insanı özel kılar yani bence severseniz diğer sorunlar çözülür ama illa yok ben sevisirim dersen o senin bilegin is ama ben bacimada esimede araba veya mal muamelesi yaptirmam yok araba aliyorsunda test sürüsü yapmiyorsun mantığı yani çok aptalca bir ürün almiyorsun ki evliligin ağır basan tarafi maneviyattir malesef ki bireylerin sadece sex objesi olarak görüldüğü bir toplum.
Sıktınız be beyniyle cinsel organı yer değiştirmiş insancıklar.

Ne sikim yaparsan yap, aynı şeyleri yazmaktan, konuşmaktan bıkmadınız. Fikirler hep şunlar:

1) bir kere gelecem dunyaya aqq. Elim sikimde mi gezeyim tabii ki denicem

2) nineler dedeler boyle yapmis, dogrudur.

3) kucuk pipiliyse ya ihihi.

4) en azindan bir gostersin, o da olumlu.
sevişmeden uyumak gibidir.
Şu ten uyumu muhabbetini hiç anlamıyorum. Kişi gerçekten severse teni nasıl uymayabilir. Yüreğinizle mi sevişiyorsunuz yoksa hayvani iç güdülerinizle mi..
evlilik demek s'x partnerini aramak değil hayat yoldaşını bulmaktır.şunu o beyinsiz kafanıza sokun evlenmeden önce cinsel hayat yaşayan insanların çoğu sonradan mutsuz oluyorlar, yani hayattan bir nevi tat almıyorlar.Ten men uyumu diye bir şey yoktur sevip sevmemek var .önceleri anne babalarınız evlenirken pazarda bu meyvenin tadına bakyıp şunun tadına bakayım gibi ten uyumu kontrolünü yapmamışlar.
Yapacağımdır.