bugün

Araba araba.
alaska'da özel görevdeyken eski mo kulübelerinde sarışın japon bir kızla sevişmişliğim var.
inanmazsanız inanmayın..
Yer: Londra
Sevişilen yer: ara sokakta bir telefon kulübesi.
Şahsım biraz iri olduğu için, kız içerde ben dışarda kalmıştım. Sığmadık ikimiz.
Yol kenarinda ama arabanın dışında.
korulukta.
şelale altında.
Havuzda.
Parkta.
Tren kompartmanında.

Arada Degisik yerlerde sevismek güzel oluyor ne yapayım amk.
yatak odası.
Yalanlar yalanlar..
Ev bahcesi.
avm otoparkı.
bir müzik kursunda piyano başında.
Mısır piramitlerinin tepesinde sevişen nu piç unutmayalım utanmasa mumyayı zikecek
görsel
Bir yılbaşı günü bomontiada da bir restaurantın tuvaleti.
Yatak.
Evet. Herkes öyle yerlerde acayip sevişmiş ki... inşaat, telefon kulübesi, orman, çöl falan... galiba en ilginç olanı benimki. Bildiğin yatağa yatıp seviştik yani.
kibrit kutusu.

sinekler yazar olsa açacakları başlıklar 'dan.
deniz feneri. kapıyı zorla açıp girmiştik....ah gençlik ah...
abd de üniversite yatakhanesi damındaki bacanın dibinde, dolunaylı bir temmuz gecesi.
istanbul'da otobanın yanlarında yüksek ve ağaçlık yerler olur ya heh işte orda. tarif dahi edemiyorum, o denli ilginçti.
yazılanlara biraz baktım da, hayal gücünüze hayran kaldım.
apartmanın giriş holü.
apartmanın kazan dairesi, limandaki deniz feneri, çadır, arabayı çektiğimiz her kuytu köşe...gençlik ne güzel şeydin sen...öylesine cesur öylesine deli dolu...
hastane çardağı.
Ders arasında amfinin üst sırası.
Kantin.
kursta piyano dersinde bayan hocamla. hoca dediğim benle yaşıt. sonra vay efendim neden o kadar ay gidip hala iyi çalışmıyorsun.
üniversitedeki kapalı yüzme havuzu ilk sıralarda yerini alır. gece gece o kafayla bizi içeri alan ekrem abi iyiliğini unutmadım.
şurda yazılanları biraz okudum da hayal gücünüze hayran oldum.