bugün

sevgiliyle uyumak ve onun güzel gülümseyişiyle uyanmak, hayaller aleminde bir kahraman olmak gibidir.
allah'a onu size bağışladığı için yapabileceğiniz en büyülü şükür duasıdır. korumak, korunmaktır.
bir de uyanıp güneşin doğuşu birlikte izlenirse elinde eliniz başınız omzunda, yemeyip yanında yatılacak aktivite.
sevgiliyle sevistikten bir kac dakika sonra yapilan eylem.
özlenen, özlenen ve özlenendir. * *

edit: oha, birine çok pis dokunmuş demek. *
dışarıda kar yağmıştır ama kimin umrundadır birlikte geçirilen güzel gün birlikte sonlandırılmıştır sabah olur o sıcaklık dünyalara bedeldir mümkünse doğal dengeye ulaşılıncayadek yataktan çıkılmaz zaman sevişerek değerlendirilir.***
bazıları için güzel ve uzun bir rüya görmektir. hayallerdeki adsız kadının saçlarını koklamaktır.
hayallerin gerçek olduğu andır.
berbat bir şeydir...

siz bakmayın, huzurla dolacaksınız diyenlere! lan kendi yatağında osuramıyorsun, osursan bile alttan alttan nasıl kokuyor diye yorgana meksika dalgası yaptıramıyorsun... bundan daha kötü ne var lan!

büdüt: genç sevgililer rahatsız... gerçekten sevgilinizle yatınca anlarsınız eziyeti..öptüm kib byeee..*
uyuyamamaktır. sevgili uyurken onu seyretmektir. tam deriiin bi nefes alacak kıvama gelmişken, ve o an 'allahım ben ne yaptım da bana böyle bi mucize yarattın' diye düşünecekken, aman sevgili uyanmasın diye yavaş yavaş, minik minik nefes almaktır. onu izlerken deli gibi sarılmayı istemek ama uyanmasın diye bunu yap(a)mamaktır. 'sabah olmasa da hep böyle kalsam.' diye dua etmektir. uyandığında yemyeşil gözlerine bakıp kaybolmak, o tam gerinmek üzere kollarını açmışken kocaman sarılmaktır. sonra da kokusunu doya doya koklamaktır. bir dahaki buluşmaya kadar.

ve aslında bütün bunları hayal etmektir sevgili uzaklardayken.
sevgiliyle uyumak bos beles bir onermedir zira uyumak yerine daha eglenceli seyler yapabilmek mumkundur hayvansin riza olmamak elde degil
evet ben bir rizayim hemde hayvansin rizayim *
-aşkım benim uykum geldi..

-ben hiç yorulmadım aşkım

-sen zaten hiç yorulmuyorsun ki aşkım ayrıca 1.75 boyunda,58 kilo,uzun sarı saçlı, 90 göğüs bedeni olan, sokakta hanım efendi yatakta o*pu bi kadınsın.. bayılıyorum aşkım sana...

-hı hı..

(bkz: şizofreni) * * * *
huzur veren eylem.
gına gelmiştir. *
gerekleştirmek için çok çaba harcanması gereken eylemdir. önce uygun bir aday bulmak lazım ki genelde hep hüsranla sonlanır, sevgili adayıyla uzun süren bir tanışma ve alışma dönemi geçirmek ve en sonunda da ona beraber uyumak için güven vermek gerekir. bunlar hiç kolay işler değil. hadi bunları bir şekilde gerçekleştirdin ama en zor iş burda başlıyor *. arkadaş ben yıllardır sere serpe yatmaya, deli gibi sağa sola dönerek uyumaya alışmışım.
bacaklar ve kollar dhalsim kıvamında olduğundan çift kişilik yatakta bile tek kişilik kıvamda uyurum *. ee şimdi sevgilim 'hadi beraber uyuyalım aşkım' diyecek. attığım tekmeler ve tokatlardan sonra hala sevgili olarak kalmak kolay mı a dostlar? o zaman diyeceksiniz ki tekme tokat atmamaya çalış, ama bu seferde hareketsiz kalmaya çalıştığım için sabaha kadar gözüme uyku girmeyecek.
sonuç olarak benim gibi deli uyuyan arkadaşlara tavsiyem uyku tulumunda yatarak uzun bir alışma kampına girmeniz. yoksa sevgiliyle romantik ve sevgi dolu bir gece geçirmek imkansızdır.
ilk zamanlarda zor ve rahasız edici olan olaydır. mevsim kışsa battaniye yorgan sorun olur çekersen o üşür çekmessen fedakar olarak burnundan sarkıt inmeden donarsın. yazsa sıcaktır ter, biryandan ıslaklık biryandan koku getirir. içmişsen kusabilme, miğden bozulmuşsa sıçabilme ihtimalin vardır. kolunda yatmaya başladıktan sonra ağrı başlar yada boyun tutulur. yani kolay değildir ilk zamanlar birine alışmak aşık olduğun kişiyle bile. sonraları alışkanlık olur yalnızlık düşmeyecek tek kalem diyenler için bile. ve son evre vücutta değişikler başlar ilk olkulda büyük büyük kitapları gereksiz yere çantasına doldurup bu çantayı sırtta alıp hergün okula taşımaktan omurilikte meydana gelen yamulmanın benzeri kolda, boyunda meydana gelir. alışırsın sıcaklığına bağımlısı olursun terinin, kokusunun, onun.
gözlerini geceye o güzellik ve mutluluk ile kapattıktan sonra sabahına açtığında aynı güzelliğin yanında olduğunu görmek ve yeni güne gözlerinin böyle bir güzelliği görerek acılması harikadır. uyuduğunda o kadar masum görünür ve o kadar sıcaktır ki, uyumak ve bir daha hiç uyanmamak istersin,
seviştikten sonra sarılıp uyuyorsan duygusal anlamda bir orgazm daha yaşamana sebep olur,
mutlusundur, huzurlusundur sevdiğin yanındadır, insan daha ne ister, sabah olup uyandığında ve gözlerini açtığınızda gördüğün ilk şeyin o olması da ayrı bir mutluluk sebebidir.
sabah onun yanında uyanacağını bilerek uyumak, uykuların en güzelidir.
gece bir ara uyanırsın yanında masum bir şekilde uyuyordur, kıyamazsın uyandırmaya, hareket etmeden yatmaya devam edersin, bir öpücük kondurursun yavaş ve sevgi dolu.
hem ye hem yanında yat durumudur.
hayatında hiç sıcak anlar da terlemeden, bir kaç gün sıcak bi oda da yatabilmektir.
sabah kalktığında allaha şirk koşmaktır, neden sabah oldu diye.
'olsa da uyusak' denilen durumdur.
dünyada hissedilebilecek en büyük zevktir..

girersiniz yatağa. sevgiliniz koynunuzdadır. sizin ona verdiğiniz güven ile uyumak istediğini söyler tatlı dudaklarının arasından çıkan sıcak sözcüklerle. uyu aşkım dersiniz, uyu. uyu ki senin masumluğunu doyasıya hissedebileyim, izleyebileyim.. sevgiliniz bırakır size kendini. dalar uykuya. siz onu seyredersiniz. okşarsınız saçını hoşuna gittiği için. yüzünü daha net görebilmek için yüzünü örten saçlarını toplarsınız elinizle boynuna. sessizliğin verdiği huzuru sevgilinizin kalp atışları daha da huzurlu kılar. içinizde anlamsız bir mutluluk belirir. teninizin sevgilinizin teninde olması size mutluluğun en büyüğünü yaşatır. sevgilinizin kokusu tüm iliklerinize işlemiştir. başka koku alamaz hale gelirsiniz. kalp atışlarınız düzensizleşir heyecandan. sanki yanınızdan kaçacakmışcasına sarılırsınız sevgilinize. ama onu incitmeden, rahatsız etmeden. uyanmasını istemezsiniz hemen. rahat uyusun, uyandığında mutlu olsun diye. ama içiniz içinizi yer ona dokunabilmek, öpebilmek için. ve başlarsınız yanağını okşamaya. daha sonra kulağına içinizden gelen aşk sözcüklerini fısıldarsınız duymayacağını bildiğiniz halde. sonra yavaşca uyandırmaya çalışırsınız. yanağına bir öpücük bırakıp aşkım uyan dersiniz. uyanmaz ilk önce. nazlı bir kedi gibi hareket eder sadece başı. öpücükleri sıklaştırırsınız ve gözünü açar. gözünü açtığında size sıcak bakışları içinizi eritir. geri kapatır gözlerini şımarır. oyun oynamak ister. öpücük oyunu. öpersiniz doyasıya ama uyanmak bilmez. dudağından öpersiniz masumca. gülümser. size bakar o sıcak bakışlarıyla. sarılırsınız tekrar. öpersiniz doyasıya. ve unutursunuz her şeyi. sadece o ana odaklanırsınız. ve hiç bitmesin istersiniz...
Dünyanın en güzel olaylarından birisi. Şöyle ki akşam evde arkadaşlarla eğlenilir ve vakit geldiği zaman misafirler gider.yatma vakti gelmiştir.el ele göz göze sabaha kadar muhabbet uyukur.ve o oyur.sen ise onu izlersin sabaha kadar gözünü kırpmadan.ne kadar şanslı olduğunu yine anlarsın.
anlatmayı becerecek kadar yetenekli olmadığım muhteşem olay.
aman sabahlar olmasın. şaka bir yana en huzurlu uykudur. gözünü açtığında yanında onu görmek gülümsetir insanı.
alışkanlık yaratır, belli bir süre sonra sadece alıştınığız için yanında yattığınızı fark edersiniz.